فیلتر ها
قیمت لوله تست آب سپنتا

قیمت لوله تست آب سپنتا

لوله های تست آب سپنتا به دلیل کاربرد فراوانی در انتقال مایعات و آب دارند مورد توجه زیادی قرار می‌گیرد؛ از این رو اطلاع از قیمت لوله تست آب سپنتا یکی از نیازهای اساسی صنایع مختلف است.

لوله های تست آب سپنتا نوعی لوله فولادی هستند که از ورق‌های فولادی ST33 و ST37، در ضخامت و سایزهای مختلف تولید می‌شوند. این لوله‌ها در لوله‌کشی شوفاژها، موتورخانه‌ها، کشتی‌سازی، تولید نرده و مبل، تونل‌سازی و ... استفاده می‌شوند.

قیمت انواع لوله تست آب درز مستقیم سپنتا

قیمت این لوله نیز مانند دیگر لوله‌ها از پارامترهای مختلفی تاثیر می‌پذیرد:

  • وزن لوله: هر چقدر مواد اولیه به کار رفته در تولید لوله‌های تست آب سپنتا بیشتر باشد، وزن آن‌ها زیاد در نتیجه لوله ضخامت بیشتری خواهد شد پس قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می‌شود.
  • شیوه تولید: شیوه تولید لوله های تست آب سپنتا از جمله عواملی است که می‌تواند در قیمت انواع مختلف این لوله ها تاثیر بگذارد. به عبارت کلی هر چقدر میزان زمان و انرژی که صرف تولید لوله مربوطه می‌شود بیشتر باشد، قیمت لوله ها بالاتر خواهد رفت.
  • میزان عرضه و تقاضا: هر چقدر میزان تقاضا برای لوله تست آب کارخانه لوله سپنتا افزایش یابد قیمت این لوله‌ها گران‌تر خواهد شد و بالعکس. در رابطه با عرضه هم باید بدانید که هر چقدر میزان تولید این محصول بیشتر باشد، نرخ آن روند نزولی پیدا خواهد کرد.
  • قیمت مواد اولیه: نرخ مواد اولیه همواره در حال نوسانات شدیدی است به همین دلیل ثباتی در قیمت لوله تست آب سپنتا نیز نخواهیم داشت.

در لیست زیر می‌توانید قیمت لوله تست آب درزدار  سپنتا را مشاهده کنید.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad