فیلتر ها
قیمت تیرآهن کرمانشاه

قیمت تیرآهن کرمانشاه

تیرآهن کرمانشاه، از تولیدات پرتقاضا مجتمع جهان فولاد غرب است که در سال 1387 در جاده کرمانشاه به هرسین احداث شد. ظرفیت تولید این مجتمع نیز حدود 300 هزار تن در سال است. تیرآهن تولید این مرکز ازنظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارد که این موضوع، باعث قرارگیری تیرآهن کرمانشاه در بین بهترین‌های ایران شده است. قیمت تیرآهن کرمانشاه نیز به موارد متعددی بستگی دارد که ما قیمت روز تیرآهن کرمانشاه را در سایت گرفت در اختیار صنعتگران محترم قرار داده‌ایم.

قیمت روز تیرآهن کرمانشاه

مجتمع فولاد غرب، به تولید محصولات زیادی می‌پردازد. تیرآهن کرمانشاه، از پرفروش‌ترین محصولات این مجتمع بوده و افراد زیادی به خرید آن علاقه دارند. قیمت تیرآهن کرمانشاه، با توجه به قیمت سنگ آهن و دیگر مواد مربوطه، تغییر می‌کند. جالب است بدانید که این کارخانه توانایی تولید 300 هزار تن تیرآهن را در سال 1382 داشته است.

عوامل موثر بر قیمت تیرآهن کرمانشاه

عوامل زیادی روی قیمت تیرآهن کرمانشاه تاثیر می‌گذارد؛ ازجمله آن‌ها می‌توان به سیاست‌های داخلی و خارجی و تغییر نرخ ارز، قیمت نفت و انرژی اشاره کرد. با افزایش قیمت ارز، نرخ مواد اولیه افزایش پیدا می‌کند و درنتیجه بر بهای نهایی آن اثر می‌گذارد. وقتی کشور از لحاظ اقتصادی راکد است، تقاضای آهن کم می‌شود و وقتی تقاضا زیاد باشد، قیمت آهن کرمانشاه هم بالا می‌رود. در فصول سرد، چون فعالیت ساختمان‌سازی کاهش می‌یابد و تقاضای تیرآهن کم می‌شود، نرخ آن هم پایین می‌آید. ابعاد و اندازه تیرآهن و ضخامت آن، هم از عوامل تاثیرگذار دیگر در نرخ آن محسوب می‌شود. به‌این‌ترتیب هرچقدر ابعاد، کیفیت و ضخامت محصول بالاتر باشد، بهای آن افزایش می‌یابد.

قیمت تیرآهن سنگین کرمانشاه امروز

 لازم‌به‌ذکر است که تیرآهن کرمانشاه، در ابعاد و سایزهای مختلفی ساخته می‌شود که سایز ۱۴ آن یکی از محصولات پرفروش به‌شمار می‌رود. بنابراین وزن و سایز این نوع تیرآهن‌ها می‌تواند در قیمت آن‌ها تأثیر بگذارد؛ همچنین نوسانات ارز و نرخ مواد اولیه باعث شده‌ است که به‌صورت‌روزانه قیمت تیرآهن کرمانشاه تغییر کند. شما می‌توانید نرخ روز این محصول را در سایت گرفت، مشاهده نمایید.

قیمت تیرآهن 14، 16 و 18 کرمانشاه

کیفیت بالا و مناسب بودن قیمت آهن کرمانشاه 14، 16 و 18 بر فروش بالای آن تأثیر گذاشته است. این تولیدی با فعالیت حرفه‌ای خود موفق شده است، تعداد زیادی از صنعتگران کشور را به خود جذب کرده و مورد تائید آن‌ها نیز قرار بگیرد. ضمن اینکه، قیمت تیرآهن کرمانشاه امروز را می‌توانید در فهرست قیمت‌های سایت مشاهده کنید.

قیمت تیرآهن 14 کرمانشاه امروز 

تیرآهن 14 کرمانشاه، یکی از محبوب‌ترین محصولات ساختمانی محسوب می‌شود و روزانه پیمانکاران و مهندسان زیادی آن خریداری می‌کنند؛ به دلیل همین میزان تقاضا بالا برای این محصول نیز نرخ آن به صورت روزانه تغییر می‌کند. خریداران بهتر از قیمت تیرآهن 14 امروز را قبل از ثبت خرید خود استعلام بگیرند، تا مطمئن شوند که در معاملات خود ضرر نمی‌کنند. 

قیمت آهن کرمانشاه، اعلامی از فروشندگان مختلف، مانند برندهای دیگر به‌صورت روزانه در سایت گرفت، بروزرسانی می‌شود.

 

قیمت روز تیرآهن کرمانشاه به نرخ ارز وابستگی دارد.

