0آخرین بروزرسانی:دوشنبه 25 بهمن 1400

رئیس آماده‌سازی تختال ناحیه فولادسازی فولاد مبارکه گفت:

در ادامه عملکرد موفقیت‌آمیز ناحیه فولادسازی پس از تولید انبوه تختال با ضخامت ۳۰۰ میلی‌متر، واحد آماده‌سازی تختال رکورد جدید انتقال تختال از انبارهای بیرونی به نورد گرم را در ایام مبارک دهه فجر به نام خود ثبت کرد.

محسن احمدی رئیس آماده‌سازی تختال ناحیه فولادسازی اعلام کرد:

همکاران تلاشگر واحد آماده‌سازی تختال ناحیه فولادسازی با ثبت رکوردهای دیگر در زمینه حمل تختال به ناحیه نورد گرم به تعداد ۴۲۵ عدد تختال و تناژ ۸۳۰۰ تن و ۴۳۷ عدد تختال به تناژ ۷۱۲۰ تن در بهمن‌ماه ۱۴۰۰ موفقیت دیگری را در سال «تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی» به نام خود ثبت کردند.

 

ناحیه فولادسازی فولاد مبارکه میزان تولید تختال را به میزان زیادی افزایش داد.

 

با اعلام این خبر افزود:

در ادامه عملکرد موفقیت‌آمیز ناحیه فولادسازی پس از تولید انبوه تختال با ضخامت ۳۰۰ میلی‌متر ،در دی‌ماه، واحد آماده‌سازی تختال رکورد جدید انتقال تختال از انبارهای بیرونی به نورد گرم را در ایام مبارک دهه فجر به نام خود ثبت کرد.

محس احمدی ضمن اشاره به حمایت‌های بی‌دریغ مدیریت ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم و عزم راسخ کارکنان واحد آماده‌سازی تختال، اصلاح فرایندهای موجود را از عوامل اصلی این موفقیت برشمرد و ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته و همچنین اهتمام کلیه کارکنان واحدهای پشتیبانی، عملکرد درخشانی تا پایان سال ۱۴۰۰ در زمینه حمل اسلب ثبت شود.

وی در پایان از حمایت‌های مدیریت ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم، واحدهای برنامه‌ریزی ناحیه فولادسازی و نورد گرم و همچنین شرکت‌های پیمانکاری که در دست‌یابی به این رکورد ایفای نقش کردند تشکر و قدردانی کرد.

 

تاریخ انتشار: دوشنبه 25 بهمن 1400
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad