قیمت روز آهن آلات و مواد صنعتی اولیه
0آخرین بروزرسانی:سه‌شنبه 19 بهمن 1400

مهندس علی قناعت، مدیر برنامه‌ریزی استراتژیک و سرمایه‌گذاری شرکت گل‌گهر اظهار داشت:

گل‌گهر در ده سال گذشته برنامه و چشم‌اندازهایی داشته است که با درایت مدیران ارشد شرکت ارزش بازار گل‌گهر بیش از ۱۰۰ برابر شده است و این شرکت تبدیل به یکی از بزرگترین نقش‌آفرینان صنایع بالادست زنجیره فولاد شده است.

وی در ادامه ضمن اشاره به تفکر استراتژیک مدیران این شرکت در افق ۱۴۱۰ گفت:

نخستین مرحله در روند تدوین استراتژی‌ها و نحوه هدایت آن، تشخیص مسائل است که در آن به شناسایی نقاط تمرکز و پرهیز از تبدیل استراتژی به فهرست آرزوها توجه می‌شود.

وی افزود:

از موارد دیگری که مدیران گلگهر بر روی آن تمرکز دارن می توان به سرمایه‌گذاری و تحلیل کسب و کار و همچنین برنامه جامع مالی شرکت‌ها اشاره کرد.

 

در این تصویر نمایی از کارخانه گل گهر را مشاهده می کنید.

 

در بخش سرمایه‌گذاری و تحلیل کسب و کارها، به بررسی طرح‌های سرمایه‌گذاری کلان پرداخته می شود و اگر از لحاظ فنی و اقتصادی قابل اجرا باشند، طرح مورد نظر در سطوح بالاتر پیشنهاد شود.

در حوزه برنامه‌ریزی جامع مالی شرکت‌ها، تلاش بر آن است که با نگاهی کلی و فراگیر در بلند مدت با این موضوع برخورد شود تا سود آوری و بهره وری به حداکثر خود در این بخش برسد.

قناعت گفت:

در ۱۰ ماهه گذشته، تمرکز مدیران بر این بوده است که هم افزایی بیشتری نسبت به گذشته بین شرکت‌های فعال در منطقه گل‌گهر ایجاد کنند و برنامه‌های خود را در حوزه تدوین استراتژی، سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی جامع مالی با توجه به شرایط منطقه انجام دهند به صورتی که با تفکر مدیران ارشد همسو باشد.

امید بر آن است که به پشتوانه تفکر استراتژیک رهبران ارشد و همچنین انگیزه و همت بالای کارپذیران و پرسنل همچون گذشته آینده گل‌گهر بر مسیر توسعه پایدار، استوار باشد.

تاریخ انتشار: سه‌شنبه 19 بهمن 1400
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، خیابان آزادی، روبروی دانشگاه شریف
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات، مواد اولیه صنعتی، پتروشیمی و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

اینماد