فیلتر ها
قیمت تیرآهن بناب

قیمت تیرآهن بناب

تیرآهن یکی از مهم‌ترین اجزای هر ساختمان است که جهت مقاوم‌سازی آن در بخش اسکلت تعبیه می‌شود. کارخانه ظفر بناب با تولید میلگرد و تیرآهن‌های باکیفیت در پیشبرد ساخت‌وسازهای حرفه‌ای کشور مهم و تأثیرگذار بوده است. قیمت تیرآهن ظفر بناب نیز به چندین عامل مهم ازجمله مواد به‌کاررفته در ترکیب آن، سایز و وزن تیرآهن و سایر مشخصات تخصصی محصول بستگی دارد. ضمن اینکه، قیمت روز تیرآهن ظفر بناب توسط کارشناسان گرفت به‌صورت دقیق ثبت‌شده است.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"شرکت ظفر بناب با برخورداری از کادر تولید حرفه‌ای و تجهیزات مناسب موفق به تولید تیرآهن در مدل‌های مختلف شده است. قیمت تیرآهن ظفر بناب نیز به نظر کارشناسان این حوزه با توجه به کیفیت قابل‌قبول این محصول در رنج مناسبی قرار دارد. قیمت روز تیرآهن ظفر بناب به مدل محصول بستگی دارد که در سایت گرفت امکان مقایسه مدل‌های مختلف با یکدیگر فراهم‌شده است."

قیمت تیرآهن برندهای معتبر بازار را در لیست زیر می توانید مشاهده کنید:

قیمت تیرآهن 14، 16 و 18 ظفر بناب

قیمت تیرآهن ظفر بناب، بر اساس مشخصاتی همچون سایز آن تعیین می‌شود. همان‌طور که اشاره شد، تیرآهن در چندین مدل تولید می‌شود که از بین این مدل‌ها، تیرآهن‌های سایز 14، 16 و 18 طرفداران بیشتری دارند و همواره با تقاضا بیشتری مواجه هستند. ضمن اینکه، قیمت تیرآهن کارخانه ظفر بناب امروز به‌صورت دقیق و شفاف در وبسایت گرفت درج‌شده است.

... بیشتر

قیمت تیرآهن بناب بناب

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نوعسایزبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
IPE14از
35,500,000
تا
36,000,000
IPE1650,000,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad