0آخرین بروزرسانی:سه‌شنبه 08 آذر 1401

رشد 90 درصدی تولید کنسانتره و 14 درصدی گندله تا پایان آبان، توسط معاون بهره‌برداری شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان اعلام شد.  وی گفت: کارکنان بلندهمت این شرکت در ادامه روند روبه‌رشد تولید کمی و کیفی با ثبت رکوردهای متعدد، برای دست‌یابی به ظرفیت تولید نامی 5 میلیون تن گندله تلاش می‌کنند.

سید علی شمسی‌نیا با بیان اینکه امسال رکوردهای تولید قابل‌توجهی در واحدهای گندله و کنسانتره به ثبت رسیده، ادامه داد: کارخانه گندله‌سازی این شرکت با بیش از ۲۰ درصد از ظرفیت نامی خود فعالیت داشته و تولید در کارخانه کنسانتره‌سازی نیز علی‌رغم وجود مشکلات جاری، از ظرفیت اسمی عبور کرده است.

رشد تولید در سایه همدلی، همکاری و ثبت رکوردهای جدید

وی با اشاره به روند رو‌به‌رشد تولید در این شرکت عنوان کرد: فولاد سنگان در شش ماه نخست سال با وجود مشکلات ناشی از قطعی برق و چالش‌های متأثر از آن، موفق به تولید بیش از 2 میلیون و 300 هزار تن گندله شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد بیش از 14 درصدی داشته است. مطمئنا این رشد تولید بر قیمت آهن و فولاد کشور موثر بوده و در سایه همدلی و همکاری و تلاش برای دست‌یابی به رکوردهای جدید محقق شده است.

 

گندله تولید شده تویط فولاد سنگان به تصویر کشیده شده است.

 

شمسی‌نیا اضافه کرد: 

همکاران توانمند و جهادگر شرکت موفق به ثبت سه رکورد تولید ماهانه گندله شدند که نتیجه این کار گروهی تولید بیش از ۵۸۰ هزار تن گندله در شهریورماه بود. این در حالی است که بیشترین میزان رشد تولید ماهانه در شش‌ ماهه اول سال در تیرماه به دست آمد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۰۲ درصد افزایش داشته است. ضمن اینکه بالاترین رکورد تولید روزانه گندله نیز به ۲۰ هزار و 400 تن رسیده است.

فولاد سنگان به‌عنوان عضوی از گروه پرافتخار فولاد مبارکه

شمسی‌نیا خاطرنشان کرد:

 فولاد سنگان به‌عنوان عضوی از گروه پرافتخار فولاد مبارکه و تأمین‌کننده بخشی از گندله شرکت فولاد مبارکه با همت تلاش گرانش توانست طی 8 ماه اول سال جاری در تولید کنسانتره و گندله به ترتیب به رشد 90 و 14 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دست یابد که این مهم فقط با همت و تلاش کارکنان جهادگر و پشتیبانی و همراهی مدیریت ارشد این شرکت محقق گردیده است.

به گفته معاون بهره‌برداری شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان، مدیریت و کارکنان این شرکت بر این باورند که می‌توانند در سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» برای نخستین بار پس از بهره‌برداری به تولید 5 میلیون تن گندله دست یابند که خود بر میزان و قیمت تیرآهن، میلگرد و سایر مقاطع فولادی تولید شده در کشور تاثیر شگفت انگیزی خواهد گذاشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از رشد تولید در آبان‌ماه خبر داد و گفت: با تلاش جمعی همکاران در آبان‌ماه نیز با تولید بیش از 245 هزار تن کنسانتره، شاهد رشد بیش از 50 درصدی نسبت به مشابه سال قبل (حدود 171 هزار تن) بودیم.

شمسی‌نیا خاطرنشان کرد: روند تولید در کارخانه گندله‌سازی نیز با تولید بیش از 471 هزار تن در آبان‌ماه همراه بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل (465 هزار تن) رشد حدود 1.5 درصدی داشته است.

وی در بخش پایانی سخنان خود اظهار امیدواری کرد که با ادامه این تلاش‌ها شاهد رشد روزافزون این مجموعه خواهیم بود.

تاریخ انتشار: سه‌شنبه 08 آذر 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image