0آخرین بروزرسانی:دوشنبه 27 شهریور 1402

مهیار خداپرستی با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۲ (مهار تورم و رشد تولید) تاکید کرد: در این راستا اقدامات موثری از سوی مجتمع فولاد آذر حدید بناب در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرعامل مجتمع فولاد آذر حدید بناب در مصاحبه با پایگاه خبری معدن نامه اظهار کرد: بر اساس برنامه های ارایه شده و تصمیمات اخذ شده در هیئت مدیره و تأکید سهامداران جهت توسعه واحد ذوب، اجرای فاز دوم تولید و افزایش ۲۰۰ هزار تنی ظرفیت تولید در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه افزود: با توجه به برنامه ها و هدف گذاری های مجموعه و توافقات حاصل شده جهت توسعه و افزایش ظرفیت تولید، بررسی های لازم و مذاکرات اولیه انجام گرفته و با توجه به ظرفیت های موجود در کشور، توسعۀ واحد ذوب این مجتمع و تأمین و ساخت تجهیزات مورد نیاز از جمله کوره های القایی در جهت حمایت از تولید ملی، حمایت از متخصصان داخلی با بهره گیری از خدمات طراحان، سازندگان و استفاده از تجربه، دانش و ظرفیت شرکت های دانش بنیان کشور کمتر از یک ماه آینده اجرایی خواهد شد.

خداپرستی در ادامه اعلام کرد با توجه به بومی سازی اغلب تجهیزات و ماشین آلات صنعتی توسط متخصصان داخلی به ویژه تجهیزات مورد نیاز در صنایع فولادی با طراحی و ساخت قطعاتی که توانایی ساخت آن در کشور وجود دارد، به ویژه در شرایط تحریمی که اکنون در آن به سر می بریم این مجموعه نیز با بهره گیری و اخذ خدمات از طراحان و سازندگان توانمند کشور ضمن جلوگیری از خروج ارز از کشور، این اقدام قطعاً سهم کوچکی در مهار تورم و رشد تولید خواهد داشت.

خداپرستی  اعلام کرد: یکی از مهم ترین موضوعات و رسالت این مجتمع حفظ محیط زیست و ارتقای مسایل زیست محیطی بوده است که این مهم وظیفه ای حیاتی و سنگین خواهد بود،  به گونه ای که همگام با برنامه های توسعه ای شرکت، پروژه های زیست محیطی شامل تکمیل و راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب و طراحی سیستم غبار گیر (دداستینگ) با متد روز دنیا، توسط متخصصان داخلی در دستور قرار گرفته که نتایج قابل قبولی را در آینده ای نزدیک در بر خواهد داشت.

تاریخ انتشار: دوشنبه 27 شهریور 1402
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.