 

قیمت تیرآهن کرمانشاه در بازار

قیمت تیرآهن کرمانشاه، در بازار مناسب‌تر از انواع دیگر است. تیرآهن آن در دو نوع تیرآهن نیم‌ پهن IPE و تیرآهن عریض IPB است. نوع نیم پهن IPE، در سایزهای ۸۰ تا ۲۰۰ وجود دارد و برای صنعت ساختمان‌سازی، پروژه‌های عمرانی، کارگاه‌های آهنگری و… کاربرد دارد. نوع IPB همان تیرآهن عریض است که در سایزهای ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ تولید می‌شود. این محصول، در ساخت ساختمان، پل‌سازی، سدسازی، اسکله‌سازی و… کاربرد دارد.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"قیمت تیرآهن کرمانشاه نیز همچون سایر المان‌های ساختمانی به مواد به‌کاررفته در ترکیب آن و اندازه‌اش بستگی دارد. این محصول در سایزهای متنوعی تولید و عرضه می‌شود که از میان این سایزهای مختلف، سایز 14 آن، بسیار پرطرفدار و محبوب است. این تیرآهن دارای 130 کیلو وزن است که نسبت به تیرآهن ذوب‌آهن حدود 25 کیلوگرم سبک‌تر است. قیمت روز تیرآهن کارخانه جهان فولاد غرب نیز در مقایسه با تیرآهن ذوب‌آهن مناسب‌تر است."

تفاوت تیرآهن کرمانشاه و اصفهان

یکی از پرکاربردترین و پرفروش‌ترین مقاطع فولادی تیرآهن بوده که در ابعاد و انواع متفاوت توسط کارخانه‌های تولیدکننده کشورمان روانه بازار می‌شود. دو مورد از معروف‌ترین تولیدکننده‌های تیرآهن، کارخانه کرمانشاه و اصفهان می‌باشد که در ادامه به تفاوت محصول تولیدی این‌دو می‌پردازیم. تیرآهن اصفهان تولید کارخانه ذوب آهن بوده که بزرگترین تولیدکننده مقاطع فولادی هست. به‌علت کیفیت بسیار بالای محصولات، قیمت تیرآهن اصفهان، به‌طورمعمول بالاتر از بقیه برندها بوده که در سایزهای 12 تا 30 و با تنوع مطلوب به بازار عرضه می‌شود. در طرف‌دیگر تیرآهن تولیدی جهان فولاد غرب معروف به تیرآهن کرمانشاه وجود دارد که با آخرین و به‌روزترین دستگاه‌ها و مواد اولیه مرغوب تهیه می‌شود. تیرآهن کرمانشاه، در دو سایز 14 و 16 تولید شده، که سایز 14 آن پرفروش‌ترین محصول این کارخانه هست و کاربرد زیادی در ساختمان‌سازی دارد. تفاوت اصلی تیرآهن کرمانشاه و اصفهان، وزن سبک‌تر محصولات تولیدی جهان فولاد غرب به نسبت ذوب‌آهن هست.

کیفیت تیرآهن جهان فولاد غرب

تیرآهن کرمانشاه، به‌کمک آخرین تکنولوژی روز دنیا و با روش نورد گرم تولیدشده، و قبل از عرضه به بازار تحت آزمایش‌های متفاوتی به‌منظور تست کیفیت قرار می‌گیرد. جهان فولاد غرب، موفق به دریافت گواهینامه ISO14001:2004 و  ISO9001:2008 در زمینه ساخت تیرآهن شده که خود حاکی از کیفیت بالای محصولات این کارخانه هست. کنارهم قرار گرفتن عواملی مانند: کیفیت مطلوب، ظرفیت تولید بالا، تست‌های متنوع قبل عرضه، کنترل کالیبراسیون غلطک‌ها و همچنین قیمت مناسب، باعث محبوبیت و فروش بالای این کارخانه شده‌است. 

تیرآهن جهان فولاد غرب کرمانشاه

تیرآهن جهان فولاد غرب کرمانشاه، از محصولات باکیفیت این شرکت است که این شرکت با اهداف توسعه‌طلبانه خود، در تامین مواد اولیه و تولید آهن اسفنجی به خودکفایی رسیده است و نیازی به وارد کردن بیلت ندارد. این شرکت در دو بخش بازرگانی داخلی و خارجی فعال است که در بخش بازرگانی داخلی وظیفه دارد محصولات را در داخل بفروشد و در بازرگانی خارجی وظیفه دارد مشتریان خارجی را با بازاریابی مناسب جذب کند و محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کند.

قیمت تیرآهن برندهای معتبر بازار را در لیست زیر می توانید مشاهده کنید:

قیمت تیرآهن ۱۶ کرمانشاه

 تیرآهن ۱۶ کرمانشاه، نیز یکی دیگر از انواع بسیار پرکاربرد این نوع تیرآهن‌ها است که در مصارف گوناگون مورد‌استفاده قرار می‌گیرد. نرخ این محصول نیز به قیمت متریال اولیه و شرایط اقتصادی بستگی دارد و به‌‌صورت‌روزانه تغییر می‌کند. اگر قصد خرید تیرآهن ۱۶ کرمانشاه را دارید، پیشنهاد می‌کنیم، ابتدا از طریق سایت گرفت نرخ روز آن را مشاهده نمایید و سپس اقدام به خرید کنید.

 

مجموعه ای از تیرآهن های کرمانشاه  به تصویر کشیده شده اند.

 

قیمت تیرآهن ۱۸ کرمانشاه

 عوامل متعددی در تعیین قیمت تیرآهن ۱۸کرمانشاه تأثیر دارند. برخی از آن‌ها قابل‌ پیش‌بینی بوده اما برخی دیگر را نمی‌توان پیش‌بینی کرد. اگر عوامل قابل‌ پیش‌بینی را بتوانیم تشخیص دهیم تا حد زیادی روند قیمت تیرآهن ۱۸ را حدس خواهیم زد و مطابق با آن‌ها برای بودجه خود تصمیم می‌گیریم. برخی از این عوامل عبارتند از:

  • برند تیرآهن
  • قیمت آهن
  • زمان
  • سایز تیرآهن
  • هزینه حمل و نقل
  • شرایط سیاسی و اجتماعی موجود در زمان خرید

قیمت تیرآهن ۱۶ کرمانشاه امروز

 برای مشاهده قیمت روز تیرآهن ۱۶ کرمانشاه، می‌توانید به سایت گرفت مراجعه کنید؛ زیرا با توجه به شرایط اقتصادی و نوسانات ارز، نرخ این محصول در این سایت بروزرسانی شده‌ است. 

قیمت آهن کرمانشاه امروز

کیفیت، شناسه اصلی مجتمع فولاد غرب است. محصولات این کارخانه به صورت رندوم انتخاب شده و مورد آزمایش و بررسی قرار می‌گیرند. از طرفی این کارخانه هر محصولش را با اندازه‌ها و انواع مختلفی تولید و روانه بازار می‌کند؛ بنابراین کاملاً طبیعی است که قادر نباشیم تا یک نرخ کلی به شما ارائه دهیم. برای بررسی قیمت تیر آهن کرمانشاه امروز، از جدول نرخ آن در وب سایت گرفت، دیدن نمایید.

قیمت تیرآهن انبار کرمانشاه

قیمت تیرآهن انبار کرمانشاه، هم متاثر از عوامل مختلفی است؛ درواقع این محصول که در دو نوع سنگین و سبک بوده و باهم متفاوت هستند و کیفیت بالایی دارند. نرخ آن‌ها هم با هم فرق دارد. انواع تیرآهن کرمانشاه در سایزهای مختلفی تولید می‌شود. اما سایز ۱۴ آن بسیار پرمصرف است؛ به‌همین‌دلیل از محبوبیت زیادی بین مشتریان برخوردار است.‌ شما می‌توانید برای مشاهده نرخ روز آن به سایت ما مراجعه کنید.

خرید تیرآهن کرمانشاه

خوشبختانه امکان خرید آنلاین به تیرآهن کرمانشاه نیز رسیده است و شما قادر هستید تا با سر زدن به سایت گرفت، از قیمت تیرآهن کرمانشاه، باخبر شوید. از آنجا که نرخ این محصول به عوامل بسیاری وابسته است، به شما توصیه می‌کنیم که پیش از خرید، قیمت آن را با جدول وب سایت ما، چک نمایید.

سخن پایانی

تیرآهن کرمانشاه، از جمله محصولات باکیفیت است که در کارهای گوناگون از آن استفاده می‌شود. اگر شما هم قصد خرید این محصول را دارید، توصیه می‌کنیم از طریق سایت ما اقدام کنید؛ چون ما به‌علت حذف واسطه‌ها و کاهش هزینه‌ها، این محصول را با نرخی مناسب‌‌تر از قیمت بازار به‌دست شما می‌رسانیم. برای این منظور به سایت ما مراجعه کنید و محصول مورد نظر را به صورت آنلاین سفارش دهید تا این محصول در سریع‌‌ترین زمان ممکن به دست شما برسد. قیمت آهن کرمانشاه عرضه شده توسط فروشندگان مختلف بازار متفاوت است که می توانید در جداول موجود در این صفحه، نسبت به استعلام آن اقدام کنید و سپس بهترین عرضه کننده را برای خرید آن انتخاب کنید.

سوالات متداول

تیرآهن کرمانشاه، معمولا در چه سایزهایی تولید و به بازار ارائه می‌ شود؟

تیرآهن کرمانشاه در سایزهای 12، 14، 16 و 18 تولید می شود که دو سایز 14 و 16 پرمصرف ترین محصول در این برند هستند.

قیمت تیرآهن کرمانشاه، به صورت کیلویی در نظر گرفته می شود یا شاخه ای؟

تیرآهن کرمانشاه، بسته به میزان و تناژ سفارش، هم به صورت شاخه ای و هم کیلویی به فروش می رسد. 

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad