کارخانه هیربد زرندیه

کارخانه هیربد زرندیه

کارخانه هیربد زرندیه یکی از شرکت‌های شناخته‌شده در این صنعت است که بیش از یک دهه از آغاز فعالیت آن می‌گذرد. این کارخانه از ظرفیت تولید و تنوع محصول بالایی برخوردار است و محصولاتی با ویژگی‌های مطابق با استانداردهای جهانی را تولید و عرضه می‌کند. در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری از این شرکت را مطالعه کنید.

طبق نظر متخصصان گرفت:

“کارخانه هیربد زرندیه، با تولید محصولات متنوع طبق استانداردهای جهانی و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا طی چند سال توانسته در بازارهای داخل کشور جایگاه مطلوبی میان متخصصین پیدا کند. ظرفیت تولید مقاطع کم‌نظیری مانند میلگرد در سایزهای 8 تا 50، لوله، قوطی، پروفیل و محصولات ماشین‌سازی در این کارخانه با کیفیت سالیانه حدود 2.5 میلیون تن است.”

معرفی کارخانه هیربد زرندیه

شرکت فولاد هیربد زرندیه، یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولید محصولات فولادی ایران، در سال 1388 تأسیس شد و در سال 1391 به بهره‌برداری رسید. فعالیت‌های این شرکت در دو واحد مجزا تحت عنوان مجتمع صنایع فولاد و صنایع ذوب امید دنبال می‌شود. شرکت هیربد زرندیه تنها به تولید میلگرد بسنده نکرده است و بیش از 100 محصول با مشخصاتی مانند سایز و ضخامت متنوع را به بازار عرضه می‌کند.

 

کارخانه هیربد زرندیه
کارخانه هیربد زرندیه

 

خطوط تولید و ظرفیت تولید

مجتمع فولاد هیربد زرندیه شامل خطوط تولید میلگرد (نورد گرم) و انواع لوله و پروفیل در کنار دو کارخانه ماشین‌سازی مستقل است و مجتمع فولاد ذوب‌آهن زرندیه نیز از خطوط تولید میلگرد (نورد گرم) و شمش تشکیل می‌شود. ظرفیت تولید این کارخانه به‌طورکلی چیزی در حدود 2.5 میلیون تن در سال است که بخش عظیمی از نیاز صنایع را تأمین می‌کند.

تنها در کارخانه قوطی و پروفیل هیربد زرندیه، 23 خط تولید است. تمامی تجهیزات و ماشین‌آلات به‌کاررفته در خطوط تولید از تکنولوژی روز دنیا برخوردارند. بنابراین، محصولات تولیدی آن‌ها با استانداردهای جهانی مطابقت دارند.

 

خط تولید کارخانه هیربد زرندیه
خط تولید کارخانه هیربد زرندیه

 

محصولات تولیدی کارخانه هیربد زرندیه

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، این کارخانه محصولات فولادی بسیاری را تولید و عرضه می‌کند، ظرفیت تولید بالای این کارخانه موجب شده است تا بتواند علاوه بر مشتری‌های داخلی، پاسخگوی تقاضای مشتریان خارجی نیز باشد. به‌طورکلی، انواع محصولات تولیدی کارخانه هیربد زرندیه شامل موارد زیر هستند:

  • شمش هیربد زرندیه

شمش‌های تولیدی شرکت هیربد زرندیه دارای گرید SP5 و GR60 و استانداردهای BS ،ASTM ،JIS ،GOST،ISO و ISIRI هستند. بسته به کیفیت بالا، قیمت شمش هیربد زرندیه نسبت به سایر نمونه‌های بازار بسیار مناسب است.

  • پروفیل های درب و پنجره هیربد زرندیه

قیمت پروفیل درب و پنجره هیربد زرندیه را می‌توانید به‌صورت روزانه در سایت گرفت پیگیری کنید. این پروفیل‌ها با کدهای 507، 508 و 509 تولید می‌شوند. پروفیل‌هایی با شماره‌های مختلف، ازنظر ابعاد با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

  • قوطی هیربد زرندیه

شرکت هیربد زرندیه قوطی‌ها را در اشکال مربع و مستطیل تولید و عرضه می‌کند. قیمت پروفیل هیربد زرندیه نیز بر اساس مشخصاتی مانند قیمت روز فولاد و شکل و سایز قوطی (30*30 تا 100*100 برای مربع و 20*40 تا 40*60 برای مستطیل) تعیین می‌شود.

  • مقاطع باز هیربد زرندیه

مقاطع فولاد هیربد شامل انواع چهارچوب معمولی، چهارچوب فرانسوی، چهارچوب رومی، زهوار و چهارچوب مکزیکی هستند. قیمت مقاطع باز فولاد هیربد زرندیه که به دلیل نوسانی بودن بازار فولاد همواره متغیر است، با توجه به قیمت فولاد و ویژگی‌های ساختاری مقاطع مانند نوع و سایز آن‌ها متفاوت خواهند بود.

  • میلگرد هیربد زرندیه

کارخانه هیربد زرندیه سالانه 1 میلیون تن میلگرد ضدزنگ در سایزهای 8-32 میلی‌متری تولید و به بازار عرضه می‌کند. قیمت میلگرد هیربد زرندیه بسته به مشخصاتی مانند ساده یا آجدار بودن، آلیاژ فولاد به‌کاررفته، مشخصه آج (آج 340، آج 400 و آج 500) و شکل آج (مارپیچی، خبانی و مرکب) متغیر است.

 

میلگردهای تولیدی کارخانه هیربد زرندیه
میلگردهای تولیدی کارخانه هیربد زرندیه

 

آدرس، شماره تماس و سایر اطلاعات کارخانه

برای ارتباط با کارخانه هیربد زرندیه می‌توانید از اطلاعات زیر استفاده کنید:

آدرس: مرکزی، شهر زرندیه، شهرک صنعتی مامونیه، انتهای خیابان هشتم

شماره تماس: 45250000-086

دورنگار: 45250009-086

وب‌سایت: www.hirbodsteel.com

ایمیل: info@hirbodsteel.com

... بیشتر