فیلتر ها
قیمت ناودانی شکفته

قیمت ناودانی شکفته

از کاربردی‌ترین مقاطع فلزی در دنیای امروزی، ناودانی‌ها هستند. با توجه به توان بالای آن‌ها در تحمل بار، بیشتر به‌عنوان افزایش‌دهنده استحکام و عمر سازه استفاده می‌شوند. در این مقاله به بررسی قیمت ناودانی شکفته و فاکتورهای اثرگذار در قیمت روز ناودانی شکفته، خواهیم پرداخت.

علل موثر بر تغییرات قیمت ناودانی شکفته کدامند؟

کارخانه فولاد کبکان مشهد، یکی از شرکت‌های تابعه گروه صنعتی کارخانه شکفته مشهد بوده که در سال ۱۳۸۸ با هدف تولید انواع مقاطع فولادی، احداث گردید. این مجموعه در حال حاضر توانایی تولید سالانه بیش از ۱۰۰ هزارتن انواع نبشی و ناودانی را داراست که با نام تجاری شکفته در بازار شناخته می‌شوند.

ناودانی‌های سبک و سنگین تولیدی این کارخانه، در سایزهای ۶ تا ۱۶ میلی‌متر و با طول شاخه ۶ و ۱۲ متر، ارائه شده که از کیفیت بالایی با رعایت استانداردهای کشوری و بین‌المللی برخوردار هستند.

از عوامل مهم و تأثیرگذار در تعیین بهای این تولیدات فلزی، می‌توان به میزان کیفیت محصول اشاره کرد. ابعاد، جنس، ارزش روزانه فولاد، هزینه نهایی تولید و نوسانات ارزی، اثرگذاری بالایی در این زمینه دارند. با توجه به حجم بالای پروژه‌های عمرانی در منطقه شرقی کشور، تقاضا برای خرید مصنوعات فلزی بالا بوده و بالطبع  میزان عرضه محصول توسط کارخانه، در بهای روزانه آن، تأثیر زیادی خواهد داشت.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

‌"وزن شاخه یکی از مهمترین شاخصه‌های تعیین کننده ارزش این محصولات است، به‌طور مثال ناودانی سایز ۶، وزنی معادل ۲۲ کیلوگرم و سایز ۱۶ همین محصول، وزنی در حدود ۸۰ کیلوگرم دارد. به‌طور مشخص، این افزایش وزن، در تعیین قیمت ناودانی شکفته، تأثیر زیادی خواهد داشت."

قیمت روز ناودانی شکفته مشهد

ناودانی‌های کارخانه شکفته مشهد در سایزهای ۶ تا ۱۶ میلی‌متری با شاخه‌های ۶ متری در بازار موجود هستند. از این محصولات در تولید قاب درب و پنجره، خرپا و همچنین در ساخت سازه‌های صنعتی همچون پل‌ها و سوله‌ها، استفاده می‌شود. قیمت روز ناودانی شکفته مشهد تحت تاثیر نوسانات بازار ارز در سال‌های اخیر، بسیار متغیر بوده‌ است.

سخن پایانی

آگاهی از قیمت انواع ناودانی شکفته، برای فعالین در زمینه ساخت و ساز به‌خصوص در مناطق شرقی و شمال‌شرق کشور، امری مهم بوده که می‌توانند با بررسی قیمت ناودانی شکفته در وب‌سایت گرفت، نسبت به خرید این محصول با بهترین قیمت، اقدام نمایند.

... بیشتر

ناودانی شکفته

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
ناودانی 6 گروه صنعتی شکفته 6 متری255,000
ناودانی 8 گروه صنعتی شکفته 6 متری252,400
ناودانی 10 گروه صنعتی شکفته 12 متری254,000
ناودانی 10 گروه صنعتی شکفته 6 متری252,900
ناودانی 12 گروه صنعتی شکفته 6 متری274,900
ناودانی 14 گروه صنعتی شکفته 6 متری274,400
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.