0آخرین بروزرسانی:سه‌شنبه 27 دی 1401

مسئولین سازمان های قطار شهری اصفهان و تبریز ضمن بازدید از خط تولید 650 محل تولید ریل ملی، این مدیران عامل سازمان‌های قطار شهری اصفهان و تبریز، با حضور در ذوب آهن اصفهان با مدیران این شرکت در خصوص تامین ریل خطوط قطار شهری گفتگو کردند.

در این بازدید که مهرداد تولاییان عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری، محمد امین یوسف زاده مدیر مهندسی نورد، محمد صدری مدیر کیفیت فراگیر و محمدرضا کجباف مدیر بازاریابی و فروش داخلی ذوب آهن اصفهان حضور داشتند، ضمن پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان و ارائه توضیحات لازم توسط حاضران، بازدید کنندگان در جریان چگونگی مراحل تولید ریل ملی و تحویل و قیمت ریل به متقاضیان قرار گرفتند.

معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان در این بازدید ضمن تشریح مراحل تولید ریل ملی در این شرکت یادآور شد: ریل درخواستی سازمان ها و شرکت های قطار شهری شهرهای مختلف کشور به میزان تناژ تعیین شده در زمان مقرر تولید و با ۵ سال گارانتی تحویل می گردد.

 

تولید ریل در ذوب آهن اصفهان به تصویر کشیده شده است.

 

وی افزود: در حالی که تمام محصولات این شرکت طبق استانداردهای مختلف ملی و بین المللی تولید می گردد، ریل ملی با دقت بیشتر و انجام تست های موجود در تمام فرایند تولید آن با بالاترین سطح کیفیت و استاندارد های بین المللی تولید می شود.

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان گفت: در دوران معاصر به دلیل افزایش جمعیت، افزایش تردد ها و مزیت های اقتصادی مختلف کلان شهرها و شهرهای تاریخی مانند اصفهان، آن ها ناگزیر به توسعه خطوط قطار شهری هستند. از این رو اصفهان به فکر ساخت و توسعه خطوط قطار شهری بوده و در این زمینه، توسعه خط ۱ و ایجاد خط ۲ قطار شهری را در دست اجرا دارد و ریل مورد نیاز خود را از ذوب آهن اصفهان تهیه می کند.

وی افزود: تولید ریل در ایران بسیار لازم و حیاتی بود و باعث افتخار است که کارخانه ذوب آهن اصفهان موفق شد این کار را انجام دهد. ما در گذشته این محصول را وارد می کردیم ولی در مرحله جدید این نیاز خود را از ذوب آهن اصفهان تامین می کنیم.

مدیرعامل قطار شهری تبریز نیز گفت: تولید ریل ملی توسط ذوب آهن کار بسیار عظیمی بوده است. از طرفی در این بازدید اقدامات بزرگ فنی و انجام نظارت ها و آزمایشات زیاد بر روی ریل تولیدی را شاهد بودیم.

یعقوب وحیدکیا افزود: برای ساخت، توسعه و تکمیل قطار شهری تبریز با توجه به کیفیت ریل ذوب آهن و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده از تولیدات داخل، استفاده از ریل ملی ذوب آهن اصفهان در دستور کار قرار گرفت.

شایان ذکر است پیش از این ذوب آهن اصفهان، ریل قطار شهری کلانشهرهای مختلف کشور از جمله تهران، مشهد و اصفهان را تامین نموده  است و امید است در آینده به شهرهای دیگر نیز کشیده شود.

تاریخ انتشار: سه‌شنبه 27 دی 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad