لیست قیمت‌های طولانی رو نخون! باتامین‌کننده‌های مختلف بهت پیشنهاد قیمت میدن!
نمایش قیمت با ارزش افزوده

قیمت پروفیل یزد

قیمت پروفیل یزد

ضخامتسایزطولواحدقیمت (تومان)تاریخ به روز رسانیفروشندگان
ضخامت 2.520*206 متریکیلوگرم36,1001402/9/13
ضخامت 220*206 متریکیلوگرم37,1001402/9/13
ضخامت 225*256 متریکیلوگرم37,1001402/9/13
ضخامت 230*306 متریکیلوگرم37,1001402/9/13
ضخامت 250*506 متریکیلوگرم37,1001402/9/13
ضخامت 2.550*506 متریکیلوگرم36,1001402/9/13
ضخامت 2.560*606 متریکیلوگرم36,1001402/9/13
ضخامت 260*606 متریکیلوگرم37,1001402/9/13
ضخامت 280*806 متریکیلوگرم37,1001402/9/13
ضخامت 2.570*706 متریکیلوگرم36,1001402/9/13
ضخامت 2.590*906 متریکیلوگرم36,1001402/9/13
ضخامت 290*906 متریکیلوگرم37,1001402/9/13
ضخامت 270*706 متریکیلوگرم37,1001402/9/13

بررسی قیمت پروفیل یزد برای افرادی که از محصولات این برند برای پروژه‌هایشان استفاده می‌کنند، اهمیت بسیاری دارد. پروفیل‌ها از دسته محصولاتی هستند که به طور معمول نوسان‌های قیمتی کم‌تری نسبت به سایر محصولات فولادی دارند، اما در هر حال، نرخشان همیشه ثابت نیست و فراز و نشیب‌هایی را تجربه می‌کنند. به همین دلیل است که خریداران و افرادی که با این بازار در ارتباط هستند، باید به صورت روزانه هزینه‌ها را مورد بررسی قرار بدهند تا بدانند در بازار چه‌خبر است و قیمت‌ها چه جریانی دارند.

قیمت روز پروفیل‌ یزد در بازار

قیمت پروفیل امروز یزد به نرخ ارز، هزینه‌های تولید، هزینه حمل و نقل، نرخ جهانی سنگ آهن، ابعاد و اندازه، وزن، میزان عرضه و تقاضا و شرایط کلی حاکم بر بازار وابسته است. وقتی روند بازار هیجانی می‌شود، حتی اگر عرضه و تقاضای پروفیل تغییری نکرده باشد، احتمال اینکه نوسان قیمتی برای آن اتفاق بیفتد، وجود دارد. قیمت این محصول به صورت کیلویی محاسبه می‌شود.

ما در سایت گرفت جدول قیمت پروفیل از جمله یزد را ارائه داده‌ایم و این جدول را به صورت روزانه آپدیت می‌کنیم. حتی اگر نرخ محصولات به صورت ساعتی نوسان داشته باشد، اطلاعات جدول‌های گرفت بروزرسانی می‌شوند تا مشتریان از آخرین اعداد و ارقام بازار اطلاع داشته باشند.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

“بهای محصولات مجتمع پروفیل یزد، با ارائه محصولات متنوعی همچون پروفیل‌های لنگه‌دری ۵۰۸، سپری ۵۰۷ و چهارچوبی ۵۰۹، فرانسوی و مکزیکی در ضخامت‌های ۲ میلی‌متری، نقش پررنگی را در بازار پروفیل‌های کشور ایفا می‌کند، به عوامل مختلفی بستگی دارد. قیمت انواع پروفیل یزد با توجه به این تنوع و کیفیت، بسیار مطلوب و مقرون به‌صرفه است. همچنینی اطلاع از قیمت روز پروفیل یزد به پیمانکاران کمک می کند تا هزینه نهایی پروژه های خود را تخمین بزنند."

 

قوطی پروفیل یزد به صورت بندیلی به تصویر کشیده شده است.
قوطی پروفیل یزد به صورت بندیلی به تصویر کشیده شده است.

 

مشخصات پروفیل یزد

ضخامت، نوع پروفیل، اندازه‌های محصول و استانداردهایی که برای تولید در نظر گرفته می‌شود، مهم‌ترین مشخصات این محصولات هستند. پروفیل های این کارخانه در اندازه‌هایی متنوع مانند ۳۰×۲۰، ۵۰×۳۰، ۶۰×۴۰ و ۱۰۰×۴۰ و در ضخامت‌های ۲ و 2/5 میلی‌متری، تولید و به بازار عرضه می‌شوند. بررسی مشخصات هم به خاطر تأثیری که روی قیمت محصولات دارند اهمیت دارد و هم کاربرد پروفیل‌ها را مشخص می‌کند.

استانداردها

کارخانه پروفیل یزد محصولات مختلفی تولید می‌کند. این کارخانه استانداردهای داخلی و بین‌المللی چون استاندارد DIN 2395 Part 3 را برای تولید محصولاتش رعایت می‌کند و تمام ابعاد و اندازه‌ها را بر این اساس تولید می‌کند.

وزن

کارخانه یزد برای تمام محصولات خود جدول اشتال مخصوص ارائه داده است. در جدول اشتال با توجه به مشخصات فنی پروفیل‌ها، وزن هر متر از آن‌ها مشخص شده است و با ضرب این عدد در طول قطعه، می‌توان وزن کلی آن را محاسبه کرد. ما در گرفت، جدول وزن پروفیل یزد و سایر برندها را ارائه می‌دهیم تا بدون نیاز به محاسبه یا بررسی جدول اشتال بتوانید جرم محصول مورد نظرتان را پیدا کنید.

پروفیل سبک یزد

قطعات سبک، همانطور که از نام آن‌ها به نظر می‌رسد، وزن کم‌تری دارند. این محصولات با استفاده از ورق روغنی و با ضخامت کم‌تر از ۱.۵ میلی‌متر تولید می‌شوند اما محصولات سنگین، بیشتر از ۱.۵ میلی‌متر ضخامت دارند. قیمت پروفیل سبک یزد از محصولات سنگین پایین‌تر است. البته هرکدام از این مقاطع، کاربردهای مخصوص به خودشان را دارند و نمی‌توان از آن‌ها به جای یکدیگر استفاده کرد. محصولات سنگین در ساخت ماشین‌آلات صنعتی و قطعات ساختمانی به کار می‌روند و نمونه‌های سبک برای ساخت مبلمان، لوازم یدکی و بدنه خودرو و ابزارهای سبک‌تری مثل دوچرخه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نمودار قیمت پروفیل یزد

همیشه تحلیل نمودار قیمت هم به اندازه بررسی نرخ پروفیل یزد امروز اهمیت دارد. این نمودار به شما نشان می‌دهد محصول در بلند مدت چه نوساناتی را تجربه کرده است. بر اساس این تغییرات می‌توانید تأثیری که بهای پروفیل از عوامل مختلف گرفته را بسنجید. در نتیجه وقتی دوباره چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد، با احتمال بیشتری قدرت پیش‌بینی آن‌ها را خواهید داشت.

کاربرد پروفیل یزد

قوطی‌ یزد از مهم‌ترین مقاطع فلزی مورد استفاده در صنعت و ساختمان‌سازی است که در انواع مختلف آلومینیومی،گالوانیزه، مبلی و ... تولید می‌شود. برند یزد، این محصولات را هم به صورت سبک و هم سنگین تولید می‌کند. کاربرد تولیدات این برند با سایر پروفیل‌های بازار تفاوتی ندارد. مشتریان اصلی کارخانه یزد، صنایعی هستند که در مرکز و جنوب ایران فعالیت دارند. در ادامه به تعدادی از کاربردهای پروفیل‌های سبک و سنگین اشاره می‌کنیم.

  • ساخت درب و پنجره
  • ساخت نرده
  • ساخت ستون
  • ساخت اسکلت‌های فلزی ساختمان‌ها،‌ پل‌ها و سایر صنایع عمرانی

از این محصولات در برخی موارد برای ساخت سایر مقاطع فولادی مانند تسمه یا چهارپهلو هم استفاده می‌شود. حتی در صورتی که شمش یا ورق آهن در دسترس نباشد، می‌توان با آن‌ها تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودانی هم تولید کرد.

 

پروفیل یزد در سایزهای مختلفی تولید می‌شود و کاربردهای مختلفی دارد.
پروفیل یزد در سایزهای مختلفی تولید می‌شود و کاربردهای مختلفی دارد.

 

کارخانه پروفیل یزد

این کارخانه یک شرکت سهامی خاص است که در سال ۱۳۵۲ تأسیس شد و در ۱۳۵۴ با دو خط تولید فعالیت هود را آغاز کرد. این کارخانه اکنون هفت خط تولید دارد و امکان ساخت انواع این محصولات در سایزهای مختلف را فراهم کرده است. کارخانه پروفیل یزد، علاوه بر تأمین نیاز بازار داخل، بخشی از محصولات خود را به کشورهای همسایه (عراق و افغانستان) و همچنین کشورهای آسیای میانه صادر می‌کند. این مجموعه در یزد، شهرک شهید صدوقی شاهدیه واقع شده است.

راهنمای خرید پروفیل یزد

برای خرید پروفیل یزد می‌توانید از کارخانه اقدام کنید. البته خرید از کارخانه شرایط خاصی دارد و تنها خریداران عمده و نمایندگی‌ها می‌توانند محصولاتشان را به صورت مستقیم تأمین کنند؛ زیرا آن‌ها حجم بالایی سفارش می‌دهند و انبارداری می‌کنند. افرادی که سفارش‌های خرد دارند، معمولا مقاطع مورد نیازشان را از نمایندگی‌ها یا بنگاه‌های آهن معتبر خریداری می‌کنند.

خرید از بازار مزیت‌هایی دارد که افراد را متقاعد می‌کند با هزینه بیشتر محصولات مورد نظرشان را بخرند. ارائه خدمات تحویل در محل پروژه، موجودی همیشگی محصولات و امکان فروش پروفیل در حجم و وزن مورد نیاز مشتری از مزیت‌های خرید از بنگاه‌هاست.

گرفت، به عنوان یک مرجع معتبر علاوه بر ارائه قیمت قوطی یزد امروز با کمک مشاوران حرفه‌ای و متخصص که سال‌ها در زمینه آهن آلات فعالیت می‌کنند می‌تواند شما را در مسیر موفقیت پروژه‌های‌تان همراه شما باشد. این مجموعه نرخ قوطی پروفیل یزد در بازار و کارخانه را به‌صورت لحظه‌ای بروزرسانی می‌کند.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image