قیمت میلگرد پرشین فولاد

قیمت میلگرد پرشین فولاد

در کشور ما، سالانه نزدیک به نیمی از تولیدات مقاطع فولادی، مربوط به تولید میلگرد است. این محصول پرمصرف، در دو شکل شاخه‌ای و یا کلاف و با رعایت انواع استانداردهای بین‌المللی در ایران تولید می‌شود. با ما در بررسی قیمت میلگرد پرشین، که یکی از شاخص‌ترین تولیدکنندگان این محصول است و همچنین بررسی فاکتورهای اثرگذار در قیمت روز میلگرد پرشین همراه باشید.

چه عواملی می‌تواند در تعیین قیمت میلگرد پرشین تاثیرگذار باشد؟

مجتمع فولادی پرشین، در سال ۱۳۸۷ در نزدیکی شهر تاکستان از توابع استان قزوین تأسیس گردید. این مجموعه سالانه، ظرفیت تولید ۵۰۰ هزارتن انواع میلگرد A1، A2، A3 و A4 را داراست که  در ضخامت‌های ۱۰ تا ۳۲ میلی‌متر در بازار عرضه می‌شوند.

هرچه رابطه عکس میزان عرضه و تقاضا، نوسان بیشتری داشته‌باشد، بهای محصولات فولادی از جمله میلگرد نیز تغییر خواهند داشت که امری طبیعی در تمام دنیاست. کیفیت محصول تولیدی کارخانه پرشین فولاد نیز می‌تواند در قیمت‌تمام شده این محصول، موثر باشد. به‌طور‌مثال، محصولات مجتمع پرشین دارای داکتیلیتی بسیار خوبی هستند که نشان‌دهنده بهبود خواص میلگردهای این مجموعه است.

ابعاد و ضخامت، نوسانات ارزی و وضعیت سیاسی-اقتصادی جامعه نیز از دیگر فاکتورهای کلیدی در تعیین ارزش آنهاست.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

برطبق نظر کارشناسان گرفت:

"کارخانه فولاد پرشین با تولید محصولات با کیفیت و عدم استفاده از شمش‌های فولادی با درصد بالای فسفر و گوگرد، به یکی از ده تولیدکننده برتر در کشور تبدیل شده‌است. به‌دلیل‌اینکه فولاد به‌عنوان ماده اولیه تولید میلگرد شناخته می‌شود، بالارفتن بهای جهانی آن از مارس ۲۰۲۰، تاثیر خود را بر افزایش قیمت میلگرد پرشین نیز گذاشته ‌است."

سخن پایانی

لازم است با درنظر گرفتن عوامل موثر بر قیمت میلگرد پرشین، به‌همراه یک مشاوره دقیق و کارشناسانه، ریسک افزایش هزینه اضافه را کاهش داد. همچنین می‌توان با مقایسه قیمت میلگرد پرشین امروز با روزهای گذشته در وب‌سایت گرفت به اطلاعات ارزشمندی دست یافت.

... بیشتر

هیچ موردی یافت نشد.

گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad