کارخانه فولاد جاوید بناب

کارخانه فولاد جاوید بناب

یکی از شرکت‌های تولیدکننده محصولات فولادی در شمال غربی کشور، کارخانه فولاد جاوید بناب است که در شهر بناب (یکی از شهرهای آذربایجان شرقی) قرار دارد. درحال‌حاضر، صنایع فولادی متعددی در سطح کشور فعال هستند که بسیاری از آن‌ها در بازارهای جهانی نیز به جایگاه مطلوبی دست یافته‌اند که این شرکت را امروزه به‌عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان نبشی در ایران می‌شناسیم.

معرفی کارخانه فولاد جاوید بناب

شرکت فولاد جاوید بناب، در سال 1383 به بهره‌برداری رسید و با هدف تولید انواع نبشی و پروفیل‌های ساختمانی شروع به فعالیت کرد. این شرکت، با تکیه‌بر نیروی متخصص و تجهیزات پیشرفته خطوط تولید خود توانست طی مدت‌زمان کوتاهی، در میان رتبه داران تولید نبشی قرار بگیرد.

براساس نظر کارشناسان گرفت:

"کارخانه فولاد جاوید بناب را به‌عنوان تولیدکننده نبشی‌های باکیفیت کشور می‌شناسیم. این مجتمع فولادی با تولید سالانه 40 هزار تن محصولات فولادی همچون نبشی، یکی از صنایع شناخته شده کشور به شمار می‌آید."

 

کارخانه فولاد جاوید بناب
کارخانه فولاد جاوید بناب

 

خطوط تولید و ظرفیت تولید

شرکت جاوید استیل بناب، طی نزدیک به دو دهه فعالیت، امروز توانسته است ظرفیت تولید خود را به سالانه 40 هزار تن نبشی و پروفیل‌های ساختمانی برساند. در خطوط تولید این شرکت از استانداردهای بین‌المللی استفاده می‌شود؛ به‌این‌ترتیب، تمام محصولات با کمترین تلرانس ابعادی تولید می‌شوند.

محصولات کارخانه فولاد جاوید بناب

شهرت شرکت فولاد جاوید بناب از نبشی‌های باکیفیت و مرغوب آن نشأت می‌گیرد. در اینجا برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نبشی‌های این شرکت را آورده‌ایم:

  • نبشی فولاد جاوید بناب

اصلی‌ترین محصول شرکت فولاد جاوید بناب، نبشی است که به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین مقاطع فولادی در صنعت ساختمان‌سازی و پروژه‌های عمرانی شناخته می‌شود. این نبشی‌ها ازنظر ویژگی‌های ظاهری به دو دسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم می‌شوند.

بر روی نبشی‌ها، مشخصاتی ازجمله ضخامت و طول بال‌ها آورده شده است؛ برای مثال، نبشی‌هایی که بر روی آن‌ها اعداد 6*60*60 حک شده است، از نوع بال مساوی هستند و طول و ضخامت هردو بال آن‌ها به ترتیب 60 و 6 میلی‌متر است. قیمت نبشی فولاد جاوید بناب با توجه به فاکتورهایی مانند بال مساوی یا نامساوی بودن، ضخامت نبشی، کیفیت، آلیاژ و... متغیر است.

 

نبشی کارخانه جاوید بناب
نبشی کارخانه جاوید بناب

 

نبشی‌های تولیدی کارخانه جاوید بناب با ضخامت‌های 3 تا 8 میلی‌متر ساخته می‌شوند؛ در فرایند تولید این نبشی‌ها از روش نورد گرم بهره می‌گیرند. در این روش، بعد از حرارت‌دهی به شمش‌های فولادی با ابعاد معین و رساندن دمای آن به حدی مشخص، آن را از استندهای ویژه‌ای رد می‌کنند. به‌این‌ترتیب، ضخامت و مقطع کاهش یافته و طول آن افزایش می‌یابد.

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

در زیر می توانید راه های دسترسی به این مجتمع فولادی را مشاهده کنید:

آدرس: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی، کارخانه فولاد جاوید بناب

شماره تماس: 04137780433، 04137780436، 04137780437

ایمیل: info@javidsteel.co

... بیشتر