کارخانه سپاهان

کارخانه سپاهان

یکی از کارخانه‌های خوشنام در زمینه تولید لوله‌های دقیق و فوق دقیق، کارخانه سپاهان است؛ بی‌شک اگر در حوزه‌ای فعال باشید که به انواع لوله و پروفیل نیاز داشته باشید، نام این مجتمع برای شما آشنا است.

 این شرکت که به عنوان یکی از پیشگامان تولید انواع لوله درز مخفی و بدون درز شناخته می‌شود، با بکارگیری از به روزترین تجهیزات و تکنولوژی در کنار 200 نیروی با تجربه و حرفه‌ای، نیاز عمده و چشمگیری از صنایع داخل کشور به لوله‌های فولادی را تامین می‌کند.

در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی دقیق‌تر این کارخانه خوشنام و افتخار آفرین بیش‌تر بپردازیم!

معرفی کارخانه سپاهان

این مجتمع در سال 1383 در مساحتی حدود 80 هزار متر مربع در 25 کیلومتری شهر اصفهان تاسیس گردید.  این شرکت که از زیر مجموعه‌های گروه صنعتی سپاهان بوده پس از 7 سال در سال 1390 فعالیت خود را بصورت مستقل آغاز نمود.

 

خط تولید کارخانه سپاهان
خط تولید کارخانه سپاهان

 

محصولات این مجتمع که در جهت رفع نیاز صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی و... طبق استانداردهای DIN ،ASTM و... با قطر خارجی 10 الی 88 میلی‌متر، طول تا 18000 و ضخامت 1 الی 7.5 تولید و عرضه می‌گردد.

خطوط تولید و ظرفیت تولید

بطور کلی گروه صنعتی سپاهان با خط تولیدی مدرن، ظرفیت تولید 420 هزار تن محصولات فولادی را در سال را دارد.

محصولات تولیدی کارخانه سپاهان

همانطور که گفته شد، ساخت انواع لوله U شکل، مهندسی، آتشخوا، لوله مورد مصرف در مبدل‌های حرارتی و خودروسازی تخصص این شرکت است. در ادامه به بررسی بیش‌تر مشخصات محصولات این کارخانه خواهیم پرداخت:

  • لوله‌های بدون درز و درز مخفی سپاهان

انواع لوله‌ درزدار این مجتمع به عنوان یکی از با کیفیت‌ترین محصولات در بین متخصصان شناخته می‌شود؛ علاوه بر کیفیت، تنوع بالا را می‌توان نقطه قوت دیگر این شرکت دانست. برای سهولت و بررسی هر یک از انواع می‌توانید از جدول زیر استفاده نمایید:

 

مشخصات لوله های کارخانه سپاهان
مشخصات لوله های کارخانه سپاهان

 

قیمت لوله صنعتی این برند، با توجه به نوع و سایز آن متفاوت خواهد بود که برای اطلاع دقیق‌تر از آن می‌توانید از جداول گرفت استفاده کنید.

 

لوله های گازی کارخانه سپاهان
لوله های گازی کارخانه سپاهان


 

  • لوله گاز سپاهان

لوله‌های گاز روکار این مجتمع جهت استفاده در پالایشگاه‌ها، سوله‌های صنعتی، نیروگاه‌ها و... طبق استاندارد ISIRI 3360 و لوله‌های گاز توکار برای مصارف خانگی طبق استانداردهای ISIRI 3574 و API 5L تولید می‌شوند. قیمت لوله گاز سپاهان بستگی به عواملی همچون نرخ ارز و دلار، هزینه نفت و... دارد.

 

نمایی از تولید لوله های کارخانه سپاهان
نمایی از تولید لوله های کارخانه سپاهان

 

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

جهت برقراری ارتباط و کسب اطلاعات بیش‌تر از طریق راه‌های زیر با این کارخانه در ارتباط باشید:

آدرس: اصفهان، کیلومتر ۲۵ جاده نائین

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، شماره ۱،  طبقه دوم

پست الکترونیکی: Info@sepahantubeco.com

شماره تماس: ۸۸۷۳۸۹۸۳ ۰۲۱ و ۸۸۵۰۴۲۹۴ ۰۲۱

فکس: ۸۸۵۰۴۲۹۵ ۰۲۱

... بیشتر