کارخانه فولاد کاوه اروند

کارخانه فولاد کاوه اروند

کارخانه فولاد کاوه اروند یکی از تولیدکنندگان مطرح انواع میلگرد و وایر در ایران است که فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۹۱ آغاز کرد. میلگرد کاوه اروند موجود در بازار نیز متعلق به همین کارخانه است. ضمنا، این مجموعه فولادی با شماره ۲۶۶۳ در اداره ثبت شرکت‌های منطقه آزاد اروند ثبت شده است. در اینجا، قصد معرفی شرکت فولاد کاوه اروند و محصولات تولیدی آن را داریم. با ما همراه باشید.

معرفی شرکت فولاد اروند

کارخانه فولاد کاوه اروند در شهر خرمشهر استان خوزستان واقع شده است. این شرکت تولیدی یکی از زیرمجموعه‌های گسترش صنایع معدنی کاوه پارس است که در چندین فاز مجزا به تولید مقاطع فولادی مورد نیاز کشور می‌پردازد. واحدهای فولادسازی و میلگرد کارخانه توسط ماشین‌آلات پیشرفته‌ای مجهز شده‌اند و محصولات فولادی در بستر آن‌ها طبق استانداردهای معتبر جهانی تولید می‌شوند. در واقع، تولیدات شرکت فولاد اروند دارای استاندارد ASTM 615 هستند و بعد از تولید، چندین آزمایش بر روی آن‌ها انجام می‌گیرد تا خواص مکانیکی که دارند مورد ارزیابی قرار بگیرد. به عبارتی، تمام مراحل طراحی و تولید محصولات فولادی توسط این کارخانه به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود.

 

کارخانه فولاد کاوه اروند
کارخانه فولاد کاوه اروند

 

خط تولید و ظرفیت تولید

شرکت فولاد کاوه اروند تمام محصولات خود را در دو فاز و با ظرفیت‌های مشخصی تولید می‌کند. در قسمت زیر، به فازهای تولیدی فولاد اروند و ظرفیت آن‌ها اشاره شده است:

  • فاز اول: این فاز مربوط به تولید انواع میلگرد و وایر با ظرفیت حدودی ۶۰۰ هزار تن در سال است.
  • فاز دوم: این فاز شامل واحدهای احیاء مستقیم با ظرفیت 7/۱ میلیون تن در سال، فولادسازی با ظرفیت ۲,۰۰۰,۰۰۰ تن در سال و همین‌طور، نورد قطعات سنگین با ظرفیت ۱,۴۰۰,۰۰۰ تن در سال است.

محصولات کارخانه فولاد اروند

میلگرد و وایر مهم‌ترین محصولات کارخانه فولاد اروند هستند که با متریال مرغوبی تولید می‌شوند. وایر شرکت فولاد کاوه اروند سایزبندی دارد؛ این محصول از سایز ۵/۵ الی ۱۶ میلی‌متر موجود است. ضمن اینکه وایرهای فولاد کاوه بر اساس قوانین تعریف‌شده این حوزه ساخته شده‌اند و کیفیت بسیار بالایی دارند. میلگردهای فولاد کاوه اروند از نوع آجدار هستند. این کارخانه، انواع میلگرد آجدار را از سایز ۸ الی ۳۲ میلی‌متر تولید می‌کند. میلگرد گرید A3 کاوه نیز شهرت زیادی در بازار مصرف دارد و جزو تولیدات معروف آن به حساب می‌آید.

آدرس، شماره تماس و سایر اطلاعات کارخانه

آدرس فولاد کاوه اروند: استان خوزستان، خرمشهر، منطقه آزاد اروند، جاده امام صادق (ع)، شهرک صنعتی خرمشهر

شماره تماس: 3-06153546460

شماره فکس: ۰۶۱۵۳۵۴۶۴۵۹

پست الکترونیک: info@aks.co.ir

... بیشتر