لیست قیمت‌های طولانی رو نخون! باتامین‌کننده‌های مختلف بهت پیشنهاد قیمت میدن!
فیلتر ها
نمایش قیمت با ارزش افزوده

قیمت میلگرد سیرجان

میلگرد سیرجان حدید

نام کالاواحدقیمت (تومان)تاریخ به روز رسانیفروشندگان
میلگرد آجدار 8 سیرجان حدید جنوب A2 شاخه 12 متریکیلوگرماز
23,700

تا
23,900
1402/9/16
میلگرد آجدار 10 سیرجان حدید جنوب A2 شاخه 12 متریکیلوگرماز
23,700

تا
23,900
1402/9/16
میلگرد آجدار 12 سیرجان حدید جنوب A3 شاخه 12 متریکیلوگرماز
23,300

تا
23,500
1402/9/16
میلگرد آجدار 14 سیرجان حدید جنوب A3 شاخه 12 متریکیلوگرماز
22,500

تا
22,700
1402/9/16
میلگرد آجدار 16 سیرجان حدید جنوب A3 شاخه 12 متریکیلوگرماز
22,500

تا
22,700
1402/9/16
میلگرد آجدار 18 سیرجان حدید جنوب A3 شاخه 12 متریکیلوگرماز
22,500

تا
22,700
1402/9/16
میلگرد آجدار 20 سیرجان حدید جنوب A3 شاخه 12 متریکیلوگرماز
22,500

تا
22,700
1402/9/16
میلگرد آجدار 25 سیرجان حدید جنوب A3 شاخه 12 متریکیلوگرماز
22,700

تا
22,900
1402/9/16

قیمت میلگرد سیرجان، در بازار این روزها بسته به سایز آن حدود 23000 تا 24500 تومان است. میلگرد آجدار سیرجان یکی از محصولات باکیفیت و خوش قیمت بازار فولاد است که در سه ماه گذشته نوسانات نسبتاً کمتری در مقایسه با برندهای رایج بازار در نمودار آن دیده می‌شود. قیمت این میلگردها به دلیل میزان تقاضا و حجم خریدوفروش بالا، برای بسیاری از خریداران و فعالان بازار فولاد اهمیت بالایی دارد و از اطلاعات حاصل از بررسی نمودار آن، اطلاعات مفیدی برای تحلیل و پیش‌بینی بازار به دست می‌آید.

مشخصات فنی میلگرد سیرجان

میلگرد سیرجان حدید جنوب در گریدهای A2 و A3 و سایزهای 8 تا 25 میلی‌متر تولید می‌شود که این تولیدات با نام SIRJAN/H در بازار عرضه می‌شوند. وزن شاخه‌ها در سایزهای 10، 12 و 14 میلی‌متر به ترتیب 7.7، 9 و 11.7 کیلوگرم بوده و تقریباً نزدیک به وزن استاندارد جدول اشتال است. به همین خاطر، جزو گزینه‌های محبوب بازار فولاد به شمار می‌آید.

قیمت لحظه‌ای میلگرد سیرجان

لیست قیمت میلگرد سیرجان همواره بر اساس سایز شاخه‌ها نوشته می‌شود و نرخ زنده را به‌صورت کیلویی نشان می‌دهد. بر اساس این نمودار، الگوی نوسانات نرخ میلگردهای سیرجان طی یک ماه اخیر برای همه سایزها تقریباً یکسان بوده و افزایش قیمت نسبتاً پایداری رقم زده است. در این قسمت آخرین تغییرات نمودار پرفروش‌ترین سایزها را آورده‌ایم. همچنین با مراجعه به صفحه قیمت میلگرد سایت گرفت از جدیدترین نرخ این محصول در برندهای مختلف مطلع شوید.

 

قیمت میلگرد سیرجان
قیمت میلگرد سیرجان

 

بر طبق نظر کارشناسان گرفت:

"وزن محصول تولیدی این مجتمع، از عوامل مهم دیگری در تعیین قیمت میلگرد سیرجان است. به‌طور مثال وزن میلگرد پرمصرف سایز ۱۲ میلی‌متری برابر با ۵/۸ کیلوگرم و وزن سایز ۲۰ میلی‌متری معادل ۲۳ کیلوگرم است که می‌تواند در ارزش محصول تأثیرگذار باشد."

قیمت میلگرد ۱۰ سیرجان به‌صورت آنلاین

نمودار قیمت میلگرد ۱۰ سیرجان پس از تقریباً 2 ماه روند نزولی، در یک ماه اخیر افزایشی شده است. به‌این‌ترتیب، امروز نیز مانند هفت روز گذشته با نرخ بالای 24 هزار تومان به بازار عرضه شد. هیچ‌گونه کاهش قیمتی ماه گذشته برای میلگرد حدید سیرجان ثبت نشده و در اغلب روزها شاهد ثبات نرخ بازار بوده‌ایم.

