فیلتر ها
قیمت تیرآهن اهواز

قیمت تیرآهن اهواز

پیمانکاران پروژه‌های مختلف برند تیرآهن‌های مورد نیازشان را بر اساس کیفیت، قیمت و محل کارخانه انتخاب می‌کنند. کارخانه کوثر اهواز یکی از بهترین برندهایی است که در جنوب غربی کشور فعالیت دارد و به عنوان یک مجتمع فولاد بزرگ شناخته می‌شود. در این مقاله قیمت تیرآهن اهواز را بررسی می‌کنیم تا پیش از خرید، از آخرین نرخ این محصول اطلاع داشته باشید. همچنین درباره روش خرید محصولات این کارخانه صحبت خواهیم کرد.

قیمت روز تیرآهن اهواز در بازار

قیمت تیرآهن اهواز هم مانند محصولات سایر برندها، هر روز دچار نوسان می‌شود و افزایش یا کاهش پیدا می‌کند. گاهی این نوسان‌ها شدیدتر هستند و اختلاف قیمت دو روز متوالی زیاد می‌شود. اما در جو آرام بازار، اختلاف قیمت‌های روزانه زیاد نیست. آهن آنلاین جزو اولین مجموعه‌هایی است که قیمت روز مقاطع فولادی را دریافت و در سایت خود ثبت می‌کند. در صفحه قیمت تیرآهن، جدول نرخ تیرآهن‌های برندهای گوناگون از جمله کوثر اهواز درج شده است و هرروز هم بروزرسانی می‌شود. بعد از انتخاب سایز محصول مناسب برای پروژه خود،‌ به این صفحه مراجعه کنید و نرخ آن را مورد بررسی قرار بدهید.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"کارخانه احداث‌شده در اهواز یکی از کارخانه‌های مجهز کشور است که از سیستم نوین اتوماسیون برخوردار بوده و با بهره‌گیری از این سیستم، موفق به تولید تیرآهن‌های درجه‌یک در سایزهای مختلف شده‌ است. قیمت تیرآهن اهواز نیز به سایز و مدل آن بستگی دارد که در وبسایت آهن پرتال بعد از به‌روزرسانیِ روزانه در سایت ثبت می‌شود."

قیمت تیرآهن اهواز، به عوامل مختلفی چون نوسانات بازار بستگی دارد.
تیرآهن های کوثر اهواز در سایزهای مختلف تولید می شوند.

مشخصات فنی و کیفیت تیرآهن کوثر اهواز

می‌دانید که بخشی از هزینه تیرآهن با توجه به مشخصات فنی آن تعیین می‌شود. کارخانه فولاد کوثر اهواز، انواع این مقاطع طویل را تولید می‌کند و استاندارد IPE را برای محصولات خود در نظر می‌گیرد. پروژه‌های ایرانی معمولا مقاطع IPE را به سایر تیرآهن‌ها ترجیح می‌دهند. در ادامه مشخصات فنی تولیدات این کارخانه را بررسی می‌کنیم.

  • طول هر شاخه از تیرآهن ۱۲ متر است و وزن آن به سایز بستگی دارد.
  • کارخانه کوثر اهواز محصولاتش را در سه سایز ۱۴، ۱۶ و ۱۸ تولید می‌کند.
  • ضخامت بال و جان این محصولات باهم برابر است و در طول شاخه تغییری نمی‌کند.

این مشخصات فنی، تیرآهن اهواز را به یک پروفیل مقاوم در برابر فشارهای عمودی، ارتعاشی و بارهای دینامیکی است. این محصولات مقاومت خمشی زیادی هم دارند.

علامت اختصاری تیرآهن اهواز

مجتمع‌های فولاد برای اینکه محصولاتشان از تولیدات کارخانه‌های دیگر قابل تشخیص باشد، علامت اختصاصی خود را روی مقاطع حک می‌کنند. به همین دلیل اگر قصد دارید تولیدات برند خاصی را خریداری کنید باید علامت اختصاری آن را بشناسید و روی بدنه محصول به دنبالش بگردید. کارخانه کوثر اهواز علامت GCT را روی بدنه تیرآهن‌ها و سایر مقاطع فولادی خود حک می‌کند.

سایزهای تیرآهن کوثر اهواز

سایز تیرآهن از دیگر مشخصات فنی است که روی قیمت تیرآهن اهواز هم تأثیر می‌گذارد. تعیین سایز تیرآهن جزو اولین مواردی است که باید با توجه به نیاز پروژه خود مشخص کنید تا هم مشکلی در برآورد بودجه نداشته باشید و هم بتوانید قیمت‌ محصولات مورد نظرتان را به صورت روزانه چک کنید.

تیرآهن ۱۴  اهواز

تیرآهن ۱۴ جزو مدل‌های ظریف این محصول محسوب می‌شود، اما نسبت به سایزهای کوچک‌تری چون تیرآهن ۲۰ یا ۱۲ مقاومت بیشتری در تحمل بار دارد. این مقطع فولادی در ساخت اتصالات خرپا و ستون‌های ساختمان، ساخت کشتی و تجهیزات پالایشگاهی به کار می‌رود. تیرآهن ۱۴ نسبت به سایزهای بزرگ‌تر، هزینه کم‌تری دارد.

