0آخرین بروزرسانی:چهارشنبه 09 فروردین 1402

طبق اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران امروز نهم فروردین ۱۴۰۲، قرار است ۱۱۴ هزار و ۴۲۹ تن محصول فولادی شامل تیرآهن، میلگرد، ناودانی، نبشی، ورق گالوانیزه G، ورق گرم و ورق رنگی عرضه شود. این مقدار عرضه نسبت به آخرین عرضه سال ۱۴۰۱، ۳۱ درصد کاهش داشته است. گفتنی است کاهش نرخ پایه محصولات فولادی فولادسازان بزرگ کشور امروز چهارشنبه با توجه به افت میانگین موزون شمش فولاد اعلام شد. قیمت میلگرد با ۲۰ میلیون و ۷۲۶ هزار تومان به ازای هر تن و محصول تیرآهن به قیمت ۲۱ میلیون و ۲۸۶ هزار تومان به ازای هر تن تعیین شده است.

 

میلگرد فولادی در تصویر قابل مشاهده است.

 

در بین محصولات عرضه شده، تیرآهن به مقدار ۹ هزار و ۱۶۹ تن به مبلغ پایه ۲۱۲ هزار و ۸۶۱ ریال، میلگرد به مقدار ۹۰ هزار و ۵۱۲ تن و با قیمت پایه ۲۰۶ هزار و ۱۴۹ ریال، نبشی به مقدار ۴ هزار و ۷۲۹ تن و مبلغ پایه ۲۳۱ هزار و ۸۱۹ ریال، ناودانی به مقدار ۸۱۹ تن و به قیمت ۲۴۲ هزار و ۲۲۶ ریال عرضه شده است. همچنین انواع ورق گرم به مقدار ۵ هزار و ۲۰۰ تن و قیمت پایه ۲۸۵ هزار ریال، ورق رنگی به مقدار هزار تن و قیمت ۴۸۰ هزار و ۵۴۴ ریال و ورق گالوانیزه G به مقدار ۳ هزار تن و مبلغ ۴۱۰ هزار و ۵۴۴ ریال عرضه شده است.

گفتنی است در عرضه‌های امروز مقاطع فولادی تمامی محصولات کاهش قیمت بین ۰/۲ تا ۷/۳ درصد به ترتیب مربوط به ناودانی و نبشی را داشتند. همچنین به غیر از تیرآهن و ناودانی که افزایش عرضه جزئی داشتند باقی محصولات با کاهش در عرضه مواجه شدند.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 09 فروردین 1402
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad