0آخرین بروزرسانی:دوشنبه 17 بهمن 1401

مدیرعامل شرکت فولاد ایران، محمد آقاجانلو، رتبه دهم تولید فولاد در جهان و رتبه هفتم در ظرفیت فولاد را در سطح جهانی داریم. وی افزود: طی 10 سال گذشته با وجود چالش های داخلی و خارجی، تولید و ظرفیت فولاد کشور به طور متوسط بین 8 تا 12 درصد رشد داشته است. وی با بیان اینکه واردات فولاد طی یک دهه گذشته به صفر رسیده است، گفت: برعکس صادراتی که در گذشته نزدیک به صفر بوده و اکنون به صادرات 6 یا 7 میلیون تنی می رسد.

مدیرعامل شرکت فولاد ایران افزود: ایران طی 10 سال گذشته از یک واردکننده فولاد و محصولات فولادی به یک صادرکننده بزرگ تبدیل شده است. آقاجانلو با بیان اینکه کارخانه فولاد خوزستان یکی از تولیدکنندگان اصلی فولاد کشور است، گفت: وی ادامه داد: اگر بحث انرژی در سال جاری اجازه تولید بیشتر در واحدهای تولیدی فولاد کشور را بدهد، تولید بسیار بیشتری حاصل می شود. با نزدیک شدن به ظرفیت بالای تولید فولاد کشور، همه باید برای رفع مشکلات با نرخ بالای صادرات کمک کنند. جوانلو بر اهمیت صادرات فولاد تاکید کرد و خاطرنشان کرد: کشور ظرفیت 50 میلیون تنی و تولید 30 تا 40 میلیون تنی دارد و نیاز داخلی حدود 20 میلیون تن است. شما می توانید برای مشاهده قیمت آهن آلات مختلف به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

تاریخ انتشار: دوشنبه 17 بهمن 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad