0آخرین بروزرسانی:سه‌شنبه 17 اسفند 1400

در دومین کنفرانس تخصصی بین المللی فولادسازی و ریخته گری؛ کاظمی، معاون تکنولوژی و توسعه کارخانه فولاد هرمزگان که دبیر اجرایی کنفرانس نیز هستند، مطرح کرد:

در کشور کنفرانس‌های متعددی برگزار می شود اما تلاش کردیم مشخصا این کنفرانس تخصصی باشد. این همایش با هدف انتشار دستاوردهای این حوزه و ایجاد فضای تبادل اطلاعات شرکت‌کنندگان در موضوعات مختلف مرتبط با حوزه تخصصی برگزار می شود.

 

فولاد هرمزگان به دنبال ایجاد پایگاه تخصصی حوزه فولاد است.

 

فولاد هرمزگان این کنفرانس را باهدف فراهم کردن محیطی برای انتشار دستاوردهای نو، شناسایی راه‌حل‌هایی برای مسائل مشترک صنعت فولاد، تبادل اندیشه صاحبان نظر در این صنعت و همچنین تحت تأثیر قرار دادن صنعت فولاد برگزار می کند.

به دنبال ایجاد یک پایگاه تخصصی دانشی در حوزه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم هستیم.

آقای کاظمی همچنین افزود:

سال گذشته مقالات و سخنرانی‌های ارائه‌شده مورد توجه شرکت‌کنندگان‌ قرار گرفت و بخشی از راه‌حل‌های ارائه‌شده در کنفرانس در راستای حل مشکلات فولاد هرمزگان و سایر شرکت‌ها با موفقیت مورد استفاده قرار گرفت.

در کنفرانس قبلی مدیریت دانش، شناسایی نیازها و منابع دانش، بازیابی، به‌کارگیری و اشتراک‌گذاری دانش و ذخیره دانش صورت گرفته است.

۶۴ ردیف فعالیت و ۵۰۰ نفر ساعت کار کارشناسی انجام شده است؛ ۱۳ ردیف فعالیت در دوره برگزاری کنفرانس انجام خواهد شد. تیم داوری متشکل از ۳۲ نفر است که شامل ۳۰ درصد دانشگاهی و ۷۰ درصد صنعتی است.

تاریخ انتشار: سه‌شنبه 17 اسفند 1400
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad