قیمت رابیتس

قیمت رابیتس

قیمت رابیتس، بر اساس تعداد ستون و وزن آن تعیین شده و در سه مدل 9 ستون، 11 ستون و 13 ستون با وزن‌های سبک، متوسط و سنگین تولید می‌گردد. با افزایش تعداد ستون‌ها و وزن محصول، قیمت این محصول افزایش پیدا می‌کند. قیمت روز رابیتس همانند دیگر محصولات فولادی به تغییرات قیمت مواد اولیه وابسته بوده و دائما در حال نوسان است. با پیشرفت در روش‌های ساخت بناهای مختلف، علاوه بر استفاده از محصولات فولادی در اسکلت‌بندی ساختمان و سازه‌ها، موارد دیگری همانند نمای ساختمان به لیست کاربرد‌های مصالح فولادی اضافه گردید. رابیتس‌ها که در بازار با نام دیگر روایز نیز شناخته می‌شوند، یکی از این مقاطع فولادی بوده که کاربرد‌های گسترده‌ای در پوشش‌های داخلی ساختمان دارند.

قیمت رابیتس 13 ستون

از رابیتس 13 ستون، در گچ‌کاری ساختمان و سیمان‌کاری صنعتی استفاده می‌شود؛ در واقع این محصول از جنس گالوانیزه بوده و ورقی فلزی و انعطاف‌پذیر است. اگر قصد گچ‌کاری پیچیده ساختمان را دارید، بکار گرفتن رابیتس 13 ستون همان چیزی است که به آن نیاز خواهید داشت. این نیاز در قسمت‌های قوس‌دار یا دایره‌ای شکل گچ‌کاری به اوج خود می‌رسد.

قیمت روز رابیتس

قیمت روز رابیتس، برای فعالان حوزه ساختمان‌سازی بسیار اهمیت دارد؛ به‌همین‌دلیل این افراد به دنبال جایی می‌گردند که بتوانند به وسیله آن از نرخ روز این محصولات باخبر شوند. وب‌سایت ما می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند؛ چرا که کارشناسانش به‌صورت روزانه قیمت‌های آن را بروز می‌کنند. قیمت رابیتس بر اساس قیمت ورق گالوانیزه به صورت روزانه دچار افت و خیز می‌شود.

قیمت رابیتس امروز

قیمت مصالح ساختمانی و محصولات این‌چنینی، تحت تاثیر عوامل زیادی قرار داشته و به سرعت تغییر می‌کند؛ به‌همین‌دلیل باخبر بودن از قیمت رابیتس امروز، می‌تواند تاثیر زیادی بر سود و زیان فعالان این حوزه داشته باشد. 

 

رابیتس 13 ستون به تصویر کشیده است.

 

خرید راویز

بسیاری از افراد رابیتس را به اشتباه راویز تلفظ می‌کنند. درست است که مراکز بسیاری به فروش این محصول می‌پردازند؛ اما وب‌سایت ما این محصول را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهد.

طبق نظر متخصصین گرفت:

"رابیتس؛ به دلایل مختلفی همانند سبک‌بودن، در دسترس بودن و راحتی اجرای آن، در ساختمان‌سازی به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به نقش این محصول، قیمت روز رابیتس نیز اهیمت بالایی در برآورد هزینه‌های پروژه خواهد داشت. قیمت رابیتس براساس وزن، تعداد چشمه و ستون با یکدیگر متفاوت است؛ راویزهای 400، 700، 900 و 1000 گرمی از پرفروش‌ترین انواع رابیتس موجود در بازار هستند."

رابیتس 400، 700 و 900 گرمی

 این مقاطع فلزی به شکل توری‌های فولادی مشبک بوده و از ورق‌های گالوانیزه ساخته می‌شوند که از کاربرد‌های آن می‌توان به استفاده در سقف‌های کاذب و نما برای زیباسازی ساختمان اشاره نمود. 3 فاکتور وزن، تعداد ستون و سایز چشمه‌، راویزها را به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌کنند. این مقطع فولادی همواره مورد توجه بسیاری از طراحان بوده است و در اکثر لیست‌های خرید مصالح فلزی مالکان پروژه، نام آن به چشم می‌خورد. وزن‌های 400، 700 و 900 گرمی این محصول، در دسته پرفروش‌ترین‌ها قرار دارند. لازم به ذکر است که این مقاطع فولادی با دارابودن سایز چشمه‌ مناسب، مقدار بیشتری از گچ و سیمان را در خود نگه‌داری می‌کنند.

قیمت روز رابیتس در بازار

سایت گرفت، قیمت راویز با وزن‌های مختلف را به صورت روزانه به بازدیدکنندگان خود ارائه می‌دهد. همچنین با مراجعه به سایت گرفت، مشاوره و اطلاعات کافی جهت خرید محصولات فولادی در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود که با خیالی آسوده محصولات مورد نظر خود را تهیه نمایند.

... بیشتر

قیمت رابیتس 400

آخرین بروز رسانی: روز های گذشته
وزن هر برگتعداد ستونمحل بارگیریواحدبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
400grبنگاه تهرانبرگ355,000
400gr400grبنگاه تهرانبرگ355,000

قیمت رابیتس 650

آخرین بروز رسانی: روز های گذشته
وزن هر برگتعداد ستونمحل بارگیریواحدبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
650grبنگاه تهرانبرگ490,001

قیمت رابیتس 770

آخرین بروز رسانی: روز های گذشته
وزن هر برگتعداد ستونمحل بارگیریواحدبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
770grبنگاه تهرانبرگ540,000

قیمت رابیتس 1000

آخرین بروز رسانی: روز های گذشته
وزن هر برگتعداد ستونمحل بارگیریواحدبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگان
1000gr1000 grبنگاه تهرانبرگ660,000