جدیدترین قیمت میلگرد ۱۲ سیرجان حدید

قیمت میلگرد ۱۲ سیرجان امروز نسبت به دیروز ثابت بوده و برای دهمین روز متوالی بر روی نرخ 24 هزار تومان باقی مانده است. به‌این‌ترتیب، بازار همچنان بر روی بالاترین نرخ یک ماه اخیر خود مقاومت کرده و مانع از افت و یا افزایش نرخ محصول شده است.

قیمت میلگرد 14 سیرجان؛ نرخ روز

قیمت میلگرد 14 سیرجان A3 نیز مانند سایزهای با بدون تغییر وارد بازار امروز شده و در پایان روز، هیچ تغییر نرخی را ثبت نکرد. روند کلی نمودار میلگرد 14 سیرجان طی یک ماه اخیر صعودی بوده و نرخ کیلویی مقاطع در این مدت از 23,400 تومان به حدود 23,700 تومان افزایش یافته است.

بررسی روند تغییرات نمودار قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب

قیمت روز میلگرد سیرجان حدید نسبت به روز گذشته بدون ‌تغییر بوده است. نمودار میلگردهای این برند در یک ماه اخیر تنها 2 مرتبه افزایش قیمت داشته و در اکثر روزها ثابت بوده است. به‌این‌ترتیب، در طول یک ماه گذشته تقریباً 300 تومان افزایش نرخ را برای هر کیلو میلگرد مشاهده کرده‌ایم.

هنگام خرید میلگرد آجدار سیرجان حدید باید به چه نکاتی دقت کرد؟

در هنگام خرید میلگرد سیرجان لازم است به قیمت لحظه‌ای میلگرد سیرجان در فروشگاه‌های مختلف و اختلاف نرخ آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید. همچنین باید با مقایسه وزن واقعی و وزن استاندارد میلگردها، از اصل بودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید. هزینه حمل‌ونقل و فاکتور خرید از دیگر مواردی هستند که اینجا به اهمیت آن‌ها پرداخته‌ایم.

نحوه حمل و نقل و صدور فاکتور میلگرد سیرجان حدید جنوب

هزینه حمل و نقل بر عهده خریدار است. انتخاب وسیله نقلیه مورداستفاده در حمل‌ونقل تأثیر چشمگیری بر روی هزینه نهایی دارد و برای بسیاری از خریداران به یک دغدغه مهم تبدیل شده است. استفاده از مسیرهای جاده‌ای، خطوط ریلی یا کشتی‌های باربر بر روی مبلغ فاکتور تأثیر چشمگیری دارد. از طرف دیگر، هرچه فاصله نسبت به محل بارگیری بیشتر باشد، هزینه حمل‌ونقل نیز بالاتر می‌رود.

نحوه خرید میلگرد سیرجان حدید از کارخانه و یا به‌صورت آنلاین

درروش خرید آنلاین کافی است پس از استعلام قیمت میلگرد سیرجان امروز، به صفحه محصول مراجعه کرده و آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. همچنین برای خرید از کارخانه سیرجان می‌توانید با دفتر مرکزی آن تماس گرفته و سفارش خود را به‌صورت تلفنی ثبت کنید. به‌این‌ترتیب، پیش‌فاکتور برای شما صادر شده و نحوه پرداخت تعیین می‌شود. پس از تأیید پیش‌فاکتور و بازرسی کیفی شاخه‌ها، مجوز بارگیری صادر می‌شود.

استعلام قیمت قیمت روز میلگرد سیرجان حدید از تأمین‌کنندگان مختلف گرفت

به‌منظور اطلاع از قیمت میلگرد سیرجان در فروشگاه‌های مختلف می‌توانید از وب‌سایت گرفت به‌عنوان یک مرجع به روز و دقیق استفاده کنید. گرفت در راستای افزایش شفافیت قیمت در بازار فولاد و تسهیل فرایند تصمیم‌گیری و خرید انواع محصولات فولادی، امکان مشاهده و مقایسه نرخ میلگردها در فروشگاه‌های معتبر به‌طور هم‌زمان در یک صفحه را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

سوالات متداول:

آیا فاکتور رسمی برای خرید میلگرد سیرجان صادر می‌شود؟

بله؛ با خرید میلگردسیرجان برای شما فاکتور رسمی شامل اطلاعات خریدار، فروشنده و محصول صادر می‌شود.

آیا هزینه حمل و نقل در قیمت نهایی میلگرد سیرجان حدید لحاظ شده است؟

خیر؛ هزینه حمل و نقل به صورت جداگانه محاسبه می‌شود.

وزن میلگرد سیرجان چقدر است؟

وزن میلگرد 12 سیرجان حدود 9 کیوگرم و وزن سایز 16 آن حدود 15.5 کیلوگرم است.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image