فیلتر ها

قیمت میلگرد یزد احرامیان

قیمت میلگرد یزد احرامیان براساس وزن تعیین می شود و در حال حاضر به ازای هر کیلو بین 24000 تا 26000 تومان است. به دلیل کیفیت بالای این نوع میلگرد افراد زیادی قیمت میلگرد یزد احرامیان را دنبال می‌کنند تا بتوانند آن را در مناسب‌ترین زمان ممکن خریداری کنند به همین دلیل بررسی لحظه‌ای آن برای خرید آن کار مفیدی است. 

مطابق با نظر کارشناسان گرفت:

"قیمت میلگرد احرامیان یزد بر اساس قیمت روز فولاد در داخل و خارج کشور، شرایط اقتصادی و سیاسی، میزان عرضه و تقاضا و حجم تولید کارخانه تعیین می‌شود. این عوامل به صورت روزانه تغییر می‌کنند و قیمت روز میلگرد احرامیان هم به دنبال آن‌ها دچار نوسان می‌شود."

آخرین قیمت میلگرد احرامیان بزد 

آخرین قیمت میلگرد احرامیان بزد از تایمن کنندگان مختلف بین 22 تا 26 هزار تومان در نوسان بوده است. میزان نوسان‌های قیمت میلگرد فولاد یزد احرامیان در این مدت زمان نوسان‌های بسیار زیادی را تجربه کرده است. برای مشاهده آخرین قیمت میلگرد برندهای مختلف می‌توانید به وب‌سایت گرفت مراجعه کنید.

قیمت میلگرد ۱۲ یزد احرامیان امروز

قیمت میلگرد ۱۲ یزد احرامیان به شرایط توزیع آن در بازار و کیفیت وابستگی زیادی دارد و با توجه به آن‌ها تغییر پیدا می‌کند. این میلگرد در حال حاضر توسط چند تامین کننده در وب سایت گرفت تامین می‌شود و قیمت آن بین حدود 24400 تومان است.

قیمت میلگرد 14 فولاد یزد احرامیان

برای بررسی قیمت میلگرد 14 فولاد یزد احرامیان باید به فاکتورهای مختلفی مانند کیفیت و شرایط حاکم بر بازار در نظر بگیرید. این میلگرد را می‌توانید از تامین کنندگان گرفت با حدود قیمت 24 تا 25 هزار تومان  خریداری کنید.

آخرین نرخ میلگرد 16 آجدار A3 یزد احرامیان

برای آگاهی از آخرین قیمت میلگرد احرامیان16 آجدار A3 می‌توانید به سایت گرفت مراجعه کنید و نمودار مربوط به آن را مشاهده کنید. برای خرید این میلگرد باید مبلغی بین 24 تا 25 هزار تومان  پرداخت کنید.

 

قیمت میلگرد یزد احرامیان
قیمت میلگرد یزد احرامیان

 

مشخصات فنی میلگرد احرامیان

میلگرد احرامیان یزد با علامت اختصاری YRM-CT و به دو صورت کلاف ساده و شاخه آجدار در سایزهای 8 تا 40 میلی‌متر تولید می‌شود. وزن میلگرداحرامیان به قطر و طول میلگرد ارتباط دارد و با توجه به آن‌ها تغییر پیدا می‌کند. برای بررسی وزن این میلگرد باید قطر و طول آن را داشته باشید و سپس می‌توانید با استفاده از آن این مشخصه را برای قطرهای متفاوت به دست بیاورید. برای مثال میلگرد 12 احرامیان 10.2 کیلوگرم وزن دارد و سایز 25 آن 46 کیلوگرم وزن دارد.

بررسی تغییرات نمودار قیمت میلگرد یزد احرامیان

بررسی تغییرات نموداری قیمت میلگرد یزد احرامیان به شما کمک می‌کند تا بتوانید فراز و فرودهای قیمتی این میلگرد در زمان‌های مختلف را مشاهده کنید. به این صورت می‌توانید پیش‌بینی خوبی در مورد قیمت آن داشته باشید.

نحوه حمل و نقل و صدور فاکتور میلگرد احرامیان یزد

شما برای صدور فاکتور و سفارش میلگرد باید به محل کارخانه بروید و مدیران کارخانه هیچگونه تعهدی بابت حمل و نقل محصول به شما نمی‌دهند. شما باید خودروی باربری را تهیه کنید و هزینه آن را پرداخت کنید. این موضوع سبب می‌شود تا قیمت بالاتری پای شما بیفتد. برای تهیه میلگرد از کارخانه‌ احرامیان یزد باید به محل کارخانه بروید و خرید خودتان را به صورت مستقیم در محل آن‌ها به انجام برسانید. برای اطلاع از آدرس این مجتمع بر روی کارخانه فولاد یزد احرامیان کلیک کنید.

استعلام قیمت میلگرد احرامیان از تامین کنندگان مختلف

برای استعلام قیمت میلگرد احرامیان  از فروشندگان مختلف می‌توانید به وب سایت گرفت مراجعه کنید. در وب سایت گرفت می‌توانید بازه قیمتی این محصول را مشاهده کنید و با مقایسه قیمت‌ها بررسی بهتری روی قیمت میلگرد احرامیان داشته باشید و آن را با هزینه مناسب‌تری تهیه کنید.

تنوع محصولات و قیمت‌های مناسب میلگردهای احرامیان یزد باعث شده بسیاری از مشتریان محصولات این برند را برای تأمین مقاطع فولادی مورد نظرشان انتخاب کنند. اطلاع و مقایسه قیمت میلگرد احرامیان فروشندگان مختلف بازار به شما در تصمیم گیری بهتر برای خرید این مقطع کمک می کند.

سوالات متداول:

هزینه حمل و نقل میلگرد احرامیان بر عهده چه کسی است؟

هزینه حمل و نقل بر عهده خریدار است.

آیا با خرید میلگرد احرامیان فاکتور رسمی صادر می‌شود؟

بله. شما می‌توانید بعد از خرید فاکتور رسمی شامل اطلاعات خریدار، فروشنده و محصول را دریافت کنید.

... بیشتر

میلگرد یزد احرامیان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
میلگرد آجدار 8 احرامیان یزد A3 شاخه 12 متری253,000
میلگرد آجدار 10 احرامیان یزد A3 شاخه 12 متری244,000
میلگرد آجدار 12 احرامیان یزد A3 شاخه 12 متری241,000
میلگرد آجدار 14 احرامیان یزد A3 شاخه 12 متری238,000
میلگرد آجدار 16 احرامیان یزد A3 شاخه 12 متری238,000
میلگرد آجدار 18 احرامیان یزد A3 شاخه 12 متری238,000
میلگرد آجدار 20 احرامیان یزد A3 شاخه 12 متری238,000
میلگرد آجدار 22 احرامیان یزد A3 شاخه 12 متری238,000
میلگرد آجدار 25 احرامیان یزد A3 شاخه 12 متری238,000
میلگرد آجدار 28 احرامیان یزد A3 شاخه 12 متری238,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.