نمایی از ذوب آهن اصفهان در تصویر قابل مشاهده است.

برترین های بورس کالا در هفته پایانی سال

اخبار
یکشنبه 28 اسفند 1401

برترین های بورس کالا در هفته پایانی سال ۱۴۰۱ (منتهی به ۲۶ اسفند) براساس ارزش فروش شرکت ها در بازار فیزیکی اعلام شد. جزئیات رتبه‌بندی جایگاه شرکت ها از لحاظ فروش به شرح زیر است: 
معدنی و صنعتی گل گهر با ثبت معامله ۷۲۱ هزار تن گندله و کنسانتره به ارزش بیش از ۲ هزار و ۹۳۴ میلیارد تومان در رتبه نخست ایستاد. ملی صنایع مس ایران با فروش ۷ هزار و ۲۷۰ تن مس کاتد، مس مفتول و سولفور مولیبدن به ارزش بیش از ۲ هزار و ۶۸۲ میلیارد تومان، دوم شد. فولاد مبارکه اصفهان با فروش ۹۰ هزار و ۲۶۰ تن تختال SM و ورق گرم خودرو به ارزش بیش از ۲ هزار و ۱۴۱ میلیارد تومان، سوم شد.

مجتمع سرب و روی انگوران با ثبت معامله ۷۰ هزار تن خاک روی به ارزش بیش از هزار و ۶۷۱ میلیارد تومان در رتبه چهارم ایستاد. کارخانه ذوب آهن اصفهان با ثبت معامله ۳۸ هزار و ۳۷۳ تن ریل، میلگرد و تیرآهن به ارزش بیش از هزار و ۶۷۱ میلیارد تومان پنجم شد. پالایش نفت اصفهان ۶۹ هزار تن وکیوم باتوم، لوب کات سبک، گوگرد گرانوله و آروماتیک سنگین را به ارزش نزدیک ۹۴۰ میلیارد تومان فروخت و ششم شد.

 

محصول فولادی در تصویر قابل مشاهده است.

 

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با فروش ۴۰ هزار تن شمش بلوم به ارزش نزدیک ۷۶۰ میلیارد تومان هفتم شد. ورق خودروی چهارمحال و بختیاری با ثبت معامله ۱۶ هزار و ۵۰ تن ورق گالوانیزه خودرو به ارزش بیش از ۷۳۳ میلیارد تومان، هشتم شد. پتروشیمی تندگویان با فروش ۱۴ هزار و ۶۱۴ تن پلی اتیلن ترفتالات نساجی و بطری و نخ پلی استر در گریدهای مختلف به ارزش نزدیک ۷۳۰ میلیارد تومان در رتبه نهم ایستاد.

فولاد خوزستان نیز با ثبت معامله ۲۳ هزار و ۳۲۵ تن شمش بلوم و تختال C و ثبت ارزش نزدیک ۴۴۵ میلیارد تومان دهم شد.

دیدگاه یا سوال خود را به اشتراک بگذارید