تیرآهن ۱۶ کوثر اهواز

تیرآهن ۱۶ سایز متوسط محسوب می‌شود که نه به اندازه سایز ۱۴ ظریف است و نه به اندازه سایز ۱۸ مقاومت دارد. این محصول برای ساخت ستون‌ و خرپا در ساختمان‌هایی با تعداد طبقات محدود به کار می‌رود. سایز ۱۶ بخاطر حد واسط بودنش، کاربرد بسیاری در ساختمان‌سازی و سایر صنایع دارد.

تیرآهن ۱۸ کوثر اهواز

قیمت تیرآهن ۱۸ این برند از سایر مدل‌هایی که نام بردیم، بیشتر است. این محصول جزو مقاطع سنگین فولادی به شمار می‌رود، مقاومت خمشی و عمودی زیادی دارد. سایز ۱۴ معمولا در پروژه‌های بزرگی مثل پل‌سازی یا ساخت برج به کار می‌رود.

وزن تیرآهن کوثر اهواز

می‌دانید که با افزایش سایز تیرآهن، وزن محصول هم بیشتر می‌شود و یکی از علت‌های مقاومت بیشتر سایزهای بزرگ‌تر، همین مسئله است. وزن یکی از معیارهای تعیین قیمت محسوب می‌شود. وزن این محصولات را هم می‌توان با استفاده از جدول اشتال و فرمول محاسبه کرد و هم از جدول ارائه شده توسط کارخانه بهره برد. ما در صفحه «جدول وزن تیرآهن اهواز» هم فرمول محاسبه وزن را ارائه داده‌ایم و هم جدول وزن این مقاطع فولادی که از سوی کارخانه ارائه شده است را قرار داده‌ایم. در این صفحه می‌توانید وزن محصول مورد نظرتان را محاسبه کنید و قیمت هر کیلوگرم از آن را هم به دست آورید.

 

در این تصویر، نمایی از کاربرد تیرآهن کوثر اهواز را مشاهده می کنید.
در این تصویر، نمایی از کاربرد تیرآهن کوثر اهواز را مشاهده می کنید.

 

نمودار قیمت تیرآهن کوثر اهواز

اگر تجربه زیادی در زمینه فعالیت در بازار فولاد دارید، احتمالا با نوسان‌ها و فراز و فرودهای قیمت‌ها در این بازار، آشنا هستید. این نوسان‌ها در برخی موارد قابل پیش‌بینی هستند و در برخی موارد، امکان پیش‌بینی آن‌ها وجود ندارد. با استفاده از نمودار قیمت متوجه می‌شوید که نرخ هر محصول چه روندهایی را پشت سر گذاشته، اکنون در چه سِیری قرار دارد و در آینده چه روندی در پیش می‌گیرد.

در صفحه نمودار قیمت تیرآهن اهواز، نوسان‌های قیمت تمام سایزهای این مقاطع فولادی ثبت شده است. این نمودارها بازه‌های زمانی مختلفی را به شما نشان می‌دهند و به صورت روزانه هم بروزرسانی خواهند شد. در نتیجه می‌توانید روندها را تحلیل کنید و بر اساس آن، استراتژی خرید یا فروش این مقاطع فولادی را بچینید.

راهنمای خرید تیرآهن کوثر اهواز از کارخانه

خرید مستقیم مقاطع فولادی از کارخانه ساده نیست. بسیاری از کارخانه‌ها دفتر فروش در سطح شهر ندارند و امکان خرید اینترنتی را هم ارائه نمی‌دهند. پس برای خرید مستقیم باید به محل کارخانه مراجعه کنید و اقدامات لازم برای خرید تیرآهن اهواز را انجام بدهید. مشکل دیگری که وجود دارد، حجم سفارش است. کارخانه فولاد کوثر، معمولا امکان فروش تعداد شاخه‌های محدود را ندارد و در سطح تناژ سفارش می‌پذیرد. خلاصه آنکه پایین بودن قیمت تیرآهن کوثر اهواز در کارخانه، به دردسرهایی که سفارش مستقیم از کارخانه دارد، نمی‌ارزد و بسیاری از مشتریان از مراکز فروش معتبر، تولیدات این کارخانه را می‌خرند. با خرید از یک مرکز معتبر، همه کارهای سفارش را به صورت غیر حضوری انجام می‌دهید و هر تعداد شاخه تیرآهنی که نیاز دارید را در محل پروژه‌تان تحویل خواهید گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر از این کارخانه به صفحه کارخانه کوثر اهواز در سایت مراجعه کنید.

سخن پایانی

در این مقاله آنچه لازم بود درباره قیمت تیرآهن کوثر اهواز و  سفارش این محصول بدانید را توضیح دادیم. گرفت جزو معتبرترین منابع بررسی قیمت آهن‌آلات است. زیرا قیمت‌ها را بلافاصله بعد از نوسان، بروزرسانی می‌کند و آن را به اطلاع مشتریان می‌رساند. در این وب سایت همچنین می‌توانید آخرین اخبار و اطلاعاتی که روی بازار فولاد تأثیر گذاشته را بخوانید و بررسی کنید. 

... بیشتر

قیمت تیرآهن اهواز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نوعسایزبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
IPE1438,000,000
IPE1649,000,000
IPE1873,000,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad