فیلتر ها

قیمت پروفیل یاران

کارخانه نورد لوله و پروفیل یاران، در سال 1377 تأسیس شد و در سال 1382 شروع به کار کرد. شرکت پروفیل یاران فعالیت خود را با ظرفیت تولید 105 هزار تن آغاز کرد و در طول یک سال آن را به 300 هزار تن رساند. قیمت پروفیل برند یاران با توجه به نوع، ضخامت و وزن آن مشخص می‌شود. تمام محصولات کارخانجات نورد لوله و پروفیل طبق استانداردهای ملی و بین‌المللی و با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید می‌شوند و از کیفیت بالایی برخوردارند.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"پروفیل، همواره به‌عنوان یکی از کاربردی‌ترین محصولات در صنایع عمرانی و ساختمان‌سازی شناخته می‌شود. بنابراین، قیمت روز پروفیل آهن نقش تعیین‌کننده‌ای در هزینه نهایی پروژه‌های عمرانی دارد. این پروفیل در ضخامت‌های 20*20، 30*30 و 40*40 کاربرد و تقاضای بالاتری دارد و در سایت‌های مختلف، نرخ‌های متفاوتی برای آن اعلام می‌شود. بنابراین، برای اطلاع از قیمت پروفیل آهن امروز بهتر است از یک مرجع معتبر استفاده کنید"  

قیمت پروفیل 20*20، 30*30 و 40*40 یاران

قیمت روز پروفیل آهن، با توجه به فاکتورهای متعددی مانند نرخ ارز، قیمت جهانی فولاد، قیمت مواد اولیه، هزینه حمل‌ونقل، قیمت سوخت، میزان عرضه و تقاضا و شرایط اقتصادی کشور تعیین می‌شود. این محصول ممکن است از نوع صنعتی، مبلی یا... باشد. بنابراین، بسته به کاربردی که دارند، در ستون‌ها، ساخت درب و پنجره، نرده‌ها، سوله‌ها و... استفاده می شوند و ویژگی‌های ساختاری و قیمت متفاوتی نیز خواهند داشت. قیمت قوطی آهن به عوامل گفته شده بستگی دارد.

... بیشتر

قیمت پروفیل یاران

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 36 متری362,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.