فیلتر ها

قیمت گریتینگ گالوانیزه

قیمت گریتینگ گالوانیزه، در جداول سایت گرفت مشخص شده است. گریتینگ گالوانیزه،ريال دارای انواع مختلفی هست. انواع گریتینگ گالوانیزه عبارتند از: گالوانیزه تسمه در تسمه، گالوانیزه تسمه در میلگرد، گالوانیزه تسمه در بین و گالوانیزه تسمه در چهارپهلو. باکمک سایت گرفت، می‌توانید قیمت روز گریتینگ گالوانیزه را به‌دست آورید.

قیمت روز گریتینگ گالوانیزه

قیمت گریتینگ گالوانیزه، باتوجه به سایز، کیفیت محصول و ویژگی‌های هرکدام متفاوت است و همه‌‎روزه توسط سایت گرفت بروز می‌شود. قیمت‌ها در هر ساعت تغییر می‌کند و افرادی که به‌دنبال خرید گریتینگ گالوانیزه هستند باتوجه به نیاز خود، باید محصول موردنظر را از جدول سایت گرفت انتخاب کرده و قیمت روز آن را به‌دست آورند. شرکت‌های بسیاری در رقابت با یکدیگر، انواع محصولات گریتینگ را به‌فروش می‌رسانند. شما با مقایسه قیمت‌ها می‌توانید محصول موردنیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.

قیمت گریتینگ گالوانیزه بر حسب متر مربع و کیلویی

افرادی که به محصول گریتینگ گالوانیزه نیاز دارند، بهتر است غیرحضوری خرید خود را انجام دهند. قیمت‌هایی که سایت‌ گرفت اعلام می‌کند، به‌صرفه‌تر از نرخ این محصولات به‌صورت حضوری است و برای آن‌که به‌راحتی بتوانید نرخ‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید، بهتر است جدول این سایت را ارزیابی کنید. معمولاً این محصول برحسب مترمربع و به‌صورت کیلویی به فروش می‌رسد. هرچه کیفیت این محصول بالاتر باشد، قیمت گریتینگ گالوانیزه، بالاتر خواهد بود.

 

گریتینگ گالوانیزه در این عکس، به تصویر کشیده شده است.

 

خرید گریتینگ گالوانیزه با بهترین قیمت

خرید گریتینگ گالوانیزه، با بهترین نرخ از سایت گرفت امکان‌پذیر است. قبل از آن‌که تصمیم به خرید بگیرید بهتر است که قیمت‌های سایت گرفت را با دیگر سایت‌ها مقایسه کنید. درهنگام خرید به‌صورت غیرحضوری می‌توانید از زمان تحویل کالا و ساعت بارگیری و همچنین مقدار ارسال، اطلاعات لازم را به دست آورید. درصورت خرید به‌صورت‌عمده می‌توانید تخفیفات بسیار خوبی از سایت گرفت به‌دست آورید و این محصولات را با نرخ پایین‌تری خریداری کنید.

سخن پایانی

محصولاتی مانند گریتینگ گالوانیزه و انواع دیگر مقاطع تولیدی با ورق‌های آهن، بهای مختلفی دارند. قیمت ورق گالوانیزه، به عوامل متعددی بستگی دارد و خود تاثیر مستقیمی بر نرخ گریتینگ گالوانیزه دارد. بهتر است قبل از خرید به برند شرکت تولیدکننده، قیمت و کیفیت کالا دقت کنید، تا بتوانید کالای موردنظر خود را با کمترین نرخ خریداری نمایید. به شما توصیه می‌کنیم قبل از خرید، قیمت‌های پیشنهادی و اعلام شده سایت گرفت را بررسی نمایید.

... بیشتر

قیمت گریتینگ گالوانیزه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نوعحالتبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
گالوانیزهتسمه*تسمه649,000
گالوانیزهتسمه*چهارپهلو649,000
گالوانیزهتسمه*میلگرد649,000
گالوانیزهتسمه*نیم تسمه649,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.