کارخانه لوله و پروفیل قزوین

کارخانه لوله و پروفیل قزوین

لوله و پروفیل، دو مقطع فولادی هستند که در صنایع مختلف کاربردهای بسیاری دارند. این محصولات توسط کارخانه‌های بسیاری در داخل کشور تولید و به بازار عرضه می‌گردد. کارخانه‌ لوله و پروفیل قزوین یکی از این کارخانه‌ها است که در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل با‌کیفیت کار می‌کند. هدف از نوشتن این مقاله معرفی کامل این شرکت تولیدی است.

معرفی کارخانه لوله و پروفیل قزوین

کارخانه لوله و پروفیل قزوین، در سال 1385 با مدیریت آقای حسین علی کاظمی تاسیس شد. این شرکت در استان قزوین و جاده آبیک واقع شده است؛ با گذشت حدود 15 سال از شروع به کار، کارخانه توانسته به یکی از تولید کنندگان لوله و پروفیل بزرگ در منطقه و کشور تبدیل شود.

موقعیت مناسب کارخانه لوله و پروفیل قزوین در نزدیکی پایتخت و غرب کشور برای این شرکت یک مزیت است؛ زیرا می‌تواند نیاز بیشتری از کشور را تامین کند و کارهای توسعه‌ای خود را نیز با سرعت بیشتری پیش ببرد.

خطوط تولید و ظرفیت تولید

خطوط تولید کارخانه با بهره‌گیری از بهترین تجهیزات روز کار می‌کنند. این شرکت با ظرفیت تولید مناسب توانسته است به‌خوبی نیاز بخش‌های زیادی از کشور از جمله غرب و شمال غرب را تامین کند و نرخ محصولات این کارخانه با نوسانات قیمت پروفیل، لوله و … در بازار تغییر می‌کند.

محصولات تولیدی کارخانه لوله و پروفیل قزوین

محصولات تولیدی کارخانه لوله و پروفیل قزوین در ساختمان‌سازی، صنعت و راه‌سازی کاربرد دارد. تولیدات این کارخانه شامل 2 محصول زیر است:

  • لوله فولادی قزوین

لوله فولادی کارخانه لوله و پروفیل قزوین استوانه‌ای توخالی، با سطح مقطع دایره‌ای شکل است که در کاربردهای مختلف جهت انتقال مواد سیال از مکانی به مکان دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لوله یکی از رایج‌ترین و پرکاربردترین لوله های مورد استفاده در صنعت به شمار می‌رود. جابجایی سیالات مانند آب، نفت و گاز، محافظت از کابل‌های برق و عایق سیم‌ها در برابر ضربه، اشیا و سایر صدمات احتمالی از جمله کاربردهای گسترده این محصول است. علاوه بر این لوله‌ آهنی سیاه کارخانه لوله و پروفیل قزوین در صنایع پزشکی، حمل و نقل، لوازم خانگی، کشاورزی، عمران و ساختمان‌سازی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

لوله های تولیدی کارخانه لوله و پروفیل قزوین
لوله های تولیدی کارخانه لوله و پروفیل قزوین

 

  • پروفیل فولادی قزوین

پروفیل آهن کارخانه لوله و پروفیل قزوین، دارای مصارف زیادی در ساختمان‌سازی، صنعت و راه‌سازی است. عمده‌ترین کاربرد آن در ساخت درب و پنجره‌های آهنی است. این محصول فولادی در صنعت خودروسازی، ساخت پایه میز و صندلی، ساخت چهارچوب درهای بزرگ آهنی با استفاده از پروفیل نبشی و ساخت کرکره‌های مغازه با استفاده از پروفیل ناودانی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"کارخانه لوله و پروفیل قزوین، اگرچه کمتر از 20 سال است شروع به‌کار کرده اما توانسته در این مدت کوتاه به‌یکی‌از بزرگترین تولیدکنندگان بزرگ در سطح کشور تبدیل شود. لوله و پروفیل تولیدی این کارخانه در بسیاری از پروژه‌های راه‌سازی، ساختمانی و صنایع دیگر کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند."

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

در ادامه راه‌های ارتباطی با کارخانه لوله و پروفیل قزوین آورده شده است:

آدرس کارخانه: جاده قزوین، تهران، كیلومتر 25، بعد از نیروگاه شهید رجائی

آدرس دفتر مرکزی: بلوار یافت‌آباد غربی، میدان معلم، بلوار مدائن، مجتمع تجاری بهاران یک، پلاک ۶، بلوک ۱۶

تلفن دفتر مرکزی: ۶۶۲۲۲۰۲۰ – ۶۶۲۳۳۰۳۰-021

... بیشتر