0آخرین بروزرسانی:چهارشنبه 27 مهر 1401

تکمیل چرخه تولید فولاد در استان چهارمحال و بختیاری، به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان ضروری است.

سجاد رستمی در گفت و گویی بیان کرد: راه اندازی واحد تولید بیلت در چهارمحال و بختیاری به منظور تکمیل زنجیره تولید فولاد در این استان انجام می شود.

وی افزود: با اجرای طرح تولید بیلت در چهارمحال و بختیاری قیمت شمش آهن مورد نیاز برای تولید مقاطع دیگر تحت تاثیر قرار گرفته و زمینه اشتغال ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در این استان تا ۳ سال دیگر فراهم می شود که از این تعداد ۳۰۰ نفر به طور مستقیم و ۲۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم است.

رستمی تصریح کرد: طرح های توسعه و تکمیل زنجیره تولید فولاد در چهارمحال و بختیاری از مهم ترین نیازهای حوزه صنعت در استان به شمار می رود.

 

تولید بیلت نشان داده شده است.

 

وی یادآور شد: به همین منظور پیگیری هایی از سوی مسئولان ارشد چهارمحال و بختیاری در سطح ملی انجام شده است که نهایی شدن آن به تحول در توسعه و تکمیل زنجیره تولید فولاد استان، اشتغال زایی، کاهش نرخ بیکاری و رونق اقتصادی منجر خواهد شد.

رستمی تأکید کرد: چهارمحال و بختیاری هم اکنون ۹۲۶ واحد صنعتی فعال دارد که در این واحدهای تولیدی بیش از ۲۳ هزار نفر مشغول به کار هستند.

با اجرای این طرح علاوه بر تکمیل زنجیره تولید فولاد استان، زمینه کارآفرینی برای افراد بسیاری فراهم می‌شود و قیمت آهن در تمامی مقاطع، در این استان، تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 مهر 1401
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad