فیلتر ها
کارخانه فولاد قزوین

کارخانه فولاد قزوین

استفاده از میلگرد، در اجرای پروژه‌های ساختمان‌سازی بسیار ضروری است. در کشور ما در کارخانجات متعددی میلگرد تولید و به بازار عرضه می‌گردد؛ کارخانه فولاد قزوین، یکی از کارخانه‌های فعال در زمینه تولید میلگرد است که محصولات باکیفیت خود را روانه بازار می‌کند. هدف از نوشتن این مقاله معرفی این کارخانه است.

معرفی کارخانه فولاد قزوین

اگر از شهر تاکستان پنج کیلومتر خارج شده و به سمت ابهر حرکت کنید، با مجتمع فولاد قزوین روبرو خواهید شد. کارخانه فولاد قزوین، در سال 1380 و در شهرستان تاکستان از توابع استان قزوین تاسیس گردید.

 

کارخانه فولاد قزوین در زمینه تولید میلگرد فعالیت دارد.

 

خطوط تولید و ظرفیت تولید

کارخانه فولاد قزوین، به‌دلیل نزدیکی به پایتخت کشور و همچنین استان‌های غربی از موقعیت بسیار عالی برخوردار است. این شرکت علاوه براینکه می‌تواند نیازهای مورد نیاز این مناطق را تامین کند، با توجه به پتانسیل بالای کارخانه می‌تواند در زمان‌های خاص نیازهای کشور را به خوبی تامین کند.

محصولات تولید کارخانه فولاد قزوین

هدف از احداث این کارخانه از همان ابتدا تولید میلگرد بود و توانسته این محصول فولادی را در سایزهای مختلف تولید و در بازار داخل کشور عرضه کند. میلگرد کارخانه فولاد قزوین با گرید A2 در سایزهای 8، 10 و 12 و میلگرد با گرید A3 در سایزهای 14، 16، 18 و 20 در بازار توسط فروشندگان مختلف به فروش می رسد.

میلگرد قزوین

محصولات تولیدی کارخانه فولاد قزوین، در قالب استاندارد روسی و در سایزهای 8 تا 20 تولید می‌شود. یکی از تولیدات آن میلگرد استاندارد A2 است که سه سایز متفاوت به بازار عرضه گردیده است. میلگرد سایز 8 با استاندارد A2 این کارخانه در مقایسه با سایر کارخانه‌ها بیشتر دیده می‌شود. علاوه بر سایز 8، میلگرد گرید A2 شرکت فولاد قزوین در سایزهای 10 و 12 نیز تولید خواهد شد.

کارخانه فولاد قزوین، اقدام به تولید میلگرد استاندارد A3 نیز کرده است. این محصول در چهار سایز 14، 16، 18 و 20 در بازار وجود دارد. با توجه به آج‌های مارپیچ و خاص میلگرد قزوین، محصولات این شرکت برای مکان‌هایی نیاز به جوشکاری داشته و سازه باید تغییر شکل پیدا کند، مناسب نخواهد بود. قیمت میلگرد قزوین، باتوجه به گرید و سایز آن متفاوت است. البته قیمت روز میلگرد با بازارهای جهانی، روابط سیاسی ابرقدرت‌ها و... بستگی دارد.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"کارخانه فولاد قزوین، که با هدف تولید میلگرد باکیفیت شروع به کار کرد توانسته تا حدود زیادی به این هدف خود برسد. این کارخانه با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و پیشرفته‌ترین تجهیزات، تولیدات خود را به دست مصرف کننده می‌رساند. میلگردهای A2 و A3 فولاد قزوین، جزء باکیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار هستند."

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

در ادامه راه‌های ارتباطی با کارخانه فولاد قزوین آورده شده است:

آدرس کارخانه: استان قزوین، شهرستان تاکستان، کیلومتر 5 جاده ابهر

شماره تماس: 400-02835270351

پست الکترونیک: Info@qazvinfooladco.ir

سخن پایانی

مجتمع فولاد قزوین، با  بیش از دو دهه سابقه توانسته است انواع میلگرد آجدار در سایزهای متفاوت را تولید و بخشی زیادی از نیاز داخل کشور را تامین کند. میلگرد این شرکت در مدل شاخه‌دار و با قطرهای مختلف تولید می‌شود. تمامی تولیدات کارخانه از استانداردهای لازم برخوردار است.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad