فیلتر ها
قیمت میلگرد شمس سپهر

قیمت میلگرد شمس سپهر

باتوجه به مصارف بسیار زیاد این میلگردها در صنایع مختلف، نقش پررنگ تولیدکنندگان این محصولات، بیش از پیش نمایان می‌شود. در این مبحث به بررسی قیمت میلگرد شمس سپهر می‌پردازیم و در ادامه، نگاهی به تغییرات قیمت روز میلگرد شمس سپهر می‌اندازیم.

محصولات مجتمع فولاد شمس سپهر، درحال‌حاضر، شامل میلگردهای ساده A1 و آج‌دار گرید A2 و A3 در سایزهای متنوع ۸ تا ۳۲ میلی‌متر است.

قیمت روز میلگرد فولاد شمس سپهر در بازار

قیمت میلگرد فولاد شمس سپهر همواره نوسانات زیادی را شاهد است، اما با وجود کارشناسان خبره گرفت جای هیچگونه نگرانی نیست. اگر قصد خرید این پروفیل دایره‌ای توپر را دارید تنها کافی است با مراجعه به سایت گرفت و یا تماس با ما از قیمت انواع میلگرد فولاد شمس سپهر در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22 و...، آج‌های A1, A2, A3, A4 و کارخانه‌های تولیدی مختلف اطلاع پیدا کنید. همچنین کارشناسان ما شما را در امر خرید راهنمایی خواهند کرد تا با شناخت کیفیت میلگرد هر یک از کارخانه‌ها و کاربردهای آن‌ها  اقدام به خرید کنید.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

قیمت میلگرد ۱۶ آجدار شمس سپهر

از با کیفیت‌ترین و پراستفاده‌ترین محصولات تولیدی کارخانه فولاد شمس سپهر، میلگرد سایز ۱۶ در گرید های A2 و A3 بوده که باتوجه به مشخصات ممتاز خود، در صنایع ساختمانی و خاموت‌زنی، کاربرد زیادی دارند.

قیمت میلگرد ۱۶ آجدار شمس سپهر، به‌شدت تحت تأثیر نوسانات ارزی و ارزش جهانی آهن است. در سال‌های اخیر با وجود تحریم‌های اقتصادی و عدم ثبات در بازار مصنوعات فلزی، قیمت این میلگردها نیز دچار تغییرات روزانه زیادی بوده‌است، به‌طوری‌که نمی‌توان برآورد دقیقی از روند قیمتی آن‌ها داشت.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

“با‌توجه به فاصله حدودی ۵۰ کیلومتری و دسترسی ساده و سریع مجتمع فولادی شمس به بازار پایتخت، قیمت میلگرد شمس سپهر به دلیل کاهش پارامتر حمل و نقل، برای خریداران تهرانی، می‌تواند بسیار مناسب و مقرون به‌صرفه باشد."

سخن پایانی

پارامترهای متعددی در تعیین قیمت میلگرد شمس سپهر اثرگذار هستند. از جمله آن‌ها می‌توان به جنس، سایز، کیفیت و میزان تقاضا و عرضه این محصولات در بازار اشاره کرد. تغییرات مداوم بهای آن‌ها باعث شده‌است تا اطلاع دقیق از قیمت میلگرد شمس سپهر امروز برای خریداران، امری مهم و ضروری باشد که استفاده از وب‌سایت گرفت، می‌تواند کمک بزرگی در این زمینه باشد.

شما در جدول زیر می‌توانید از تاریخ و ساعت آخرین به‌روزرسانی‌ها مطلع شوید و قیمت میلگرد فولاد شمس سپهر امروز همواره در لیست زیر به‌روز می‌شود تا براساس آخرین قیمت‌های اعلامی کارخانه‌ها  بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری‌ها به دست آورید.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad