فیلتر ها
قیمت سیم بکسل

قیمت سیم بکسل

سیم بکسل، به‌عنوان یکی از محصولات پرکاربرد در ساختمان‌سازی به‌شمار می‌رود. قیمت روز سیم بکسل‌، را می‌توانید از طریق وب‌سایت ما چک کنید؛ چرا که کارشناسان ما این قیمت‌ها را به‌صورت روزانه بروزرسانی می‌کنند.

انواع سیم بکسل

سیم بکسل، به‌دلیل کاربرد گسترده‌اش در انواع گوناگونی تولید و به بازار عرضه می‌شود. برای خرید سیم بکسل می‌توانید به وب‌سایت ما مراجعه کنید. از جمله انواع این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  کابل فولادی نتاب
  •  سیم بکسل آسانسور
  • سیم بکسل جرثقیل
  • سیم بکسل حفاری
  • کابل فولادی افشان
  • طناب فولادی استینلس استیل
  • کابل فولادی مهاری
  •  سیم بکسل گوستاوولف آلمان

قیمت سیم بکسل نمره 8

سیم بکسل نمره 8، یکی از پرفروش‌ترین محصولات ساختمانی است که این نوع سیم بکسل 8 میلی‌متر ضخامت داشته و توانایی تحمل وزن بالایی را دارد. نرخ این محصول را باید بر اساس شرکت تولیدکننده و ضخامت مورد نیاز ارزیابی کرد.

 

یکی از انواع سیم بکسل به تصویر کشیده شده است.

 

قیمت سیم بکسل نمره 10

سیم بکسل نمره 10، ضخامتی برابر با 10 میلی‌متر داشته و قدرت تحمل وزن بالایی را دارد. این محصول با توجه به اینکه توسط برندهای مختلفی تولید می‌شود و به وسیله مراکز متعددی هم به بازار ارائه خواهد شد دارای قیمت ثابتی نیست.

خرید سیم بکسل

درست است که مراکز زیادی به فروش سیم بکسل می‌پردازند؛ اما وب‌سایت ما بهترین نرخ را در اختیار شما قرار می‌دهد. کارشناسان‌ ما قیمت سیم بکسل و دیگر محصولات را به صورت روزانه بروزرسانی می‌کنند. باتوجه به این موضوع می‌توانید به‌راحتی قیمت‌ها را بررسی کنید و بهترین‌ها را با در نظر گرفتن بودجه خود خریداری کنید.

قیمت سیم بکسل، به صورت روزانه در این صفحه بروزرسانی می‌شود. برای اطلاع از قیمت انواع سیم بکسل به صفحات زیر مراجعه نمایید:

 

فروش سیم بکسل

وب‌سایت ما را می‌توان یکی از بهترین وب‌سایت‌های فروش سیم بکسل دانست. در این سایت جدولی قرار داده‌ایم که شما بتوانید بدون اینکه نیاز باشد به خارج از منزل بروید، قیمت‌ها را مشاهده کنید و سپس با فروشنده تماس گرفته و محصول مورد نظر را دریافت کنید.

سخن پایانی

در این مطلب سعی شد تا اطلاعاتی در رابطه با قیمت سیم بکسل در اختیار شما قرار بگیرد. در صورت داشتن هر گونه پرسش، آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad