کارخانه جهان فولاد غرب

کارخانه جهان فولاد غرب

کارخانه جهان فولاد غرب، در کرمانشاه قرار دارد و جزو تأمین‌‌کننده‌های اصلی صنایعی است که در ناحیه غربی ایران فعالیت می‌کنند. مقاطع فولادی مورد نیاز برای ساختمان‌سازی، جزو مهم‌ترین محصولاتی هستند که در این کارخانه تولید می‌شوند. در این مقاله اطلاعات مورد نیاز درباره جهان فولاد غرب را به دست خواهید آورد.

معرفی کارخانه جهان فولاد غرب

این کارخانه، در نزدیکی شهر کرمانشاه قرار دارد و توسعه آن از سال ۱۳۸۴ شروع شد. اولین خط تولید جهان فولاد غرب در سال ۱۳۸۷ راه‌اندازی شد و به مرور زمان ظرفیت‌های کارخانه و خطوط تولید آن توسعه پیدا کرد. خط تولید نورد گرم میلگرد، در سال ۱۳۹۴ راه‌اندازی شد تا نیاز ساخت‌وساز و صنایع دیگر به میلگرد را برآورده کند.

 

کارخانه جهان فولاد غرب
کارخانه جهان فولاد غرب

 

این کارخانه برای تولید محصولات خود استانداردهای داخلی و بین‌المللی را رعایت می‌کند و برای میلگرد و تیرآهن گواهینامه استاندارد ایزو را دریافت کرده است. این موضوع باعث شده جهان فولاد غرب به‌عنوان یکی از معتبرترین تولیدکننده‌های مقاطع فولادی در ایران شناخته شود.

خطوط تولید و ظرفیت تولید

کارخانه جهان فولاد غرب، خط تولید نورد گرم با ظرفیت ۳۰۰ هزار تن محصول در یک سال را دارد؛ خطوط تولید این کارخانه در زمینه تولید میلگرد، نبشی، تیرآهن و ناودانی فعالیت می‌کنند. ظرفیت خط تولید میلگرد کارخانه ۲۰۰ هزار تن در سال است و مابقی ظرفیت به تولید نبشی و ناودانی اختصاص پیدا می‌کند.

مطابق با نظر کارشناسان گرفت:

"با راه‌اندازی کارخانه جهان فولاد غرب، بخش مهمی از نیاز پروژه‌های مختلف کشور به مقاطع فولادی تأمین شده و پیمانکاران بسیاری به جای استفاده از محصولات وارداتی، به محصولات تولید داخل روی آوردند. ظرفیت تولید کارخانه جهان فولاد کرمانشاه 300 هزارتن انواع محصولات فولادی مثل میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی است."

محصولات تولیدی کارخانه جهان فولاد غرب

میلگرد، مهم‌ترین محصول تولیدی در کارخانه جهان فولاد کرمانشاه است، اما تولیدات این کارخانه به میلگرد محدود نمی‌شود. در ادامه محصولات مختلف این تولید شده در این کارخانه را بررسی می‌کنیم.

  • میلگرد کرمانشاه

این کارخانه میلگردهای A1، A2، A3 و A4 را در سایزهای ۸ تا ۳۲ تولید و عرضه می‌کند؛ اما از این میان، مقاطع A3 در سایزهای ۱۲ تا ۲۵ پرکاربردترین محصولات کارخانه هستند و بیشتر از سایر محصولات تقاضا دارند. قیمت میلگرد این برند، بخاطر تنوعی که در سایز و مدل آن‌ها وجود دارد،‌ متفاوت است. اما در گرفت می‌توانید قیمت روز محصولات مختلف این کارخانه‌ را بررسی کنید.

 

میلگردهای تولیدی کارخانه جهان فولاد غرب
میلگردهای تولیدی کارخانه جهان فولاد غرب

 

  • تیرآهن کرمانشاه

کارخانه جهان فولاد، در زمینه تولید انواع تیرآهن در سایزهای مختلف هم فعالیت می‌کند. قیمت تیرآهن این کارخانه تفاوت زیادی با تیرآهن‌های سایر کارخانه‌ها ندارد و معمولا نوسان‌های قیمتی آن هم با سایر محصولات هماهنگ است.

خطوط تولید جهان فولاد غرب، دستگاه‌های مورد نیاز برای تولید نبشی و ناودانی را هم دارند، اما این محصولات به اندازه تیرآهن و میلگرد تولید نمی‌شوند و نیاز بازار برای آن‌ها کم‌تر است.

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

این کارخانه در کیلومتر ۳۵ جاده کرمانشاه، هرسین قرار گرفته است و افرادی که در این منطقه فعالیت می‌کنند، می‌توانند محصولات مورد نیازشان را به صورت مستقیم از درب کارخانه بخرند.

شماره تماس کارخانه: ۶۳-۵۸۵۲۵۵۸-۰۸۳۴

شماره فکس کارخانه: ۵۵-۵۸۵۲۵۵۸- ۰۸۳۴

مجموعه جهان فولاد غرب در شهر تهران هم دفتر دارد تا خدمات مورد نیاز مشتریان تهرانی یا مشتریان خارج از کشور را به آن‌ها ارائه بدهد. این دفتر در خیابان پاسداران، نگارستان هفتم، پلاک ۲۵ قرار گرفته است.

شماره تماس و فکس دفتر تهران: ۲۲۸۴۱۴۶۰ یا ۲۲۸۴۱۵۹۶-۰۲۱

... بیشتر