لیست قیمت‌های طولانی رو نخون! باتامین‌کننده‌های مختلف بهت پیشنهاد قیمت میدن!
فیلتر ها
نمایش قیمت با ارزش افزوده

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان

میلگرد سپهر ایرانیان

نام کالاواحدقیمت (تومان)تاریخ به روز رسانیفروشندگان
میلگرد آجدار 8 فولاد سپهر ایرانیان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم23,8001402/9/16
میلگرد آجدار 8 فولاد سپهر ایرانیان A2 شاخه 12 متریکیلوگرم25,9001402/9/16

قیمت میلگرد آجدار فولاد سپهر ایرانیان بر اساس وزن، استانداردها و سایزهای متفاوت تعیین می‌شود و در حال حاضر هر کیلوی آن بین 23394 تومان تا 24037 تومان است. طلاع از قیمت میلگرد آجدار فولاد سپهر ایرانیان برای تحلیل‌گران و خریداران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ به همین دلیل آن‌ها باید دائماً نمودار قیمت و نوسانات آن را مورد بررسی قرار دهند و از آخرین قیمت روز آن باخبر باشند تا بتوانند در زمانی درست، خریدی مقرون‌به‌صرفه را تجربه کنند.

مشخصات فنی میلگرد سپهر ایرانیان

میلگرد آجدار فولاد سپهر ایرانیان در گرید A2 و در سایزهای 8، 10 و 12 تولید شده و علامت اختصاری FSI-TC روی آن حک می‌شود. لازم است بدانید که وزن محصول روی قیمت نهایی آن تأثیر زیادی داشته و خریداران قبل از انجام خرید باید به وزن و سایز آن توجه کافی را داشته باشند. وزن این میلگردها به‌صورت شاخه‌ای محاسبه شده و کمترین وزن این محصول متعلق به سایز 8 با 4.8 کیلوگرم است. وزن میلگرد 8 سپهر ایرانیان 7.5 کیلوگرم و سایز  12 آن 11 کیلوگرم وزن دارد.

قیمت روز میلگرد سپهر ایرانیان

این محصول هم اکنون با قیمت 23 تا 24 هزارتومان به فروش می‌رسد. یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مراحل برآورد قیمت و خرید میلگرد سپهر ایرانیان، استعلام قیمت و اطلاع از قیمت جدید مقاطع است. استفاده از یک مرجع به‌روز به شما این اجازه را می‌دهد تا در نوسانی‌ترین شرایط بازار فولاد نیز به‌صورت لحظه‌ای از نرخ قیمت میلگرد سپهر ایرانیان باخبر شوید.

قیمت این محصول با توجه به عوامل و شرایط مختلفی تغییر می‌کند، به همین خاطر باید نمودار قیمت آن را بر اساس اخبار روز دنیا بررسی و دنبال کنید. همچنین با مراجعه به صفحه قیمت میلگرد، از آخرین نرخ این محصول در همه سایزها و برندها مطلع شوید.

 

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان
قیمت میلگرد سپهر ایرانیان

 

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:
"یکی از دلایلی که باعث می‌شود تا قیمت میلگرد سپهر ایرانیان، بسیار مناسب و رقابتی در بازار باشد، واقع شدن این مجموعه در نزدیکی پایتخت و به تبع آن، کاهش هزینه‌های حمل و نقل و انبارداری است. همچنین تولید میلگردهای متنوع در سایزهای ۸ تا ۳۲ میلی‌متری و بسته‌بندی استاندارد این محصولات، از دیگر دلایل محبوبیت میلگردهای تولیدی این گروه در بازار داخلی کشور است."

قیمت میلگرد 8 سپهر ایرانیان لحظه ای

نرخ این محصول در حال حاضر 23394 تومان است. نمودار قیمت میلگرد 8 سپهر ایرانیان طی سه ماه گذشته نوسانات زیادی را تجربه کرده است. به طور کلی روند نمودار این میلگرد را از سه ماه قبل تا به حال می‌توان نزولی، ثابت و صعودی در نظر گرفت.

