فیلتر ها
کارخانه فولاد پارس آرمان شفق

کارخانه فولاد پارس آرمان شفق

کارخانه فولاد پارس آرمان شفق، یکی از مجموعه‌های تولیدکننده میلگرد فولادی در ایران است. این کارخانه در استان قزوین قرار گرفته و با وجود اینکه محصولات آن در شهرهای مختلف به فروش می‌رسد، اما پیمانکاران خطه شمال و مرکز کشور مشتریان عمده آن را تشکیل می‌دهند. موقعیت کارخانه و هزینه‌ای که برای حمل و نقل محصولات پرداخت می‌شود، یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی است که مشتریان به آن توجه می‌کنند.

معرفی کارخانه پارس آرمان شفق

کارخانه پارس آرمان شفق، در سال ۱۳۸۸ و در شهرک صنعتی تاکستان قزوین تأسیس شد. هدف اصلی این کارخانه تولید میلگرد فولادی ساده و آجدار بود و اکنون هم در همین حوزه فعالیت دارد. محصولات این کارخانه برای تامین نیاز داخل کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد و معمولا مازاد بر نیاز داخل و به منظور صادرات تولید نمی‌شود.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

“ کارخانه فولاد پارس آرمان شفق که در سال 1388 در شهرک صنعتی قزوین تاسیس شد، با هدف تولید میلگرد شروع به فعالیت کرد. ظرفیت تولید محصولات این کارخانه در سال 600 هزار تن است و انواع میلگرد ساده و آجدار در سایزهای 8 تا 12 را طبق استانداردهای بین المللی تولید و در بازار عرضه می کند. به‌دلیل موقعیت مکانی این کارخانه و میزان هزینه مناسب حمل و نقل به سراسر کشور، محصولات این کارخانه مورد استقبال پیمانکاران و صنعتگران واقع شده است.”

 

کارخانه پارس آرمان شفق در زمینه تولید میلگرد فعالیت می کند.

 

خطوط تولید و ظرفیت تولید

خطوط تولید این کارخانه، ظرفیت تولید ۶۰۰ هزار تن میلگرد در سال را دارند. محصولات این کارخانه شامل میلگردهایی در سایز ۸ تا ۱۲ است و در روند تولید مورد آزمایشات مختلف مانند آزمایش مقاومت کششی و خمشی و آزمایش‌های مربوط به متالوگرافی قرار می‌گیرد. محصولات تولیدی این کارخانه مطابق با استانداردهای روز بین‌المللی تولید می‌شود و به همین دلیل پیمانکاران در اسکلت‌های ساختمانی که به مقاومت بالایی نیاز دارند، از آن استفاده می‌کنند.

محصولات تولیدی کارخانه فولاد پارس آرمان شفق

کارخانه پارس آرمان در زمینه تولید انواع میلگرد گرید A2 با سایزهای مختلف فعالیت می‌کند. میلگردهای آجدار A2 جزو کاربردی‌ترین محصولات در مقاوم‌سازی بتن و بتن‌ریزی هستند. مهم‌ترین روش تشخیص محصولات تولید شده توسط این کارخانه مارک parsco است که روی محصولات آن درج شده است. قیمت میلگرد پارس آرمان شفق به سایز و وزن محصولات و عواملی چون نوسانات بازار و میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد.

 

کارخانه پارس آرمان در زمینه تولید انواع میلگرد گرید A2 با سایزهای مختلف فعالیت می‌کند.

 

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

پیش از این گفتیم که این کارخانه در استان قزوین قرار دارد و نیاز مشتریان مناطق شمالی و مرکزی ایران را برآورده می‌کند. در ادامه آدرس دقیق کارخانه و راه‌های ارتباطی آن را می‌خوانید:

آدرس: قزوین، تاکستان، بعد از سه راه شامی، کیلومتر ۱ جاده زنجان، شهرک صنعتی تاکستان

شماره تماس: ۳۵۲۷۰۴۰۳-۰۲۸

این کارخانه دفتر مرکزی ندارد و محصولات آن در نمایندگی‌‌های توزیع ارائه می‌شود.

سخن پایانی

در این مقاله اطلاعاتی درباره کارخانه پارس آرمان شفق قزوین و محصولات عرضه شده توسط این کارخانه ارائه شد. بسیاری از پیمانکاران هنگام سفارش میلگرد به برند آن نیز توجه می‌کنند تا محصولی باکیفیت را خریداری کنند و خاطرشان از بابت مقاومت محصول و سازه‌ای که با استفاده از آن می‌سازند، آسوده باشد.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad