فیلتر ها
قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربست در ساختمان‌سازی و صنایع مختلف دیگر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ دلیل خرید‌و‌فروش بالای لوله داربست امنیت جانی برای پیمانکاران و کارگران بوده است. در ساختمان‌های بلند استفاده از این محصول بسیار ضروری بوده و اهمیت ندادن به آن موجب ضررهای جبران‌ناپذیر می‌گردد. حال با توجه به اهمیت این محصول بهتر است تا از قیمت روز لوله داربست آگاه بود تا یک انتخاب با بالاترین کیفیت، همراه با بهترین قیمت صورت بگیرد.

پیش از اطلاع از نرخ این محصول بهتر بوده تا درباره کاربردها و ویژگی‌های آن اطلاعاتی داشته باشید؛ در واقع این لوله‌ها فقط کاربرد صنعتی دارند و برای انتقال سیالات طراحی نشده اند. محصول مذکور از جنس ورق سیاه بوده و از آن در ساخت ساختمان‌های بلند  برای دسترسی به بخش‌های بالایی استفاده می‌شود.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"بی شک بدون استفاده از لوله داربست، ساخت سازه‌هایی با ارتفاع زیاد امکان پذیر نخواهد بود؛ انتخاب درست این محصول به شدت مهم بوده زیرا کاملا با امنیت کارکنان و کارگران در هنگام کار مرتبط است. در نتیجه در هنگام خرید این محصول علاوه بر دقت بر قیمت لوله داربست باید به عواملی همچون کیفیت و جنس آن دقت شود؛ همچنین  تنوع لوله داربست در ضخامت‌های 2، 2.5 و 3 نیز از مواردی بوده که در زمان خرید باید به آن توجه ویژه‌ای شود."

قیمت لوله داربستی امروز

قیمت لوله داربست، براساس ضخامت و البته حجم خرید شما بستگی دارد. این محصول که در ساختمان‌های بلند بسیار ضروری و مهم به‌شمار می‌آید، توانسته کار افراد را آسان‌تر کند‌. برای کسب اطلاع از آخرین تغییرات قیمت لوله داربستی، بهتر است اول سری به جداول موجود در این صفحه بزنید. این نرخ‌ها کاملا بروز هستند‌ و اطلاع از آن‌ها موجب خواهد شد تا شما انتخابی به‌صرفه و اقتصادی را تجربه کنید.

 

قیمت لوله داربست، به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوله داربست

قیمت این محصول تحت ثاثیر عواملی همچون وزن، قطر، طول، ضخامت و... بوده است؛ همانند هر کالای دیگری وزن بر نرخ این محصول تاثیر چشمگیری دارد. این نوع لوله در طول 3 تا 6 متر تولید و در بازار عرضه می‌شود؛ متداول‌ترین و پرفروش‌ترین سایز این محصول 11.2 بوده و ضخامت‌های 2، 2.5 . 3 از فروش بالایی برخوردار هستند که تفاوت قیمت در آن‌ها کاملا مشهود است. قیمت لوله داربست، که یکی از پرفروش‌ترین محصولات بازار آهن است، به پارامترهای متعددی وابسته است، در ادامه می‌توانید لیست نرخ سایر لوله‌های پرتقاضای بازار را مشاهده نمایید:

مسلما هرچه کیفیت و استحکام این لوله بیش‌تر باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند در نتیجه یکی از عوامل تاثیرگذار در نرخ این محصول به شمار می‌آید.

کارخانه و برندهای تولیدکننده مانند کارخانه‌های تهران، اصفهان، قم و... نیز تاثیر چشم‌گیری در بهای این محصول دارند؛ عامل موثر دیگر رنگ این لوله‌ها است که برای سهولت و افزایش دید گاهی اوقات آن‌ها را به صورت رنگی تولید می‌کنند که موجب بالا رفتن نرخ آن می‌شود.

نوع و جنس از عواملی هستند که نباید آن‌ها را از یاد برد؛ در برخی مناطق به دلیل رطوبت و شرایط آب‌و‌هوایی برای جلوگیری از زنگ‌زدگی و خوردگی، این محصول را به صورت گالوانیزه تولید می‌کنند که این خود یکی از عوامل بسیار موثر در نرخ این محصول بوده و باید به آن توجه ویژه کرد.

قیمت لوله داربست ۱۷ کیلویی

لوله‌ داربست به‌صورت متداول به‌شکل شاخه‌ای تولید خواهد شد و کیلویی به فروش می رسد، البته ضخامت این محصول متفاوت است. معمولا وزن این محصول 12 و 17 کیلویی است که هرچه وزن بیشتری داشته باشد، استحکام بالاتری خواهد داشت. برای اطلاع از قیمت روز لوله داربستی ۱۷ کیلویی باید قطر، ضخامت، متراژ و کیفیت آن را ابتدا مشخص کرد. این عوامل در مشخص کردن قیمت نهایی محصول بسیار اثرگذار هستند. بکارگیری این نوع لوله داربستی موجب شده تا کارگران به‌راحتی کار خود را انجام دهند و خطری برای آن‌ها به‌وجود نیاید.

قیمت لوله داربست 14 کیلویی

یکی از انواع لوله‌های داربست، لوله داربست ۱۴ کیلویی است. این لوله‌ها با قیمت‌های گوناگون توسط فروشگاه‌های مختلف عرضه می‌شوند. به‌طورثابت نمی‌توان نرخی را برای این لوله‌ها بیان نمود. نوساناتی که در بازار ارز و خریدوفروش مواد اولیه وجود دارد موجب تغییر در قیمت لوله داربست ۱۴ کیلویی شده است. ممکن است این لوله ها در بازه‌های زمانی مختلف، تفاوت‌های زیادی در قیمت خود داشته باشند. اگر بخواهید این لوله‌ها را با نرخ مناسب خریداری نمایید باید فروشگاهی را انتخاب کنید که فروش را به‌صورت‌مستقیم انجام می‌دهد.

اطلاع از قیمت لوله داربست ۱۴ کیلویی هم از طریق سایت گرفت انجام‌پذیر است. شما پس از ورود به سایت گرفت می‌تواند قیمت این نوع لوله را نیز مشاهده نمایید. ما تمام قیمت لوله‌های داربست را به صورت بروز در جداول خود قرار داده‌ایم. لوله داربست ۱۴ کیلویی به دلیل بازار فروش خود و کیفیتی که دارد با قیمت مناسبی به فروش می‌رسد. برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

مشخصات فنی لوله داربست

لوله داربست در برندهای مختلف، مطابق با استانداردهای متفاوتی تولید می‌شود. درواقع هرچه تولیدات مانیسمان به استاندارد جهانی نزدیکتر باشد، قاعدتا کیفیت بیشتری داشته و درنتیجه بهای آن‌ها نیز بالاتر خواهد بود. بخشی از مشخصات همچون وزن هر شاخه مطابق با سایز و ضخامت آن، در اکثر تولیدکنندگان نزدیک به هم است. در جدول زیر مشخصات فنی استاندارد برای لوله مانیسمان، در اختیار شما قرار گرفته است.

 

مشخصات فنی لوله داربست در تصویر نمایش داده شده است.

 

قیمت لوله داربست ۶ متری

لوله‌های داربستی در طول‌های مختلفی روانه بازار می‌شوند که یکی از پرفروش‌ترین آن‌ها همین لوله داربستی ۶ متری است. وزن این محصول به عواملی مانند قطر و ضخامت آن بستگی دارد. از لوله داربستی ۶ متری در صنعت ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. اگر برای خرید این محصول به‌دنبال فروشنده منصف با جنس خوب هستید، پس بهتر است جدول ما را مورد بررسی قرار دهید.

قیمت روز لوله داربست درب کارخانه و بازار

قیمت لوله داربست امروز، بر اساس نرخ دلار و افزایش و کاهش رقابت‌های موجود در بازار تعیین می‌شود. فارغ از این موارد تهیه هر مدل از لوله‌های داربستی بر اساس خرید از درب کارخانه و بازار تفاوت‌هایی با یکدیگر دارد. برخی فروشندگان نرخ خود را مانند خرید از درب کارخانه به مشتری ارائه خواهند کرد.

راهنمای خرید لوله داربست

لوله داربست یکی از محصولاتی است که در صنایع مختلف کاربرد‌های فراوانی دارد. برای کار در ارتفاع بالا، باید از داربست‌های مختلف استفاده کرد. این لوله‌ها که در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند با قیمت‌های گوناگون به فروش می‌رسند. برای خرید لوله داربست، باید به نکات مهم توجه داشته باشید. یکی از بهترین نکات درهنگام خرید این محصول، برند تولیدکننده لوله داربست است. اگرچه این لوله‌ها توسط کارخانجات مختلفی تولید می‌شوند، اما کیفیت آن‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد. شما باید برندی را انتخاب کنید که در تولید این محصول، از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده کرده باشد. از نکات دیگر پیش از خرید لوله داربست، می‌توان به نوع مناسب این محصول اشاره کرد. شما باید باتوجه به نیاز خود یکی از لوله‌ها را انتخاب نمایید.

یکی از نکات مهم دیگر در هنگام خرید لوله داربست، توجه به قیمت لوله داربست است. این لوله‌ها توسط فروشگاه‌های مختلف در کشور ما با قیمت‌های گوناگونی به فروش می‌رسند. اگر شما بخواهید با مراجعه حضوری به هریک از فروشگاه‌ها رفته و از قیمت‌های آن‌ها مطلع شوید، زمان زیادی نیاز دارید. سایت گرفت، این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید به‌راحتی این نرخ‌ها را در یک جدول مشاهده نمایید.

خرید لوله داربست

 همان‌طورکه می‌دانید لوله‌های داربست کاربرد بسیار فراوانی دارند و برای پروژه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای خرید لوله داربست ابتدا باید از قیمت آن‌ها مطلع شوید تا بتوانید برای بودجه خود برنامه‌ریزی نمایید. بدین‌منظور در سایت گرفت، لیست قیمت لوله داربست قرار گرفته است و شما می‌توانید پیش‌ ازخرید، نرخ این محصولات را مشاهده کنید.

کاربرد و ویژگی‌های لوله داربست

 مراحل ساخت و نصب لوله داربست از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا مستقیماً با ایمنی و جان افراد در ارتباط است. به‌‌وسیله‌ بست‌های چهارپیچ، بست دوپیچ اتصال، آهنگیر و غیره، لوله‌های داربستی به‌یکدیگر متصل می‌شوند. به‌ طور کلی داربست‌ها به دو صورت فلزی و چوبی ساخته می‌شوند. همان‌طورکه می‌دانید لوله‌های داربست‌ها کاربردهای بسیار فراوانی دارند که برخی از آن‌ها را درادامه ذکر می‌کنیم:

  • به ساخت سازه‌ای مقاوم کمک می‌کند و همچنین به‌‌عنوان تکیه‌گاه برای کارگران مشغول‌به‌کار در ساختمان‌ها استفاده می‌شود.
  • در انواع پروژه‌های ساختمانی و عمرانی نظیر پل‌ها در نگهداری و ساخت، کمک ویژه‌ای می‌کنند.
  • در غرفه‌های نمایشگاهی، برج‌های دیده‌بانی و رمپ‌های اسکی از آن‌ها استفاده می‌شود.

 

لوله داربست به صورت بندیلی به تصویر کشیده شده است.

 

فرآیند تولید لوله داربستی

 به‌‌طورکلی لوله‌ داربست، یکی از لوله‌های درزمستقیم به‌شمار می‌روند که روش تولید این دو، تقریباً با یکدیگر یکسان است و فقط در مرحله آخر متفاوت هستند. در فرآیند تولید لوله داربست و لوله‌های درزمستقیم، ابتدا ورق سیاه از غلتک‌های متوالی عبور می‌کند و به‌‌مرور زمان خم می‌شود به‌‌طوری‌‌که دو لبه به یکدیگر برسند. پس‌ از اتمام عملیات خمکاری، در مرحله جوشکاری دو لبه به یکدیگر متصل شده و لوله‌ای مستحکم حاصل می‌شود. نکته حائز اهمیت در فرآیند تولید لوله داربست ضخامت ورق به‌‌کاررفته است که معمولاً از ورق‌های ۲ تا ۳ میلی‌متری استفاده می‌شود؛ به‌‌همین‌خاطر اختلاف زیادی در قیمت لوله داربست و لوله درز مستقیم مشاهده می‌کنید. 

سخن پایانی

در نهایت با توجه به آنچه پیش از این گفته شد و اهمیت بالای این محصول، برای آگاهی از قیمت لوله داربست امروز نیازمند منبعی معتبر خواهید بود. گرفت، در جدول زیر قیمت لوله داربست در ضخامت‌های مختلف را به صورت مرتب به‌روزرسانی می‌کند. در این صفحه نرخ فروشندگان مختلف لوله داربستی در جدولی در کنار هم، بروز رسانی می‌شود و از این‌رو امکان مقایسه برای مصرف‌کنندگان را فراهم می‌نماید.

... بیشتر

قیمت لوله داربست کیان پرشیا

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 26 متری375,000
11.2 اینچضخامت 2.56 متری370,000
tel banner

قیمت لوله داربست تهران شرق

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 26 متری375,000
11.2 اینچضخامت 2.56 متری375,000
tel icon

مشتریان دست به نقد در کانال تلگرام “گرفت”

با عضویت در کانال تلگرامی "گرفت" ، درخواست‌های خرید را زودتر از رقبای خود ببینید و مشتری بگیرید.

عضویت در کانال تلگرام

قیمت لوله داربست صابری

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 2.56 متری375,000
11.2 اینچضخامت 26 متری375,000

قیمت لوله داربست تهران

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 36 متری381,000
11.2 اینچضخامت 26 متریاز
380,000
تا
381,000
11.2 اینچضخامت 2.56 متریاز
380,000
تا
381,000

قیمت لوله داربست کیهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 26 متری375,000

قیمت لوله داربست لوله و قوطی اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 26 متری372,000
11.2 اینچضخامت 2.56 متری362,000

قیمت لوله داربست پایا اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 2.56 متری355,000
11.2 اینچضخامت 26 متری364,000

قیمت لوله داربست نیکان پروفیل

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 26 متری367,000
11.2 اینچضخامت 2.56 متری366,000

قیمت لوله داربست فولاد علویجه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 2.56 متری363,000
11.2 اینچضخامت 26 متری376,000

قیمت لوله داربست صنعتی سپاهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 2.56 متری400,700

قیمت لوله داربست جهان پارس

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 26 متری376,000
11.2 اینچضخامت 2.56 متری376,000

قیمت لوله داربست نورد و پروفیل ساوه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 36 متری400,700
11.2 اینچضخامت 2.56 متری373,700
11.2 اینچضخامت 26 متری380,700
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad