قیمت رابیتس مشهد

قیمت رابیتس مشهد بر اساس تعداد ستون و وزن آن تعیین شده و در سه مدل 9 ستون، 11 ستون و 13 ستون با وزن‌های سبک، متوسط و سنگین تولید می‌گردد. با افزایش تعداد ستون‌ها و وزن محصول، قیمت این محصول افزایش پیدا می‌کند. قیمت روز رابیتس مشهد همانند دیگر محصولات فولادی به تغییرات قیمت مواد اولیه وابسته بوده و دائما در حال نوسان است. با پیشرفت در روش‌های ساخت بناهای مختلف، علاوه بر استفاده از محصولات فولادی در اسکلت‌بندی ساختمان و سازه‌ها، موارد دیگری همانند نمای ساختمان به لیست کاربرد‌های مصالح فولادی اضافه گردید. رابیتس‌های مشهد که در بازار با نام دیگر روایز مشهد نیز شناخته می‌شوند، یکی از این مقاطع فولادی بوده که کاربرد‌های گسترده‌ای در پوشش‌های داخلی ساختمان دارند.

قیمت رابیتس 400، 700 و 900 گرمی مشهد

این مقاطع فلزی به شکل توری‌های فولادی مشبک بوده و از ورق‌های گالوانیزه ساخته می‌شوند که از کاربرد‌های آن می‌توان به استفاده در سقف‌های کاذب و نما برای زیباسازی ساختمان اشاره نمود. 3 فاکتور وزن، تعداد ستون و سایز چشمه‌، راویزهای مشهد را به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌کنند. این مقطع فولادی همواره مورد توجه بسیاری از طراحان بوده است و در اکثر لیست‌های خرید مصالح فلزی مالکان پروژه، نام آن به چشم می‌خورد. وزن‌های 400، 700 و 900 گرمی این محصول، در دسته پرفروش‌ترین‌ها قرار دارند. لازم به ذکر است که این مقاطع فولادی با دارا بودن سایز چشمه‌ مناسب، مقدار بیشتری از گچ و سیمان را در خود نگه‌داری می‌کنند.

 

قیمت رابیتس مشهد به تعداد ستون های آن وابسته است.

 

قیمت روز رابیتس مشهد در بازار

سایت گرفت، قیمت رابیتس مشهد با وزن‌های مختلف را به صورت روزانه به بازدیدکنندگان خود ارائه می‌دهد. همچنین با مراجعه به این وب‌سایت، مشاوره و اطلاعات کافی جهت خرید محصولات فولادی در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود که با خیالی آسوده محصولات مورد نظر خود را تهیه نمایند.

... بیشتر

هیچ موردی یافت نشد.