0آخرین بروزرسانی:یکشنبه 26 شهریور 1402

عضو هیات مدیره تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: چنانچه برای چالش‌هایی که از تاب‌آوری صنعت فولاد ایران کاسته، چاره‌ای اندیشیده نشود، این صنعت به سرنوشت صنعتی همچون خودروسازی مبتلا می‌شود.

بهادر احرامیان، عضو هیات مدیره تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: تقویت تولید فولاد در کشورهای منطقه همچون عربستان، عمان و قطر را تهدیدی برای جایگاه فولاد ایران در عرصه بین‌الملل است.

وی تاکید کرد: چنانچه برای چالش‌هایی که از تاب‌آوری صنعت فولاد ایران کاسته، چاره‌ای اندیشیده نشود، این صنعت به سرنوشت صنعتی همچون خودروسازی مبتلا می‌شود.

احرامیان تصریح کرد: در همین دو سال گذشته رقبای بسیار قوی در برابر صنعت فولاد ایران قد علم کرده‌اند و عربستان سعودی، قطر و بحرین حضور خود را در صنعت فولاد منطقه پررنگ کرده‌اند.

عضو هیات مدیره تولیدکنندگان فولاد ایران اظهارداشت: این کشورها برای توسعه صنعت فولاد خود برنامه‌های قابل توجهی دارند و موفق شده‌اند سرمایه‌گذاران مطرح خارجی را به عنوان شرکای خود جذب کنند و شرایط سرمایه‌گذاری بسیار جذاب‌تری از سرمایه‌گذاری در ایران به سرمایه‌داران جهان پیشنهاد می‌دهند. اینها همگی زنگ خطرهایی است که اگر اکنون متوجه آنها نباشیم، در آینده امکان رقابت صنعت خود را از دست می دهیم.

تاریخ انتشار: یکشنبه 26 شهریور 1402
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.