قیمت رابیتس مسعود

مقاطع فلزی در دنیای امروزی کاربرد‌های فراوانی دارند؛ این محصولات، به شکل‌ها و اندازه‌های مختلف، جهت استفاده در صنایع، تولید می‌شوند. یکی از این مصنوعات فلزی، Rabitz یا راویزها هستند. در این مقاله سعی می‌شود در مورد قیمت رابیتس مسعود و عوامل موثر در قیمت روز رابیتس مسعود توضیحاتی داده شود.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

" رابیتس نوع 13 ستون سه چشمه مسعود در اوزان مختلف و ابعاد استاندارد ۲۴۰*۶۰، از پرکاربردترین انواع این محصول در بازار داخلی بوده که این تقاضای بالا، در قیمت راویز مسعود موثر است."

چه فاکتورهایی در تعیین قیمت رابیتس مسعود دخیل هستند؟

Rabitz یکی از انواع ورق‌های فلزی مشبک بوده که در اصطلاح عامیانه به اشتباه، راویز نامیده می‌شوند. بیشتر در دکوراسیون داخلی و یا نمای ساختمان به عنوان پایه گچ‌کاری استفاده می‌شوند‌. این محصولات از کشش عرضی و پرس ورق‌های گالوانیزه گرم و سپس برش آن‌ها، تولید می‌شوند.

در سقف کاذب، گچ‌کاری، آرک اوپن آشپزخانه، نمای ساختمان و ترمیم ترک‌خوردگی‌ها، کارایی زیادی دارند. بر اساس سه عامل وزن، تعداد ستون، شکل چشمه‌ها (شبکه‌های بینابینی) تقسیم‌بندی می‌شوند.

 

عوامل متعددی در تعیین قیمت راویز مسعود اثرگذارند.

 

کارخانه رابیتس مسعود، اولین تولیدکننده آن‌ها به شکل ۹، ۱۱ و ۱۳ ستونه در کشور بوده که محصولات خود را در وزن‌های مختلف از ۴۵۰ تا ۱۴۰۰ گرمی به بازار داخلی عرضه می‌کند. هرچه تعداد ستون‌ها بیشتر باشد، میزان انعطاف آن کاهش و در عوض، تحمل پذیری وزنی آن افزایش می‌یابد.

همچون دیگر مقاطع فلزی، نوسانات ارزی، تغییرات بهای جهانی آهن و ورق‌های فلزی، اثر زیادی در ارزش این محصولات دارند. میزان عرضه و تقاضا، کیفیت و هزینه تولید، از دیگر علل موثر در این تغییرات هستند.

سخن پایانی

به‌دلیل تقاضای بالا تولیدات کارخانه مسعود، بررسی قیمت رابیتس مسعود برای اشخاص فعال در این عرصه، از اهمیت بالایی برخوردار است. خریداران می‌توانند با مراجعه به سایت گرفت نوسانات روزانه قیمت راویز مسعود را دنبال کرده و نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

... بیشتر

قیمت رابیتس مسعود 400

آخرین بروز رسانی: روز های گذشته
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
رابیتس مسعود 400gr بنگاه تهران327,000

قیمت رابیتس مسعود 650

آخرین بروز رسانی: روز های گذشته
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
رابیتس مسعود 650gr بنگاه تهران522,001

قیمت رابیتس مسعود 770

آخرین بروز رسانی: روز های گذشته
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
رابیتس مسعود 770gr بنگاه تهران545,000

قیمت رابیتس مسعود 800

آخرین بروز رسانی: روز های گذشته
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
رابیتس مسعود 800 gr بنگاه تهران597,004
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad