0آخرین بروزرسانی:یکشنبه 19 شهریور 1402

در هفته منتهی به ۱۷ شهریور امسال، ۲میلیون و ۶۸۵‌هزار و ۶۲۳تن انواع کالا و محصول و ۸۱دستگاه خودروی تجاری به ارزش ۳/ ۲۳‌هزار میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس‌کالای ایران دادوستد شد. سیمان، سنگ‌آهن، فولاد و آهن اسفنجی، سنگین‌وزن‌های تالار صنعتی و معدنی و قیر، وکیوم‌باتوم و مواد پلیمری، سنگین‌وزن‌های تالار پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی بودند.
 تالار محصولات صنعتی و معدنی شاهد معامله ۲میلیون و ۱۱۶‌هزار و ۶۱۷تن انواع کالا و محصول و ۸۱دستگاه خودرو به ارزش ۱۲‌هزار و ۳۱۱میلیارد تومان در هفته گذشته بود. در این تالار یک‌میلیون و ۲۰۲‌هزار و ۸۷۱تن سیمان، ۵۵۹‌هزار تن سنگ‌آهن، ۱۹۵‌هزار و ۹۰۳تن فولاد، ۱۴۵‌هزار و ۶۰۰تن آهن اسفنجی، ۶۵‌هزار و ۸۷۵تن آلومینیوم، ۶‌هزار و ۱۷۵تن مس، یک‌هزار و ۱۴۵تن روی، ۴۵۰تن چدن و ۲۰۰تن کنسانتره مولیبدن معامله شد. همچنین در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی، ۵۰۵‌هزار و ۷۴تن انواع کالا و محصول به ارزش ۹‌هزار و ۶۸۷میلیارد تومان در هفته معاملاتی منتهی به ۱۷شهریور به فروش رسید.
در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی ۱۶۳‌هزار و ۹۷۳تن قیر، ۱۶۰‌هزار تن وکیوم‌باتوم، ۸۸‌هزار و ۶۹۳تن مواد پلیمری، ۳۸‌هزار تن لوب‌کات، ۲۸‌هزار و ۳۸۷تن مواد شیمیایی، ۱۴‌هزار و ۲۰۰تن گوگرد، ۷‌هزار و ۲۷۶تن فرآورده‌های نفتی، ۵‌هزار و ۲۹۴تن روغن و ۳۵۰تن گاز و خوراک‌ معامله شد. تالار کشاورزی هم در هفته گذشته میزبان معامله ۸۳۰کیلوگرم زعفران به ارزش ۱/ ۳۲میلیارد تومان بود. بازار فرعی نیز شاهد معامله ۶۳‌هزار و ۹۳۲تن انواع کالا و محصول به ارزش یک‌هزار و ۲۴۴میلیارد تومان بود.

تاریخ انتشار: یکشنبه 19 شهریور 1402
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.