فیلتر ها
قیمت تیرآهن

قیمت تیرآهن

یکی از محصولات پرمصرف در پروژه‌های ساختمان‌سازی و عمرانی تیرآهن، است که جزو دسته بندی مقاطع طویل فولادی در بازار به شمار می‌رود. با گذشت زمان و به روز شدن سازه ها، Beamها، جای خود را در ساختمان‌سازی باز کردند و توسط کارخانه‌های ذوبِ آهن و فولاد در سایزهای مختلف و در انواع متفاوت تولید شدند. محاسبه و تعیین قیمت تیرآهن، بسته به نوع، کیفیت، قطر ، نرخ ارز و ... انجام می‌شود و تغییر هرکدام از این عوامل منجربه نوسانات قیمت روز تیرآهن شده و نقش بزرگی در سود و زیان مشتریان این محصول فولادی ایفا می‌کند. از آن‌جایی‌که این مقطع یکی از مهم‌ترین المان‌های اسکلت‌بندی ساختمان‌هاست، باعث استحکام و مقاومت بالای آن‌ها می‌شود. از دیگر مزیت‌های استفاده از این محصول برای ساختمان‌سازی، می‌توان به صرفه‌جویی در زمان اشاره کرد؛ به‌همین‌دلیل اسکلت‌بندی با آن به مرسوم‌ترین نوع اسکلت‌بندی تبدیل شده است. 

با این اوصاف، وجود یک منبع اطلاعاتی معتبر در زمینه آهن‌آلات می‌تواند به شما کمک کند تا در بهترین و مناسب‌ترین زمان ممکن پروژه‌های خود رو شروع کرده و اقدام به خرید مقاطع فولادی مورد نظر نمایید. گرفت با ارائه قیمت تیرآهن امروز همراه شما خواهد بود تا تجربه یک خرید به‌صرفه و مطمئن را داشته باشید.

عوامل موثر بر قیمت تیرآهن

معمولاً این محصولات را به دو صورت شاخه‌ای و کیلویی خریدوفروش می‌کنند. انواع مختلف آن‌ها هم با نام‌های INP ،IPE و IPB در بازار آهن کشورمان تولید می‌شود و به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد. هر کدام از انواع مختلف این محصول، ارتفاع و وزن متفاوتی دارند و در نتیجه قیمت آن‌ها یکسان نیست. در هر پروژه بر اساس اهداف و کاربردهای مختلف، یک یا چند نوع از آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

یکی از عوامل موثر بر قیمت تیرآهن، وزن آن است.

 

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"تیرآهن (Beam)، یکی از مقاطع فولادی پرکاربرد در اکثر صنایع است که از وظایف اصلی آن می‌توان به تحمل بار سازه‌های عمرانی اشاره کرد؛ به‌همین‌دلیل، اطلاع از قیمت تیرآهن و کیفیت آن، برای مصرف کنندگان این مقطع اهمیت بالایی دارد تا در کنار به‌صرفه‌بودن نرخ آن، امنیت و استقامت بناهای احداثی با این محصول را افزایش دهند. قیمت روز تیرآهن برندهای مختلف عرضه شده در بازار که به شکل I و H هستند، براساس سایز، استاندارد تولید، وزن و... تعیین می‌شود."

قیمت تیرآهن امروز؛ برای مشاهده قیمت تیرآهن 14، 16، 18 و ... به صورت شاخه ای و کیلویی و مقایسه قیمت روز تیرآهن برندهای مختلف فروشندگان معتبر کلیک کنید. این مجموعه با ارائه نرخ لحظه‌ای محصولات فولادی از جمله تیرآهن و ارائه مشاوره‌های لازم در زمینه خرید تمام مقاطع فولادی، دغدغه‌های شما را در این زمینه به حداقل میزان ممکن خواهد رساند و شما را از آخرین وضعیت قیمت تیرآهن در بازار مطلع خواهد کرد تا با یک تصمیم کاملا منطقی اقدام به خرید کنید.

مسئله مهم برای انتخاب بهترین نوع از محصولات فولادی، این است که همزمان با بهترین کیفیت و کاربرد، کمترین هزینه‌ها هم در نظر گرفته شود. اطلاع از آخرین قیمت‌های این محصول، به تصمیم‌گیری درست و منطقی شما کمک خواهد کرد.

قیمت تیرآهن امروز

اهمیت اطلاع از جدیدترین و به‌روزترین قیمت تیرآهن، برای مصرف کنندگان و خریداران به حدی است که می تواند در تعیین بودجه نهایی پروژه‌های ساختمانی آن ها اثرگذار باشد. از آنجاکه این محصولات در استانداردهای IPE، IPN، IPB و… در کارخانه های فولادی تولید می شوند؛ بسته به سایز هرکدام و برند تولید کننده می تواند نوسانات مختلفی را در هر روز تجربه کند. 

خرید تیرآهن‌ 14، 16 و 18

تیرآهن‌های سایز 14، 16 و 18 ازمحبوب‌ترین و پرکاربرترین انواع این محصول هستند؛ به همین دلیل هم در بازار بیشتر از سایر سایزها با این موارد روبه‌رو خواهید شد. البته تیرآهن‌های سایز 10، 12، 20 و ... هم در کارخانه‌ها تولید می‌شود اما سه مورد نام‌برده بیشتر از سایرین طرفدار دارند.

طبق نظر کارشناسان گرفت:
"خرید به موقع و پیدا کردن بهترین قیمت تیرآهن نقش بزرگی در ضرر و زیان پروژه‌های مختلف خواهد داشت. در نتیجه یک خرید سودمند و مطمئن با اطلاع از قیمت روز تیرآهن انجام می‌شود. شناخت سایزهای پرطرفدار این محصول مثل تیرآهن 12، 14، 16 و 18 و آگاهی از کاربرد هر کدام از آن‌ها فرآیند خرید را برای شما ساده‌تر خواهد کرد."

قیمت تیرآهن 14

تیرآهن 14، از محصولات پرکاربرد فولادی در بازار آهن آلات است که در صنعت ساختمان به صورت گسترده استفاده می‌شود. در ساختمان‌سازی برای ایمن ساختن بنا و افزایش ضریب امنیت سازه از تیرآهن‌ها استفاده می‌کنند. طبق استانداردهای تعریف شده جهانی، تیرآهن 14 را به اسم IPE14 می‌شناسند. قیمت تیرآهن 14 با توجه به اینکه در سه حالت 120، 130 و 140 تولید می‌شود، با یکدیگر متفاوت است.

 

قیمت انواع تیرآهن به عوامل مختلفی مثل نوع تیراهن بستگی دارد.

 

قیمت تیرآهن 16

تیرآهن 16، از مهم ترین و اساسی‌ترین جزء های ساخت‌وساز در صنایع است و از آنجاکه از این محصول به عنوان ستون اصلی سازه استفاده می شود، اطلاع از نرخ آن برای مصرف کنندگان اهمیت دارد. قیمت تیرآهن 16 که از پرفروش‌ترین سایزهای تیرآهن است به عوامل متفاوتی همچون: قیمت مواد اولیه، کارخانه تولیدی، نرخ حمل و نقل و بهای انرژی بستگی دارد. شما می توانید قیمت روز تیرآهن 16 فروشندگان مختلف را در جداول لیست قیمت زیر مشاهده کنید.

قیمت تیرآهن 18

تیرآهن 18، از مقاطع پرفروش در بازار آهن آلات به شمار می رود. این محصول فولادی با طول 12 متر، باعث استحکام سازه و افزایش ضریب ایمنی ساختمان می شود. قیمت تیرآهن 18 بر اساس وزن آن تعیین می شود و هر کارخانه تولیدی، این محصول را در وزن متفاوتی تولید می کند، به همین علت اطلاع از قیمت روز تیرآهن برای خرید بهتر این مقطع برای پیمانکاران و فعالین صنعت اهمیت دارد.

طبق نظر کارشناسان گرفت:
“قیمت تیرآهن، همواره به خاطر حجم تقاضای زیاد برای خرید آن، دارای نوسان بوده است و کمتر دیده شده که نرخ تیرآهن به ثبات برسد. شما می‌توانید با در نظر گرفتن عواملی مانند: فصل خرید، نرخ تیرآهن در بازار داخلی و داخلی کارخانه مورد نظر، میانگین حجم تقاضا تیرآهن در بورس کالا، به طور تقریبی قیمت این محصول فولادی را پیش‌بینی کنید؛ اما در اکثر اوقات به خاطر دخالت عوامل جانبی مانند: نرخ دلار و تحریم‌ها در قیمت گذاری تیرآهن، نمی‌توان نرخ درستی را برای آن در نظر گرفت.”

قیمت انواع تیرآهن

تیرآهن ها در انواع متفاوتی مثل: INP، IPB و IPE توسط کارخانه های متفاوت تولید و در بازار عرضه می شوند. به طور کلی از این محصولات برای مقاومت ساختمان و تحمل بار سازه استفاده می شود؛ به همین دلیل اطلاع داشتن از قیمت انواع تیرآهن به پیمانکاران کمک می کند تا بتوانند یک محصول باکیفیت و مناسب را خریداری کنند. قیمت انواع تیرآهن بر اساس سایز، وزن، کارخانه تولیدی و ... تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت روز انواع تیرآهن فروشندگان معتبر بازار آهن، به جداول لیست قیمت مراجعه کنید.

قیمت تیرآهن برندهای معتبر بازار را در لیست زیر می توانید مشاهده کنید:

قیمت روز تیرآهن در بازار آهن

قیمت تیرآهن 14، 16 و 18 به دلیل پرمصرف بودن بیشترین سرچ و تقاضا  را در چند سال اخیر شاهد بوده است، تیرآهن در سایزهای دیگری از جمله 10، 12، 20، 22، 24  و ... در شاخه‌های 12 متری توسط برندهای مختلف در کارخانه‌های معتبر با بهترین سرتیفیکت‌ها تولید می‌شود. 

قیمت آهن 14

سایز 14 در تیرآهن‌ها، از پرکاربردترین سایزها بوده که به صورت 12 متری و در برندهای متفاوتی تولید می‌شود. این تیرآهن به دلیل سبک بوده وزنش، وزن کلی پروژه را کاهش داده و در سه دسته تیر اصلی، تیر فرعی و تیر کلاف مورد استفاده واقع می‌گیرد.

 

تیرآهن 14 در تصویر نشان داده شده است.

 

لیست قیمت تیرآهن

در این صفحه از سایت گرفت، شما می‌توانید به‌طور کامل و جامع، لیست قیمت تیرآهن برندهای مختلف در سایزها و استانداردهای گوناگون را مشاهده کنید و با مقایسه نرخ تیرآهن فولادی عرضه کنندگان معتبر بازار، برای خرید آن از بهترین فروشنده اقدام کنید.

سخن پایانی

اگر قصد ساخت‌وساز دارید و باید برای خرید این محصول اقدام کنید، پیشنهاد می‌کنیم از کمک مشاوران ما در گرفت استفاده کنید. جدول زیر قیمت تیرآهن امروز را به اطلاع شما می‌رساند؛ برای دسترسی راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانید با کمک فیلترهای موجود، سایز و کارخانه مورد نظر خود را پیدا کرده و از قیمت تیرآهن روز مطلع شوید. توصیه می‌کنیم قبل از خرید با کارشناسان ما در گرفت مشورت کنید تا بهترین نوع این محصول را با توجه به هدف‌تان خریداری کنید؛ همچنین اطلاع از جدیدترین لیست قیمت این محصول فولادی، باعث می‌شود تا پیش از خرید، درباره بودجه پروژه عمرانی و ساختمان سازی خود برآورد مناسبی داشته باشید و بتوانید بهترین مقطع را با کسب حداکثر سود ممکن برای سازه خود انتخاب نمایید. 

سوالات متداول

فاکتورهای موثر بر تعیین قیمت تیرآهن در بازار کدامند؟

معمولا برای محاسبه قیمت تیرآهن، ابتدا به استاندارد، وزن، برند تولیدکننده، طول هر شاخه و… توجه می‌شود؛ سپس نوسانات بازار آهن آلات، نرخ ارز، هزینه حمل‌ونقل و… بر قیمت نهایی تیرآهن‌ها اثر می‌گذارد.

در هنگام خرید تیرآهن، لازم است به چه مواردی دقت داشته باشیم؟

پیش از تهیه این محصول، بهتر است قیمت تیرآهن فروشندگان مختلف را در این صفحه از سایت مقایسه کنید، سپس باتوجه به نیاز پروژه ساختمانی خود، سایز، وزن و استاندارد مورد نظر خود را در نظر بگیرید. معمولا تیرآهن در سایزهای 14، 16 و 18 برای مصارف ساختمانی مناسب‌تر است.

در سایت گرفت، قیمت کدام برندهای تیرآهن و سایزهای این مقطع فولادی را می توانیم مشاهده کنیم؟

وب سایت گرفت، باهدف مقایسه قیمت انواع تیرآهن IPB، IPE، INP، لانه زنبوری و… برندهای مختلف کشور و وارداتی، که توسط فروشندگان شناخته شده و مطرح بازار آهن به‌فروش می‌رسند، می‌تواند به شما در انتخاب مناسب‌ترین نوع این مقطع فولادی کمک کند.

... بیشتر

قیمت تیرآهن اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نوعسایزبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
IPE12346,700
IPE14344,700
IPE16341,700
IPE18316,700
IPE20311,700
IPE30311,700
tel banner

قیمت تیرآهن فایکو

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نوعسایزبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
IPE1443,600,000
IPE16545,000,000
IPE24279,700
tel icon

مشتریان دست به نقد در کانال تلگرام “گرفت”

با عضویت در کانال تلگرامی "گرفت" ، درخواست‌های خرید را زودتر از رقبای خود ببینید و مشتری بگیرید.

عضویت در کانال تلگرام

قیمت تیرآهن یزد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نوعسایزبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
IPE1443,600,000
IPE1654,500,000
IPE1865,400,000
IPE2085,020,000

قیمت تیرآهن صنعت ماهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نوعسایزبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
IPE1439,240,000
IPE1637,605,000
IPE1864,310,000
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad