0آخرین بروزرسانی:یکشنبه 15 آبان 1401

با وجود شرایط رکود و مشکلات اخیر پیش آمده برای شرکت فولاد مبارکه، این شرکت میزان تولید محصولات خود را زیاد کرده و بحران ها را مدیریت کرده است. مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: 

همواره افراد آگاه و متخصصان حوزه بورس، ارزش سهام فولاد را به خوبی درک می‌کنند چراکه سهام این شرکت یکی از بهترین و بنیادی‌ترین سهام‌های بورس کشور است.

محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در افتتاحیه نمایشگاه فولاد ۱۴۰۱ در جمع خبرنگاران با بیان این که با نگاه جامع به شرایط بازار، فولاد مبارکه امروز در مقتدرترین و امیدوارکننده‌ترین وضعیت قرار دارد، اظهار کرد: در شرایط رکود جهانی بازار فولاد، شاهد آن هستیم که فولاد مبارکه با اتفاقات متعددی ازجمله هجوم سایبری، حملات رسانه‌ای، محدودیت‌های انرژی مواجه بوده و با این وجود شاهد افزایش تولید و رکوردزنی‌های پی‌درپی تولید بوده‌ایم.

پایداری تولید و کاهش مصرف انرژی

وی افزود: طی یک سال اخیر تولید محصولات جدید را به سبد کالایی خود اضافه کردیم و توسعه‌های بسیار زیادی را در حوزه زیرساختی، حمل و نقل، نیروگاه‌های تجدیدپذیر و میادین گازی را در دستور کار داریم که هریک از این اقدامات به تنهایی به صنعت فولاد تنه می‌زند و قیمت میلگرد، تیرآهن و سایر محصولات فولادی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: از این رو با اجرای طرح‌هایی که در دستور کار داریم، نه‌تنها به لحاظ زیرساختی و پایداری تولید شرکت را بیمه می‌کنیم، بلکه به لحاظ زیست‌محیطی و کاهش مصرف انرژی نیز اثرات خوبی را به دنبال دارد.

 

مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه در تصویر نشان داده شده است.

 

وی اذعان داشت: 

شرکت فولاد مبارکه توزیع سود خوبی داشته و در کنار آن، پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای متعددی که بیش از ۲۰ برابر مدت مشابه سال قبل است را در دستور کار دارد؛ این طرح‌ها در حوزه‌های زنجیره تأمین، پایین‌دست، زیرساخت و ... نویدبخش آینده‌ای بسیار روشن است.

طیب‌نیا در خصوص قطعی گاز در فصل سرما و آسیب رساندن آن به روند تولید تصریح کرد: این امر مسلماً به تولید لطمه خواهد زد، همان‌طور که سال‌های گذشته نیز این اتفاق افتاد، اما نقطه قوت ما این است که توان مدیریت محدودیت‌ها و بحران‌ها را داریم و با برنامه‌ریزی بحران را مدیریت کرده و در نهایت به افزایش تولید رسیدیم.

متخصصان حوزه بورس ارزش سهام فولاد را به خوبی درک می‌کنند

وی ابرازداشت: فولاد مبارکه صنعت کوچکی نیست که با یک بحران‌ با مشکل مواجه شود، بلکه آمادگی مقابله با بزرگ‌ترین بحران‎ها را داشته و از این رو می‌طلبد که سهامداران نیز نسبت به حفظ و خرید سهام فولاد مبارکه دقت لازم را داشته باشند که البته همواره افراد آگاه و متخصصان حوزه بورس، ارزش سهام فولاد را به خوبی درک می‌کنند چراکه سهام این شرکت یکی از بهترین و بنیادی‌ترین سهام‌های بورس کشور است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در پایان تأکید کرد: فولاد مبارکه از هدف‌گذاری خود در زمینه تحقق برنامه‌های تولید و توسعه جلوتر است و به طور میانگین، ۱۰۹ درصد از میزان برنامه‌های خود را محقق کرده و روند قیمت آهن تولیدی‌اش را طبق برنامه از پیش تعیین شده جلو برده است؛ همچنین امیدواریم که این روند تا پایان سال حفظ شود.

تاریخ انتشار: یکشنبه 15 آبان 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad