0آخرین بروزرسانی:یکشنبه 12 دی 1400

طبق آخرین گزارشات متال بولتن در 29 دسامبر 2021، فوب اسلب صادراتی ایران در هفته گذشته بدون تغییر قیمت بوده است و با قیمت 568 دلار به ازای هر تن مورد معامله قرار گرفته است.

فوب بیلت صادراتی ایران نیز، با افزایش قیمتی 5.5 دلاری به 543 تا 550 دلار رسید.

از سویی قیمت شمش فولادی با افزایش قیمت در آخرین دوره مزایده‌های فروش صادراتی مواجه بوده است؛ که این افزایش قیمت به دلیل افزایش تقاضا از سوی کشور چین و سایر کشورهایی آسیایی برای واردات بیلت بوده است.

 

در این تصویر نمایی از فولاد تولیدی را در کارخانه ها مشاهده می کنید.

 

در هفته گذشته شرکت های فولاد کاوه جنوب کیش و آهن و فولاد ارفع، توانستند دو محموله بیلت صادراتی مجموعاً به حجم ۶۰ هزار تن را با ارزش ۵۴۳ دلار به ازای هر تن به فروش برسانند.

شرکت ذوب آهن اصفهان نیز توانست یک محموله بیلت صادراتی را با ۵۴۵ تا ۵۵۰ دلار به ازای هر تن بفروشد.

طبق گزارش متال بولتن در 21 دسامبر، در بخش صادرات رشد نزولی بوده‌ایم، محصولاتی مانند شمش فولادی با تخفیف هایی فروخته می شد که با توجه به آخرین قیمت های منتشر شده توسط این نشریه، این رشد نزولی متوقف شده و محصولاتی همچون بیلت و شمش صادراتی ایران با افزایش قیمت همراه بوده اند که این افزایش قیمت‌ها در نوسانات قیمت میلگرد، تیرآهن و … نیز تاثیرگذار خواهد بود.


 

تاریخ انتشار: یکشنبه 12 دی 1400
برچسب ها :
اشتراک گذاری
دیدگاه کاربران 0 دیدگاه
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad