0آخرین بروزرسانی:چهارشنبه 04 اسفند 1400

جایزه تندیس زرین تعالی سازمانی در سال 1400، در بخش ساخت و تولید سازمان های بزرگ به شرکت فولاد مبارکه اصفهان تعلق پیدا کرد. 

روز سه شنبه در آیینی با اهداء تندیس، تقدیرنامه و گواهی تعهد به تعالی، از برگزیدگان نوزدهمین همایش تعالی سازمانی تقدیر شد.

 

شرکت فولاد مبارکه اصفهان موفق به کسب تندیس زرین در سال ۱۴۰۰ در بخش ساخت و تولید در سطح سازمان های بزرگ شد

 

در این مراسم شرکت فولاد مبارکه اصفهان موفق به کسب تندیس زرین در سال ۱۴۰۰ در بخش ساخت و تولید در سطح سازمان های بزرگ شد و تندیس سیمین به شرکت مادر تخصصی هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) رسید.

همچنین تندیس بلورین در سال ۱۴۰۰ در بخش ساخت و تولید در سطح سازمان‌های بزرگ به سه شرکت فولاد هرمزگان جنوب، شرکت پتروشیمی لاله و شرکت فولاد سیرجان ایرانیان تعلق گرفت.

همچنین هفت شرکت موفق به دریافت تقدیرنامه تک ستاره، چهار شرکت تقدیرنامه دو ستاره، ۹ شرکت تقدیرنامه سه ستاره، چهار شرکت تقدیرنامه چهار ستاره و هشت شرکت موفق به کسب گواهی تعهد به تعالی شدند.

از سال 1382 جایزه ملی تعالی سازمانی با هدف ایجاد فضایی رقابتی در سازمان ها و تعالی آن، فراهم ساختن زمینه ای برای تبادل اطلاعات موفق و الگوبرداری دیگر سازمان ها ایجاد شده است. 

تاریخ انتشار: چهارشنبه 04 اسفند 1400
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad