کارخانه نیک صدرا توس

کارخانه نیک صدرا توس

کارخانه نیک صدرا توس یکی از کارخانه‌های تولید میلگرد است. در ایران کارخانه‌های مختلفی در زمینه تولید میلگرد فعالیت می‌کنند و در مناطق مختلف کشور قرار دارند و می‌توانند نیاز ساختمان‌های سراسر کشور را فراهم کنند. محصولات نیک صدرا توس در شهرهای مختلف ایران توسط نمایندگی‌های این کارخانه به فروش می‌رسد. در این مقاله نیک صدرا توس و محصولات آن را به صورت کامل معرفی می‌کنیم.

معرفی کارخانه نیک صدرا توس

این کارخانه در سال ۱۳۹۰ تأسیس شد و در شهرک صنعتی فناوری‌های برتر مشهد قرار دارد. در این کارخانه بهترین دستگاه‌ها برای تولید میلگردهای مطابق با استانداردهای بین‌المللی استفاده می‌شود. نیک صدرا توس اشتغال بخشی از جوانان مشهدی را تأمین کرده و نیروهای خود را از جوانان ایرانی تأمین می‌کند.

 محصولات این کارخانه در مرکز، شمال و شمال غربی کشور به فروش می‌رسد و معمولا در حد نیاز داخلی تولید می‌شود. تاکنون صادرات جزو برنامه‌های نیک صدرا توس نبوده است.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

“کارخانه نیک صدرا توس، از کارخانه‌های محبوب تولیدکننده میلگرد در مشهد است؛ میلگردهای این کارخانه در سایزهای 12، 14، 16، 18 و… تولید و بخشی از نیازهای بازار را تامین می‌کند. از سویی دیگر کارخانه نیک صدرا توس بسیاری از جوانان مشهدی را مشغول به‌کار کرده است.”

خطوط تولید و ظرفیت تولید

کارخانه نیک صدرا توس از سال ۱۳۹۰ تاکنون پیشرفت‌های بسیاری داشته و با خطوط تولید و ظرفیت بیشتری نسبت به سال‌های ابتدایی فعالیت دارد. در حال حاضر در این کارخانه خطوط تولید میلگرد و نبشی در کنار خطوط ذوب و نورد با ظرفیت‌های بالا وجود دارد.

ظرفیت اسمی این کارخانه حدود ۲۰۰ هزار تن در سال است. البته همه این ظرفیت در تولید مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و خطوط تولید آن متناسب با نیاز بازار کار می‌کنند.

محصولات تولیدی کارخانه نیک صدرا توس

در حال حاضر تولیدات اصلی این برند میلگرد آجی گرید A3 است که در سایزهای مختلف ارائه می‌شود. میلگردهای آجی برای پی و فونداسیون ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای آهنگری و برش‌کاری کاربرد ندارند. محصولات کارخانه نیک صدرا توس عبارتند از:

  • میلگرد نیک صدرا توس

میلگرد این کارخانه با کیفیتی مطلوب، در سایزهای 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 تولید و در بازار عرضه می‌شود. قیمت میلگرد نیک صدرا توس بخاطر نوسان‌های بازار به صورت روزانه تغییر می‌کند. بنابراین پیش از خرید حتما باید جدول قیمت میلگرد را در گرفت چک کنید.

 

میلگردهای تولیدی کارخانه میک صدار توس
میلگردهای تولیدی کارخانه نیک صدار توس

 

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

در ادامه راه‌های ارتباطی با کارخانه نیک صدرا توس را قرار می‌دهیم.

آدرس: خراسان رضوی، کیلومتر ۲۲ جاده مشهد، قوچان، شهرک صنعتی فناوری‌های برتر، صنعت ۹، قطعه ۲۵۷، ۲۵۸ و ۲۷۱.

شماره تماس: ۳۷۱۲۷۰۶۰- ۰۵۱

نمابر: ۳۷۰۳۰۱۰۰- ۰۵۱

... بیشتر