فیلتر ها
قیمت میلگرد کیان کاشان

قیمت میلگرد کیان کاشان

قیمت میلگرد کیان کاشان در حال حاضر با توجه به وزن و سایز آن بین 25000 تا 26000 تومان است. نرخ این محصول در سایت‌های معتبر فعال در حوزه فولاد بروزرسانی می‌شود. بنابراین، شما قبل از خرید میلگرد کارخانه کیان کاشان می‌توانید به منابع معتبر مراجعه کنید و جدیدترین نرخ آن را استعلام بگیرید. در این راستا، به بررسی قیمت میلگرد برند کیان کاشان و خصوصیات فنی آن در همین مطلب پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

مشخصات فنی میلگرد کیان کاشان

میلگرد کیان کاشان تحت استاندارد ملی ISIRI 3132 در دو نوع ساده و آجدار (گریدهای A2 و A3) ساخته می‌شود. ضمنا، میلگردهای کارخانه کیان کاشان در سایزهای متنوع و شاخه 12 متری تولید و ارائه می‌شوند؛ بنابراین، امکان سفارش آن‌ها از سایز 8 میلی‌متر تا بالاتر وجود دارد. وزن میلگردها نیز متفاوت بوده و با توجه به سایز آن‌ها تخمین زده شده است. به علاوه، علامت اختصاری میلگردهای کارخانه کیان کاشان، KIANHT است و این کلمه را بر روی بدنه آن‌‌ها حک کرده‌اند.

قیمت روز میلگرد کیان کاشان؛ آنلاین و لحظه‌ای

اکثر مشتریان قیمت روز میلگرد کیان کاشان را به صورت آنلاین دنبال می‌کنند. اطلاع از قیمت لحظه‌ای میلگرد به آن‌ها کمک می‌کند که خرید خود را در زمان مناسبی انجام دهند. در حال حاضر قیمت این محصول با احتساب ارزش افزوده بین 25000 تا 26000 تومان است. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به صفحه قیمت میلگرد، از آخرین نرخ این محصول همه کارخانه‌ها مطلع شوید. در ادامه، به بررسی سایزهای 8، 14 و 16 آن پرداخته‌ایم.

 

قیمت میلگرد کیان کاشان
قیمت میلگرد کیان کاشان

 

قیمت میلگرد 8 کیان کاشان

قیمت میلگرد 8 کیان کاشان در حدود 25800 تومان اعلام شده است. با بررسی بهای این محصول در سه ماهه اخیر متوجه نوسانات و ثبات مختلفی می‌شوید. قیمت این محصول در بازه‌های یک ماهه معمولا ثابت بوده است. کمترین قیمت 24400 تومان بوده است که مربوط به روزهای اولیه مرداد است. بیشترین قیمت هم مربوط به تیر ماه با مبلغ 26500 تومان بوده است.

قیمت میلگرد آجدار 14 کیان کاشان

قیمت میلگرد کیان کاشان در سایز 14 مابین 25000 الی 25700 تومان گزارش شده است. این میلگرد نسبت به هفته‌های قبل تغییرات محسوسی نداشته است. در سه ماهه اخیر بیشترین قیمت این محصول در تیرماه و به مبلغ 26300 تومان بوده است. کمترین قیمت آن نیز 24200 تومان در اوایل مرداد بوده است.

آخرین قیمت میلگرد 16 کیان کاشان

آخرین قیمت میلگرد 16 کیان کاشان در کانال 25000 تومان برآورد شده است. این میلگرد در سه ماهه اخیر 24200 تا 26300 تومان بوده است. این میلگرد در هفته‌های مختلف روند ثابتی هم داشته است و گاهی با تغییر اندک، کاهش یا افزایش قیمت داشته است. ارزان‌ترین قیمت آن مربوط به اوایل مرداد ماه است.

بررسی نمودار قیمت میلگرد کیان کاشان

قیمت میلگرد کیان کاشان بعد از استعلام گرفتن از کارخانه بروزرسانی می‌شود و آخرین نرخ اعلامی آن بر روی نمودار قابل ‌مشاهده است. با مشاهده نمودار قیمت میلگردهای کیان کاشان می‌توان متوجه تغییرات روزانه و لحظه‌ای آن‌ها شد؛ طبق این نمودار، میلگردها در حال حاضر با قیمت بهتری نسبت به هفته‌های گذشته به فروش می‌رسند. در هر حال، با کسب اطلاعات کافی درباره ارزش میلگردهای کارخانه می‌توانید خرید مطمئنی را تجربه کنید.

نکاتی که باید برای خرید میلگرد کیان کاشان از کارخانه و یا آنلاین بدانید

شرایط لازم جهت خرید میلگردهای باکیفیت از کارخانه فولاد کیان کاشان و یا آنلاین برقرار شده است. در این راستا، خریداران بایستی به چند نکته مهم توجه داشته باشند. اولین نکته، توجه به حجم سفارش است. چنانچه قصد تهیه میلگرد در تناژ بالا را دارید، خرید میلگرد از کارخانه پیشنهاد می‌شود؛ اما اگر سفارش شما برای یک الی چند پروژه است می‌توانید میلگردهای مورد نیازتان را از مراکز فروش معتبر کشور تهیه کنید. ضمنا، با خرید میلگرد کیان کاشان به صورت آنلاین یک فاکتور رسمی برای خریداران صادر می‌شود و سپس، محصولات با بهترین باربری به موقعیت آن‌ها ارسال می‌شوند.

چطور از تامین کنندگان گرفت قیمت میلگرد کیان کاشان را استعلام بگیرم؟

وب سایت گرفت قیمت روز میلگرد کیان کاشان را از تامین‌کنندگان مختلف به صورت روزانه و آنلاین در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این نحوه استعلام، راحت‌ترین شیوه دریافت قیمت محصولات فولادی در عصر ما است. بنابراین، با استعلام آنلاین می‌توان در عرض چند دقیقه متوجه جدیدترین نرخ میلگردهای کارخانه کیان کاشان شد و قیمت‌ها را با هم مقایسه کرد تا با مناسب‌ترین قیمت محصول مورد نظر را خریداری کرد.

 سوالات متداول

وزن میلگرد کیان کاشان چند کبلوگرم است؟

وزن این محصول با توجه به سایزهای 8 تا 16، بین 4.3 تا 17.5 کیوگرم است.

آیا با خرید میلگرد کیان کاشان فاکتور رسمی صادر می‌شود؟

بله. پس از تایید خرید، فاکتور رسمی شامل اطلاعات خریدار، فروشنده و محصول صادر می‌شود.

هزینه حمل و نقل میلگرد کیان کاشان چطور محاسبه می‌شود؟

هزینه حمل و نقل همه میلگردها این مجتمع فولادی بر عهده خریدار است و طبق مسافت محاسبه می‌شود.

... بیشتر

میلگرد کیان کاشان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
میلگرد آجدار 8 کیان کاشان A2 شاخه 12 متری253,000
میلگرد آجدار 10 کیان کاشان A2 شاخه 12 متری250,000
میلگرد آجدار 12 کیان کاشان A2 شاخه 12 متری250,000
میلگرد آجدار 14 کیان کاشان A3 شاخه 12 متری251,800
میلگرد آجدار 14 کیان کاشان A2 شاخه 12 متری248,000
میلگرد آجدار 16 کیان کاشان A3 شاخه 12 متری251,800
میلگرد آجدار 16 کیان کاشان A2 شاخه 12 متری248,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.