0آخرین بروزرسانی:سه‌شنبه 21 شهریور 1402

دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۲، بورس کالا میزبان عرضه بیش از ۱۶۰ هزار تن شمش بلوم ۵sp بود که با توجه به تقاضای ۱.۴ برابری و با احتساب معاملات مچینگ،۷۵ درصد این عرضه‌ها مورد معامله قرار گرفت.

قیمت میانگین موزون شمش ۵sp در معاملات امروز ۲۰۱۴۳ تومان در هر کیلو بود که کاهش ۲.۳۹ درصدی نسبت به هفته گذشته را ثبت کرد.

بیشترین حجم معاملات شمش ۵sp مربوط به چادرملو با ۲۰ هزارتن بود .

نکته‌ مهم در جدول معاملات هفته‌ی گذشته رقابت ۴.۱ درصدی نسبت به قیمت پایه بود، به صورتی که قیمت شمش برای خریداران جذاب بود اما این هفته رقابت کمتری روی شمش صورت گرفت و اکثر معاملات بر روی قیمت پایه انجام شده است.

با توجه به رقابت کمتری که در این هفته انجام شده اما مشاهده می شود که قیمت نسبت به هفته‌ی گذشته ۲.۳۹ درصد کاهش داشته و این در حالی است که هفتاد و پنج درصد عرضه‌ها منتج به معامله شده است، با این اوصاف اما اکثر معامله بر روی قیمت پایه انجام شده و قیمت کاهشی شده است.

در جدول زیر نتایج معاملات امروز شمش ۵sp قابل مشاهده است.
 

تاریخ انتشار: سه‌شنبه 21 شهریور 1402
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.