 بالاترین قیمت این محصول متعلق به خرداد ماه بوده که بیشترین قیمت یعنی 28000 تومان (با احتساب ارزش افزوده) را به خود دید و به مرور با کاهش قیمت مواجه شد و در مرداد ماه به 24000 تومان (با احتساب ارزش افزوده) رسید؛ اما این روند نمودار در شهریور ماه مجدداً صعودی شد و به 25 هزارتومان رسید و اکنون با قیمت حدودی 23400 تومان به فروش می‌رسد.

آخرین قیمت میلگرد 12 آجدار فولاد سپهر ایرانیان

آخرین قیمت این میلگرد 24000 تومان بوده و اگر نگاهی به نمودار قیمت آن بیندازید متوجه خواهید شد که نوسانات زیادی را طی چند ماه گذشته به خود دیده است. قیمت این محصول هم باتوجه به عوامل و استانداردهای مختلفی تغییر می‌کند و شما می‌توانید قبل از خرید با بررسی تکنیکال نمودار قیمت آن در مناسب‌ترین شرایط خرید خود را انجام داده و فرصت مناسب برای خریدی مقرون‌به‌صرفه را کسب کنید. نمودار قیمت این میلگرد نشان می‌دهد که نسبت به چند ماه گذشته روند صعودی را در پیش گرفته، اما مجدداً در ماه مرداد و شهریور با افت قیمت مواجه شده و هم اکنون با قیمت 24037 تومان به فروش می‌رسد.

روند تغییرات نمودار قیمت میلگرد فولاد سپهر ایرانیان شاخه ای

نتیجه بررسی نمودار قیمت این میلگرد حاکی از آن است که روند ثابت و نزولی را در پیش گرفته است. بررسی نمودار قیمت میلگرد آجدار فولاد سپهر ایرانیان به شما کمک می‌کند تا قیمت محصول را با دید قیاسی نسبت به روزها و ماه‌‌های گذشته تحلیل کنید. توجه داشته باشید که بررسی نمودار قیمت برای خریداران و تحلیل‌گران از اهمیت زیادی برخودار بوده و به آن‌ها کمک می‌کند تا شرایط بازار فولاد را بررسی کرده و خریدی مناسب را در زمانی درست تجربه کنند.

بهترین روش خرید میلگرد سپهر ایرانیان چیست؟ خرید از کارخانه یا آنلاین؟

خرید حضوری از مجتمع فولاد سپهر ایرانیان امکان‌پذیر نیست؛ چرا که این روش خریدار را با مشکلات زیادی مواجه کرده و دردسرهای خاص خودش را دارد. برای مثال مسئولیت تحویل و حمل و نقل کالاهای خریداری شده بر عهده خودتان است. خرید به‌صورت آنلاین و یا تلفنی گزینه بهتر و آسان‌تری است. با مراجعه به سایت گرفت و یا با تماس با کارشناسان می‌توانید درخواست خود را حتی در تناژ پایین ثبت کنید.

استعلام قیمت میلگرد فولاد سپهر ایرانیان از تأمین کنندگان گرفت

جهت استعلام و مقایسه قیمت میلگرد آجدار فولاد سپهر ایرانیان می‌توانید به سایت گرفت مراجعه کرده و لیست محصولات را که همواره به‌روزرسانی می‌شوند، مورد بررسی قرار دهید.گرفت مرجعی کامل در حوزه آهن آلات است که قیمت محصولات مختلف را توسط تامین کنندگان جمع‌آوری کرده تا امکان مقایسه قیمت‌های بازار آسان‌تر شود.

سوالات متداول:

آیا با خرید میلگرد فولاد سپهر فاکتور رسمی صادر می‌شود؟

بله. امکان صدور فاکتور رسمی وجود دارد.

هزینه حمل و نقل میلگرد سپهر ایرانیان چگونه حساب می‌شود؟

هزینه براساس مسافت حساب می‌شود و خریدار باید بهای آن را بپردازد.

وزن میلگرد فولاد سپهر ایرانیان چقدر است؟

وزن سایز 8، 10 و 12 میلگرد فولاد سپهر به ترتیب برابر با 4.8، 7.5 و 11 کیلوگرم است.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image