باید تولید فولاد کیفی، را در کشور گسترش دهیم

باید تولید فولاد کیفی، را در کشور گسترش دهیم

اخبار
یکشنبه 01 اسفند 1400

مدیر توسعه و تکنولوژی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: تولید فولادهای آلیاژی و کیفی ارزش افزوده زیادی دارد و در این حوزه باید تولید خود را توسعه دهیم.
بزرگمهر غفرانی، مدیر توسعه و تکنولوژی شرکت معدنی چادرملو یزد، در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت فولاد کشور افزود:

بدون شک تولید فولاد کیفی درآمدهای زیادی را نصیب کشور می کند و باید تلاش کنیم در این حوزه تولید خود را بیش از پیش توسعه دهیم.
وی همچنین اظهار داشت:

در این همایش صحبت از توسعه و فرصت‌های سرمایه‌گذاری است، در حالی که ما باید در صنعت فولاد کیفی تلاش خود را بیشتر کنیم؛ چون ارزش افزوده زیادی نصیب کشور می کند.

 

تولید فولاد کیفی باهث ایجاد ارزش افزوده می شود.


بزرگمهر غفرانی تاکید کرد:

در حالی که در افق ۱۴۰۴ در نظر داریم سالانه ۵۵ میلیون تن سنگ آهن تولید کنید ولی در این افق آمادگی لازم را برای تولید این مقدار سنگ آهن نداریم.

او در ادامه صحبت های خود این‌طور بیان کرد:

در حال حاضر تولید سنگ آهن در کشور به ۳۵ میلیون تن رسیده است اما مشکلات در این بخش سبب شده است که شرایط مناسبی را نداشته باشیم.
وی تاکید کرد:

به نظرم باید تولید سنگ آهن را در همین میزان ۳۵ میلیون تن در سال نگه داریم تا بتوانیم علاوه بر این، در حوزه تولید محصولات فولاد کیفی در جهان توانمندی‌های خود را نشان دهیم.
همایش فرصت‌های سرمایه‌ گذاری در صنعت فولاد کشور با حضور مدیران و متخصصان به همراه کارشناسان صنعت فولاد و ذخایر معدنی کشور، روز یکم اسفند ماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار می شود.


 

دیدگاه یا سوال خود را به اشتراک بگذارید