فیلتر ها

قیمت میلگرد کرمان

میلگردها، با افزایش مقاومت کششی، کمک شایانی به بالا بردن استحکام سازه می‌کنند. پس توجه به کیفیت و تغییرات بهای آن‌ها از الزامات پروژه‌های عمرانی است. با بررسی اِلمان‌ها، در قیمت میلگرد بردسیر کرمان و همچنین شرایط اثرگذار در قیمت میلگرد کرمان همراه ما باشید.

چه عواملی در تعیین قیمت میلگرد بردسیر کرمان دخیل هستند؟

شرکت صنایع فولاد مشیز، در ۴۵ کیلومتری غرب استان کرمان و نزدیکی شهرستان بردسیر واقع است. این مجتمع در سال ۱۳۶۹ با هدف تولید سالانه ۱۵۰ هزار تن انواع میلگرد و ۴۲۰ هزار تن شمش‌های فولادی شروع به‌کار نمود. این مجتمع، اولین تولیدکننده میلگرد آجدار استاندارد در جنوب شرق کشور بوده که میلگردهای گرید A2 و A3 در ضخامت‌های ۱۰ تا ۳۲ میلی‌متری را تولید و به بازار عرضه می‌کند.

محصولات تولیدی مجتمع فولاد مشیز، همانند تمام تولیدات دیگر مجموعه‌های مشابه، در این سال‌ها دارای نوسان زیادی بوده‌اند. شرایط خاص تحریم‌های اقتصادی و تاثیر آن بر افزایش میزان نرخ دلار، ارزش فولاد، هزینه تولید و حمل‌و‌نقل باعث بالا رفتن بهای تمام شده این محصولات می‌شود. ابعاد، اندازه، میزان تقاضا و همچنین عرضه محصول در تعیین ارزش روزانه این تولیدات نیز اثر زیادی دارند.

قیمت میلگرد کرمان امروز 

عوامل موثر بر نوسان نرخ‌ها در بازار آهن، بر قیمت میلگرد کرمان نیز موثر هستند. در واقع، روند تغییرات ارزش ریالی این محصول مطابق با روند کلی بازار فولاد است.

قیمت میلگرد ۱۲ بردسیر کرمان

قیمت میلگرد 12 کرمان، به خاطر نقش مهم این محصول در افزایش مقاومت و استحکام ساختمان دارای نوسان زیادی است. این نوسان گاهی تا حدی زیاد می‌شود که قیمت امروز میلگرد 12 بردسیر کرمان با نرخ آن در روز بعد ممکن است تفاوت وحشتناک و عجیبی داشته باشد. بخش عمده‌ای از نرخ‌گذاری این محصول فولادی بر اساس میزان تقاضا آن در بازار فولاد تعیین می‌شود اما عواملی مانند نرخ دلار، هزینه مواد اولیه ساخت و قیمت میلگرد در بازار جهانی نیز تاثیر نسبتا کمتری بر روی قیمت میلگرد کرمان 12 دارند.

 

میلگرد کرمان در تصویر نشان داده شده است.

 

بر طبق نظر کارشناسان گرفت:

"کارخانه فولاد مشیز، با تکمیل اجرای طرح توسعه خود، قصد دارد تا میزان تناژ تولیدات سالانه خود را از ۵۷۰ هزار تن به ۹۵۰ هزار تن در سال افزایش داده تا بتواند سهم بیشتری از بازار داخلی به‌خصوص در منطقه جنوب‌شرق کشور را در اختیار بگیرد. با توجه به مرغوبیت و کیفیت بسیار بالا، قیمت میلگرد بردسیر کرمان برای بسیاری از متخصصین و مهندسان مهم است. اما نوسانات بازار و ارز در قیمت روز میلگرد بردسیر کرمان به‌خصوص در سایزهای 12، 14 و 16 تاثیر زیادی داشته است که این مسئله بسیار حائز اهمیت بوده. زیرا میلگردهای این کارخانه بخش عظیمی از نیاز بازار را تامین می‌کنند."

میلگردها با افزایش مقاومت کششی، کمک شایانی به بالا بردن استحکام سازه می‌کنند. پس توجه به کیفیت و تغییرات بهای آن‌ها از الزامات پروژه‌های عمرانی است. با بررسی اِلمان‌های  در قیمت میلگرد بردسیر کرمان و همچنین شرایط اثرگذار در قیمت روز میلگرد بردسیر کرمان همراه ما باشید.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

قیمت روز میلگرد بردسیر کرمان در بازار

قیمت میلگرد بردسیر کرمان همواره نوسانات زیادی را شاهد است، اما با وجود کارشناسان خبره گرفت جای هیچگونه نگرانی نیست. اگر قصد خرید این پروفیل دایره‌ای توپر را دارید تنها کافی است با مراجعه به سایت گرفت و یا تماس با ما از قیمت انواع میلگرد بردسیر کرمان در سایزهای 8، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22 و...، آج‌های A1, A2, A3, A4 و کارخانه‌های تولیدی مختلف اطلاع پیدا کنید. همچنین کارشناسان ما شما را در امر خرید راهنمایی خواهند کرد تا با شناخت کیفیت میلگرد هر یک از کارخانه‌ها و کاربردهای آن‌ها  اقدام به خرید کنید.

شما در جدول زیر می‌توانید از تاریخ و ساعت آخرین به‌روزرسانی‌ها مطلع شوید و قیمت میلگرد بردسیر کرمان امروز همواره در لیست زیر به‌روز می‌شود تا براساس آخرین قیمت‌های اعلامی کارخانه‌ها  بیشترین سود را از سرمایه‌گذاری‌ها به دست آورید.

سخن پایانی

همانطور که مشاهده شد، قیمت میلگرد بردسیر کرمان، با توجه به ترکیب شیمیایی همگن، کیفیت ظاهری و ساختاری بالا، در خیلی از پروژه‌های عمرانی جنوب‌شرق کشور تاثیرگذار است. فعالین عرصه ساختمانی می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت گرفت ضمن مقایسه قیمت میلگرد کرمان امروز با روزهای گذشته اطلاعات جامعی در مورد محصولات این مجموعه به‌دست آورند.

... بیشتر

قیمت میلگرد کرمان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزاستانداردحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12A3شاخه 12 متری272,400
14A3شاخه 12 متری272,100
16A3شاخه 12 متری272,100
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad