کارخانه کیان فولاد ابهر

کارخانه کیان فولاد ابهر

کارخانه کیان ابهر که با نام تجاری شرکت فولاد کیان شناخته می‌شود، یکی از تولیدکنندگان سرشناس انواع مقاطع فولادی در ایران است. این کارخانه، انواع میلگرد را با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا تولید می‌کند. درواقع، میلگردهای فولادی ابهر از یکپارچگی و استحکام بالایی برخوردار هستند و در زمره بهترین‌های بازار قرار گرفته‌اند. به‌علاوه، کارخانه کیان فولاد ابهر از نظر زیرساخت و امکانات، شرایط مطلوبی دارد و از سازندگان موفق محصولات فولادی در سطح کشور به حساب می‌آید. این مطلب را به معرفی کامل مجتمع کیان فولاد ابهر اختصاص داده‌ایم. با ما همراه باشید.

 

 

معرفی کارخانه کیان فولاد ابهر

کارخانه فولاد کیان ابهر در سال 1394 در زمینی با مساحت 30300 مترمربع در شهرستان ابهر زنجان احداث شد. این کارخانه در حال حاضر تنها میلگرد تولید می‌کند؛ اما پتانسیل لازم جهت تولید سایر مقاطع فولادی مورد نیاز بازار را دارد. مجتمع کیان فولاد ابهر قطعا یکی از بهترین مجتمع‌های نورد و میلگرد است که توانایی تامین درصد زیادی از نیاز غرب کشور به میلگرد را دارد. ضمن اینکه تولیدات شرکت کیان فولاد ابهر به شکل کلاف و شاخه‌ای از جنس فولاد کم کربن و کم آلیاژ است. افزون بر این، میلگردهای کارخانه ابهر با علامت اختصاری KFA-TC راهی بازار فولاد کشور می‌شوند.

خط تولید و ظرفیت تولید

شرکت فولاد کیان ابهر دارای خط تولید میلگرد و مفتول با ظرفیت تقریبی 200 هزار تن در سال است. همچنین، این شرکت دارای واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه مجهز است و تمام محصولات آن توسط متخصصان باتجربه این حوزه، مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

آشنایی با محصولات کارخانه فولاد کیان ابهر

مفتول کششی فولاد ابهر: مفتول کششی کارخانه فولاد ابهر در سایز 6.5 موجود است. این محصول کارایی زیادی دارد و در بسیاری از صنایع به‌خصوص صنعت ساختمان‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. میلگرد نرمال فولاد ابهر: میلگرد نرمال تولید فولاد ابهر سایزبندی مشخصی دارد. این میلگرد در سایزهای 14 الی 25 میلی‌متر تولید می‌شود و از پایداری و مقاومت بالایی برخوردار است. میلگرد آجدار A2 و A3 فولاد ابهر: میلگرد آجدار فولاد ابهر تحت گریدهای پرطرفدار A2 و A3 طراحی و تولید می‌شود. میلگرد گرید A2 در سایز 8 الی 12 میلی‌متر موجود است و میلگرد گرید A3 نیز در سایزهای 10 الی 28 میلی‌متر طراحی و ساخته می‌شود.

آدرس و شماره تلفن کارخانه فولاد ابهر

آدرس: استان زنجان، ابهر، شهرک صنعتی شریف، بلوار صنعت، خیابان صنعت 6

شماره تماس: 35288128 - 024

... بیشتر