0آخرین بروزرسانی:چهارشنبه 26 بهمن 1401

مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان روز سه شنبه 25 بهمن ماه از کارگاه ها و بخش های مختلف تولید کک و مواد شیمیایی بازدید کرد. وی در این دیدار راهکارهای افزایش تولید و بهره وری را با معاونت بهره برداری، معاونت مالی و اقتصادی و مدیران و سرپرستان معاونت تولید کک در میان گذاشت. علیرغم چالش های موجود در تامین زغال سنگ، بخش تولید کک و مواد شیمیایی از طریق فداکاری کارکنان خود در زمینه هایی مانند مهندسی معکوس و توسعه بومی در تولید و نوآوری موفق بوده است. این شرکت با پتانسیل، دانش و تعهد کارکنان خود توانسته است 85 درصد تجهیزات مورد نیاز خود را بومی سازی کند و می تواند همکاری گسترده ای با سازندگان بزرگ داخلی مانند ماشین سازی اراک داشته باشد. 

تمرکز و اولویت اولیه شرکت راهکارهای افزایش تولید و بهره وری است و برنامه ریزی اقتصادی در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است. در تمامی بخش ها و فرآیندهای شرکت توجه ویژه به تامین انرژی اعم از برق، آب و گاز امری حیاتی است. مدیر عامل شرکت در ادامه جلسه با کارکنان اداری جهت اقامه نماز جماعت از مسجد بازدید و سپس ناهار را در سفره خانه صرف نمود و با کارگران آن قسمت نیز دیدار و گفتگو کرد. این کار در کارخانه ذوب آهن اصفهان انجام شد.

 

تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 بهمن 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad