فیلتر ها

قیمت لوله تست آب کالوپ

لوله های تست آب کالوپ به دلیل کاربرد فراوانی در انتقال مایعات و آب دارند مورد توجه زیادی قرار می‌گیرد؛ از این رو اطلاع از قیمت لوله تست آب کالوپ یکی از نیازهای اساسی صنایع مختلف است.

لوله های تست آب کالوپ نوعی لوله فولادی هستند که از ورق‌های فولادی ST33 و ST37، در ضخامت و سایزهای مختلف تولید می‌شوند. این لوله‌ها در لوله‌کشی شوفاژها، موتورخانه‌ها، کشتی‌سازی، تولید نرده و مبل، تونل‌سازی و ... استفاده می‌شوند؛ به همین خاطر اطلاع از قیمت لوله تست آب کالوپ امروز برای خریداران اهمیت دارد.

قیمت انواع لوله تست آب درز مستقیم کالوپ

قیمت این لوله نیز مانند دیگر لوله‌ها از پارامترهای مختلفی تاثیر می‌پذیرد:

  • وزن لوله: هر چقدر مواد اولیه به کار رفته در تولید لوله‌های تست آب کالوپ بیشتر باشد، وزن آن‌ها زیاد در نتیجه لوله ضخامت بیشتری خواهد شد پس قیمت آن نیز به مراتب بالاتر می‌شود.
  • شیوه تولید: شیوه تولید لوله های تست آب کالوپ از جمله عواملی است که می‌تواند در قیمت انواع مختلف این لوله ها تاثیر بگذارد. به عبارت کلی هر چقدر میزان زمان و انرژی که صرف تولید لوله مربوطه می‌شود بیشتر باشد، قیمت لوله ها بالاتر خواهد رفت.
  • میزان عرضه و تقاضا: هر چقدر میزان تقاضا برای لوله تست آب کالوپ افزایش یابد قیمت این لوله‌ها گران‌تر خواهد شد و بالعکس. در رابطه با عرضه هم باید بدانید که هر چقدر میزان تولید این محصول بیشتر باشد، نرخ آن روند نزولی پیدا خواهد کرد.
  • قیمت مواد اولیه: نرخ مواد اولیه همواره در حال نوسانات شدیدی است به همین دلیل ثباتی در قیمت لوله تست آب کالوپ نیز نخواهیم داشت.

در لیست زیر می‌توانید قیمت لوله تست آب درزدار کالوپ را مشاهده کنید.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image